Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #795 -: Април 01, 2011, 12:35:57 pm »
Това видео уж някой казват че е хеликоптер, други че е НЛО...
Погледни това клипче, и това в края си мисля, че е във водата а не във въздуха :)
http://www.vbox7.com/play:49987c5c  ... хеликоптер беше в един друг клип ето го:

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #796 -: Април 01, 2011, 12:38:51 pm »

Неактивен neoforcefreak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #797 -: Април 01, 2011, 14:53:29 pm »
Много знайш ти кое е дело на великия човек.От 20 г 1000 светлинки заснеха и нищо.Най малко пък ще повярвам че извънземни пътуват до тука само да светят над градовете.Ама и ти вярвай в каквото искаш.Няма лошо.Спирам аз че ще възникне спор,а най малко в това искам да се въвличам.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 15:05:05 pm от neoforcefreak »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #798 -: Април 01, 2011, 17:22:47 pm »
Не бе само връзката с темата,с извънземните  :),остана и библията да ми разказваш сега,как изобщо ти мина тъз мисъл?!И хем си ме цитирал ,направо да се чудя.По ТЕМАТА пише.Това
Цитат
Дори вземи библията
означава ,че я използваш ,като някакъв тип доказателство за някаква теза.
Приятелю, имам предвид че в библията почти във всяка глава или там както се нарича се споменава по един или друг начин за намесата на същества/богове/ кацнали или възнасящи се в стълбове от пламък,с гръмотевици, или с изскрящи доспехи и т.н. Ако си чел малко от нея ще се увериш. Просто книгата на книгите е голяма тема. Това имам предвид.Естествено, че я ползвам като доказателство, че не сме сами във Вселената.Ако ти смяташ, че сме сами, докажи, посочи твоята "библия".Или посочи известен учен, лидер, който категорично заявява, че земния човек е най-великото творение на природата и други цивилизации няма.Привет.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 17:48:04 pm от teni »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #799 -: Април 01, 2011, 18:28:43 pm »
Много знайш ти кое е дело на великия човек.От 20 г 1000 светлинки заснеха и нищо.Най малко пък ще повярвам че извънземни пътуват до тука само да светят над градовете.Ама и ти вярвай в каквото искаш.Няма лошо.Спирам аз че ще възникне спор,а най малко в това искам да се въвличам.

 :lol: :lol: :lol: пфхахаххахха ама ти нормален ли си??? Тези светлинки за теб за нищо, което тъпите военни, правителството и Илюминатите и не знам си още кой "умници" крият от нас.Нищо освен светлинки нямало ХАХАХАХАХА, това че не са ти го казали не значи, че няма нищо и не ми говори с тоя тон, без даже да си ме опровергал, кажи ми какво е това от този клип като си много умен и отворен : http://www.vbox7.com/play:fe0031a7

Вече започна да ми писва от хора които само дрънкат простотии и даже не знаят за кво става въпрос  :mad: :mad: :mad:

Неактивен neoforcefreak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #800 -: Април 01, 2011, 18:30:36 pm »
Никога не съм казвал че сме сами.На всяка планета има живи същества,но не строят кораби и не идват с летящи чинии.Тези от библията също не са прониквали с някави кораби.Всички от тях са навлизали под формата на енергии и тука на земята става магията да придобият тела.А за това дали сме най-великото творение и аз мога да ползвам същата Библия и да най великото творение в целия космос е човека.Всъщност нямаме спор.Но точно тези обекти , които се снимат от много години са човешки истории.Както jsm-te бяха засекретени и ползвани само от военните и чак след години се дадоха, като технология на останалите хора.Като дойдат истинските извънземни след 2012 ще видиш че няма светят из градовете по 20г безмислено.
moonlight изобщо не се обръщай към мен,такива като теб дето вярват в това са много и аз нямам за цел да ги разубеждавам.Не ми пука изобщо .Нито искам да те убеждавам в нещо.Мир и толкоз.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 18:35:42 pm от neoforcefreak »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #801 -: Април 01, 2011, 18:44:37 pm »
.....На всяка планета има живи същества,но не строят кораби и не идват с летящи чинии.Тези от библията също не са прониквали с някави кораби.Всички от тях са навлизали под формата на енергии и тука на земята става магията да придобият тела..........
Доста категорично и озадачаващо становище. Интересно от кои източници черпиш тази информация или на какво стъпваш за да го твърдиш. С магия някаква придобиват тела????? Да, чели сме, че могат да се материализират под една или друга форма, но не всички ЕТ и не всички пътуват енергийно. Все пак не можеш да твърдиш, че ние сме най-изостанали, а всички други цивилизации са на едно и също ниво на развитие. Просто звучи несериозно и наивно. Споделям мисъл, не мога да се натрапвам, но е много опростенчески поглед. В библията ясно е казано как се появяват боговете-с гръм и огнени стълбове. Енох дори описва своите пътувания и космическия кораб, на който е бил поканен. Други варианти не съм чел. Със здраве.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 18:48:12 pm от teni »

