Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 439738 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1155 -: Септември 19, 2012, 12:24:44 pm »
Съгласен съм до някаъде,айде за нокти,черепи малко верятно,но за НЛО защо да няма,тук виждаме на земята,защо да няма и по другите планети,твърде добре ми се вижда направено за да е фейк специално за Нлото другото не го вярвам.А и в последно време много разкрития почнаха да се правят свързани с Нло невиждам смисал да продължават да укриват за "Тях" и то на друга планета :)

ПП:
Това е лично мое мнение.

Неактивен epsiloni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
  • ЗВЕЗДИТЕ МИ ГО ГОВОРЯТ
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1156 -: Септември 19, 2012, 13:52:49 pm »
Що пък НАСА ше се бъзика ве. Да не би НАСА да е пуснала тея тъпанарски видеота в тубата и тя да е сложила заглавията им.
       Ами кой друг да ги пусне? Ти защо не пуснеш нещо интересно от Марс или Луната? Нали всичко минава през сърварите на НАСА? Или имаш друго виждане? Чувал ли си за дезинформация, манипулация, контролирано изпускане на инфо и тн. Може и да подготвят наивниците за нещо по-голямо, ама то много време продължава тази подготовка.

Бе как ше минава, ти чуваш ли се какви простотии ръсиш. Ей сега ще ти взема 3-4 безобидни снимки от кюриосити, кюриозити или както му там викате, ще видя няколко интересни формички, ще ти ги пльосна в Тубата и ще ти кажа, че съм видял космат гъз и чифт ташаци на Марс. А кажи, как тази ми дейност ще мине през сървъра на НАСА. Изобщо чуваш ли се кво говориш... или просто правиш плява да се намираш на приказка.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1157 -: Септември 19, 2012, 19:19:17 pm »
Съгласен съм до някаъде,айде за нокти,черепи малко верятно,но за НЛО защо да няма,тук виждаме на земята,защо да няма и по другите планети,твърде добре ми се вижда направено за да е фейк специално за Нлото другото не го вярвам.А и в последно време много разкрития почнаха да се правят свързани с Нло невиждам смисал да продължават да укриват за "Тях" и то на друга планета :)

ПП:
Това е лично мое мнение.
      За клиповете с НЛО съм абсолютно съгласен. На такива сме се нагледали. И според мен са  си истински.  То това е номера, с истината да се пробута фейка и по този начин се скрива реалността. Стари изтъркани номера, за наивници. Дано доживеем да видим истинските кадри от Марс.

Неактивен helluser

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1158 -: Октомври 01, 2012, 11:47:03 am »

Малко тяло на извънземно същество с големи очи бе открито в тайно помещение в древноегипетска пирамида,
съобщи професор Виктор Лубек от университета в Пенсилвания. Пред медии ученият уточни, че находката е направена в пирамидата на Сенусрет ІІ в близост до селището Лахун.
Според проучвателя останките са били много внимателно мумифициранаи и съхранени, като според него има сигурни индикации, че
покойникът е преминал през всички тайни ритуали, характерни за мъртъвците.

По последни данни, става дума за съветник на фараона носещ името Осирунет, което в превод означава "звезда" или "дошъл от звездите". Около тялото били открити странни предмети, които археолозите все още не могат да идентифицират.
Информацията била потвърдена и от служител на египетският "Отдел за антики".
I'm Not Special, I'm Just Limited Edition

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1159 -: Октомври 01, 2012, 11:51:18 am »
Starchild в Египет, интересно. А дали пак не е дете с някакъв дефект тип мегацефалия м?
daku ilu

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1160 -: Октомври 01, 2012, 12:48:37 pm »
Съществува цяла тема във форума относно "дошлия от звездите" http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,17398.0.html

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1161 -: Октомври 02, 2012, 19:14:02 pm »
 Това е интересно,но ми прилича на фейк

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1162 -: Октомври 05, 2012, 13:46:50 pm »
НЛО.... Сирия от 21 септември
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WDm8ekTmfSQ
Между другото много прилича(като конфигурация на светлините) на едно дето беше пускано назад в темата(те даже бяха две такива от различни места) та го бяха опреличиха някои съформумци на снегорин или комбайна.. :D

И едно по прясно пак от Сирия:

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1163 -: Октомври 06, 2012, 20:33:43 pm »
 Това е интересно,но ми прилича на фейк
Ами фейк си е. CGI технологиите се развиват стабилно. А и е старо. Напомня ми на една сцена от филма "Следите", с Мел Гибсън :D

НЛО.... Сирия от 21 септември
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WDm8ekTmfSQ
Между другото много прилича(като конфигурация на светлините) на едно дето беше пускано назад в темата(те даже бяха две такива от различни места) та го бяха опреличиха някои съформумци на снегорин или комбайна.. :D

И едно по прясно пак от Сирия:

За първото видео, може би имаш в предвид двата типа самолети TR-3A и TR-3B. Най-доброто обяснение за подобни случаи на няколко светлини една до друга, съединяващи се и прочие. А точно пък над Сирия, точно в този период са си доста на място.

Относно второто видео, такова нещо наблюдавах преди 4 години. Тогава живях в центъра на София и прозореца ми сочеше на север, та няколко вечери подред ей такава светлинка наблюдавах веднага щом се стъмваше, до към никое време. Бях пробвал да го снимам ама нищо не се различаваше, явно е била много далеч. Даже една вечер седнах да рисувам траекторията на това нещо като си мърдах ръката в посока в която и то мърдаше, още го пазя листа. Ама в крайна сметка се примирих, че може да е просто някакъв метеорологичен балон.

Та, от трите, второто видео ми е най-адекватно :)
daku ilu

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1164 -: Октомври 06, 2012, 22:11:38 pm »
Видео и сайт от цели три часа в което детайлно се разбиват измамите на Ancient Aliens от Хистори чанел. за всеки лщбител на извънземни и исторически конспирации

Ancient Aliens Debunked
http://ancientaliensdebunked.com/
Soli Deo Gloria!

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1165 -: Октомври 07, 2012, 20:37:44 pm »
Видео и сайт от цели три часа в което детайлно се разбиват измамите на Ancient Aliens от Хистори чанел. за всеки лщбител на извънземни и исторически конспирации

Ancient Aliens Debunked
http://ancientaliensdebunked.com/

Ебати псевдо сайта

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1166 -: Октомври 07, 2012, 21:00:56 pm »
Ми то предаването е още по-псевдо. Изкарват хората едва ли не малоумни.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1167 -: Октомври 08, 2012, 13:01:22 pm »
самият автор казва че вярва в извънземни но предаването на Хистори чанел не доказва нищо и директно лъже.
Soli Deo Gloria!

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1168 -: Октомври 18, 2012, 20:30:08 pm »
Страхотна фалшификация или сензация?



Неопознанный объект был заснят над Москвой, судя по ролику, его видели в нескольких местах.
Еще один удивительный момент - это мигание объекта.
Может быть это какое-то послание, кто знает азбуку морзе, ничего не читается?
На радиоуправляемую модель тоже не похоже, размер очень большой.
Да и ПВО наверное сбило бы эту тарелку, хотя, наши радары могут не брать.
Много мнений, хотелось бы правду знать.


Видео: http://fishki.net/comment.php?id=125601#/

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1169 -: Октомври 18, 2012, 21:25:36 pm »
Тва е триъгълен апарат, нещо като това възможно е да е безпилотен но в никакъв случай не е TR3B (както мнозина се опитват да заблуждават) дълбоко съм убеден и вярвам че е така.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27