Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 438892 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1050 -: Февруари 26, 2012, 17:53:56 pm »
Не мисля, че на официалното клипче на НАСА изображението е много ясно. А и всъщност движещия се обект може да е от най-различен произход, като се почне от космическа отломка, която навлизайки в атмосферата свети от нагорещяване, и се стигне до парче от наш земен космически апарат. Няма коментар в клипа кога е направен или дори къде в земната орбита. И да не забравяме възможността все пак НАСА да прави изкусни фалшификати и дори не чак толкова изкусни единствено с цел дезинформация.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1051 -: Февруари 26, 2012, 18:24:46 pm »
The Time Lord, ти май не си изгледал целия филм. Тук става въпрос за голямо количество НЛО, не за една-две "отломки". Има и много други клипчета, на които точно такива сфери летят край МКС или совалките. Дори космонавтите ги коментират. Прави впечатление, че в 99% от случаите са заснети точно такива бели сфери, а не ясно различими обекти. От НАСА всичко може да се очаква. Това е - истината е някъде там. :hi:

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1052 -: Февруари 26, 2012, 18:30:19 pm »
Малко го попрехвърлих клипчето, признавам си. ;D Но все пак светещи сфери не значат много. Но аз съм склонен да вярвам, че има някаква мистерия зад тези масови явления. Прав си - често са наблюдавани от екипажа на МКС и аз съм гледал подобни клипчета. Обаче никога не си личи какво точно са - просто бели светлини, движещи се в близост до земни станции и космически кораби. :unknown: Нямам логично обяснение за тях, така че да ги приемем за чуждоземни обекти.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1053 -: Февруари 27, 2012, 19:51:55 pm »
Е, те това е номера. И ти си го забелязал. Дори има някои леко прозрачни, с нещо като отвор по средата. И това е масово явление в клиповете от НАСА. Но от нас нищо не зависи. Може да си ги коментираме тук и там, но каква е истината само тия тарикати я знаят. :negative:

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1054 -: Февруари 27, 2012, 23:32:34 pm »
Да, "сензационно" видео. :rofl: Най-много ми хареса как при приземяването се вижда щампована звездата на US Air Force върху НЛО-то.  ;D

Не бъдете глупави. А пък "невероятното" качество няма да го коментирам. Камерата на телефона ми прави по-добро видео от тоя бълвоч. ;D Обзалагам се, че и след 10 години, когато телефоните ще снимат с UHD резолюция пак ще гледаме подобни шитни.
« Последна редакция: Февруари 27, 2012, 23:35:03 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1055 -: Февруари 28, 2012, 18:00:42 pm »
Този клип може да се сложи и в темата за Луната, но мисля че и тук ще свърши работа. Това, което видях не съм го виждал другаде, за това го споделям. Може би такива обекти са видели американските космонавти и реакцията им е била- "Те вече са тук" или нещо подобно беше. - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9KwEirKnMVs

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1056 -: Февруари 28, 2012, 18:41:51 pm »
За Луната има доста интересни неща,повечето от който са потулени.Във един документален филм,мисля че беше "Сериозно за Нло 2 " там дадоха уж секретни кадри от намирането на нло,дадоха как влизат космонавтите,дадоха и 1 извънземен представител от женски пол,който е намерен вътре във добро състояние,имаше нещо като 3то око на челото :)

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1057 -: Февруари 28, 2012, 18:50:12 pm »
mitkosven, бъркаш "извънземния кораб", заснет и уж разгледан от космонавтите на Аполо-18 или 20 с НЛО. Там историята е съвсем друга. Да, имаше някаква кукла, мумия, със залепени очи, уста и някакви пръчици. Според мен чист алабализъм. А снимки от "кораба-майка" примерно нямаше, само в далечна ретроспекция и мъгляво както винаги. Поредната дезинформация. :hi:

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1058 -: Февруари 28, 2012, 21:22:59 pm »
Специално що се отнася до клипа за Луната, то повечето неща там за чиста измама. Най-обикновени кратери, бабуни и чукари! А вие им се връзвате. Ако има поне един истински кадър, на който е хванато НЛО, пък на! ;D Дезинформация пълна, шльокавица, свободни умозаключения направени от хора, които си нямат друга работа.
П.С. За случая с този кораб майка и откритото извънземно не съм запознат, така че ще бъда благодарен ако поне един линк дадете, че и аз да съм в час. :hi:
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1059 -: Февруари 29, 2012, 08:36:42 am »
Ето заповядай,малка част от филмчето дето съм гледал,но ти давам баш тази сцена която ти трябва :)
http://www.youtube.com/watch?v=sEunHKidk1E&feature=related

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1060 -: Февруари 29, 2012, 16:58:18 pm »
Кой ще е този космонавт-самоубиец, който ще застане без никакви предпазни средства до чуждоземно тяло и ще рискува да се зарази с неземни вируси, бактерии и паразити. И това чучело, в този вид е доставено на Земята? ??? Явно в НАСА си има специален отдел за дезинформация. Тук е вложен доста труд.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1061 -: Февруари 29, 2012, 18:15:39 pm »
Ного ясно сичко е измама че,ако беше истина тогава и кораба щяха да снимат от близо а не от супер далече и мъгливо.Но нали знаеш във всяка,би било измама,мит,легенда и тъй нататък има малко късче истина :)

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1062 -: Април 02, 2012, 11:44:18 am »
Някой коментирал ли е клипчето от преди няколко вечери, как са снимали НЛО в София?

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1063 -: Април 02, 2012, 13:00:58 pm »
Някой коментирал ли е клипчето от преди няколко вечери, как са снимали НЛО в София?
М-че,дай линк на клипчето,за да има коментари...  ;)
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1064 -: Април 02, 2012, 14:35:09 pm »
Някой коментирал ли е клипчето от преди няколко вечери, как са снимали НЛО в София?
М-че,дай линк на клипчето,за да има коментари...  ;)

http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/usernews/690388937-Stranni_svetlini_nad_Sofia.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27