Неактивен neoforcefreak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #802 -: Април 01, 2011, 18:47:36 pm »
Цитат
Все пак не можеш да твърдиш, че ние сме най-изостанали, а всички други цивилизации са на едно и също ниво на развитие.
Такова нещо не съм твърдял,незнам как си го преиначи,нямам идея.И стига я блъска тъз глава  ;D И като цяло нека спрем не ме въвличай в спор.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 18:50:02 pm от neoforcefreak »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #803 -: Април 01, 2011, 19:02:48 pm »
И като цяло нека спрем не ме въвличай в спор.

Аз няма да спра, докато не ми обясниш какво е това на клипа и как може човек да издържи на това налягане.Не може да хвърлиш камъка и да кажеш айде мир, няма как да стане, нито е редно. Жалко е, че има хора като теб, а още по- жалко е, че твърдиш за извънземен разум, но отричаш очевидното. А какво ще ми кажеш за рисунките преди стотици години с Девата , малкият Исус и корабите(летящи чинии) зад тях, светци в летящи чинии?!?! И още нещо, кой според теб е бащата на Исус???

« Последна редакция: Април 01, 2011, 19:08:23 pm от moonlight »

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #804 -: Април 01, 2011, 20:48:42 pm »
Погледни това клипче, и това в края си мисля, че е във водата а не във въздуха :)
От това видео(>11min) личи, че нло-то е чист хеликоптер. А относно първата част, по-скоро съм склонен да вярвам, че бягащата точка е някаква птица.
In a Mirror, Darkly!

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #805 -: Април 01, 2011, 21:24:55 pm »
Благодаря ти за клипчето, наистина се вижда добре, че е хеликоптер :) А за първата част и аз не съм убедена какво е, но птица или друго животно ми е малко вероятно, имайки предвид силата на водата, а и резките движения на обекта и спирайки за секунди на едно място....не знам просто. :)
« Последна редакция: Април 01, 2011, 22:35:35 pm от Mirotvorec »

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #806 -: Април 01, 2011, 22:52:01 pm »
Никога не съм казвал че сме сами.На всяка планета има живи същества

Аз, лично аз, доколкото съм информиран, на Венера, на Меркурии, на Уран, на Юпитер и на Сатурн (Плутон не е включен защото вече не го зачитат като планета) няма живот, но щооом казваш.
" Trust no one."

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #807 -: Април 01, 2011, 22:58:16 pm »
Триъгълно НЛО заснето преди няколко дена над Брайтън,Англия - http://www.youtube.com/watch?v=9S5FIAt9Ans

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #808 -: Април 01, 2011, 23:09:31 pm »
На мен просто някой неща ми изглеждат по-очевидни от колкото трябва да са, но това е отново едно видео с много добро качество, и се вижда, вижда се нещо.
" Trust no one."

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #809 -: Април 01, 2011, 23:18:40 pm »
Гледам да поствам само нови и с добро качество.
В момента гледам да отразявам тия триъгълните, понеже са плъзнали навсякъде. :o

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27