Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 439393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #705 -: Февруари 24, 2011, 23:32:13 pm »
Това не е точно така, понеже назованите телевизии преди октомври месец 2010 не отразяваха почти нищо свързано с НЛО. Интересното стана след тази дата, защото започнаха да отразяват абсолютно всичко, като дори балони, китайски фенери и какво ли не. Тоест някой сякаш им нареди да сътрудничат при създаването на някаква изкуствена истерия около наличието на извънземен живот.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #706 -: Февруари 24, 2011, 23:39:38 pm »
Аз си мисля че с тези съобщения, медийте се оптват да отвлекат вниманието на хората от други събития.
" Trust no one."

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #707 -: Февруари 25, 2011, 21:58:31 pm »
Това не е точно така, понеже назованите телевизии преди октомври месец 2010 не отразяваха почти нищо свързано с НЛО. Интересното стана след тази дата, защото започнаха да отразяват абсолютно всичко, като дори балони, китайски фенери и какво ли не. Тоест някой сякаш им нареди да сътрудничат при създаването на някаква изкуствена истерия около наличието на извънземен живот.

E "почти нищо" не все пак нищо нали ;)
Ами може да са им наредили, да ни подготвят по-активно за първия контакт.Да няма изненадани и стресирани хора, или поне, да са по-малко.
А може и Edge of Sanity да има право за отвличането на внимание.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #708 -: Февруари 25, 2011, 22:37:51 pm »
Аз си мисля че с тези съобщения, медийте се оптват да отвлекат вниманието на хората от други събития.
Медиите имат само една задача-да манипулират обществото, включително и с мълчание, и те се справят отлично с тази задача. :writer: :diablo:

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #709 -: Февруари 25, 2011, 23:36:15 pm »
За американците събитие е футбол, риалити шоута и какви ли не изгъзици. Не се заблуждавайте, защото повече от тях дотолкова не гледат новини, че дори не си знаят кой им е президент. Та медиите не знам от какво събитие ще им отвличат вниманието, но може би по скоро искат да им привлекат вниманието ;)

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #710 -: Февруари 26, 2011, 02:50:36 am »
Интересно видео заснето в Бразилия на 24 февруари 2011 - http://www.youtube.com/watch?v=zvUel_ZDRdY

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #711 -: Февруари 26, 2011, 10:43:47 am »
Зашеметяващо,но като чета коментарите под клипа започвам да си мисля,че е фейк!Наистина,изглежда много реално но днешните комп.програми са способни да направят цял град,който да изглежда истински та камоли това...но знае ли човек?!На пръв поглед,като гледаш клипа изглежда съвсем истинско...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #712 -: Февруари 26, 2011, 14:27:41 pm »
Интересно е, но и аз мисля, че е фейк.
Стопирайте клипа на 36-тата секунда, на цял екран, и при внимателно вглеждане, (макар и трудно)на фона на облака се вижда един мътен правоъгълник, в центъра на който е НЛО-то.В този "вмъкнат" правоъгълник става фейка.Най-лесно се различават горната ширина и дясната височина, която излиза от облака и контрастира в синьото небе. Освен това, до 1.15 м.на клипа, НЛО-то стои само в този правоъгълник и изглежда голямо.Излизайки от него, виждаме само светлини, които са 1/10 от първоначалната големина на предмета.Къде отиде останалата част?
Явно е дело на майстор. ;)

« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 14:39:11 pm от marhs »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #713 -: Февруари 26, 2011, 19:45:03 pm »
Много вероятно е да е фейк, но на мене друго ми прави впечатление. Значи ако вземем видеото, което съм постнал по-назаде за "Топ 3 на 2011г." Та там на първият случай е заснет обект, който излиза от един облак, светва, като светкавица и нещо пада от него надолу. При вторият случай от Йерусалим имаме почти същото положение, като там се получава някаква светкавица и самият обект се изстрелва нагоре. При бразилският случай имаме почти същото, като пак светкавица и пак падане на част от този обект надолу.
Аз съм сигурен, че това са фейкове, но май са някаква нова мода и използват отнякъде един и същи шаблон :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #714 -: Февруари 27, 2011, 00:29:51 am »

Аз съм сигурен, че това са фейкове, но май са някаква нова мода и използват отнякъде един и същи шаблон :)


Аз мисля, че по-скоро използват едни и същи начини на работа-небето като фон е много удобно, защото облаците нямат ясни очертания, преливат, и заедно със синьото небе са много удобни за вграждане на прозрачни рамки, в които може да се качи всякаква анимация или манипулирани клипове.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #715 -: Февруари 27, 2011, 11:31:06 am »
За американците събитие е футбол, риалити шоута и какви ли не изгъзици. Не се заблуждавайте, защото повече от тях дотолкова не гледат новини, че дори не си знаят кой им е президент. Та медиите не знам от какво събитие ще им отвличат вниманието, но може би по скоро искат да им привлекат вниманието ;)
Коце, няма какво да откриваме топлата вода-хляб и зрелище дай на масите. А има и доста събития, от които трябва да се отвлича вниманието-вдигане на цени, замразяване/сваляне/ на заплати и пенсии, безработица, здравеопазване и други жизненоважни проблеми. Тук не обсъждаме само САЩ, нали? :hi:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #716 -: Февруари 27, 2011, 22:37:11 pm »
Че видеото, заснето в Бразилия на 24 февруари 2011, е фейк го коментират и руснаците.

По ми е интересно НЛО-то над  Хаваите и НЛО около Слънцето.
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 22:48:58 pm от Hacko »

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #717 -: Февруари 28, 2011, 00:10:18 am »
Не ви ли прави впечатление как на всички клипове се повтарая едно и също. Обект или обекти, които изпращат "сонди" към земята. Без да ви изглежда смешно, като ги гледам се сещам за Война на световете. Може автора да е един и същ и по тази причина да има прилика ако са фалшиви.

Вижте обаче това видео сравнително скоро е и ми е интересно какво мислите и имате ли подробна иформация. Преди около месец - два пуснаха инфо за обекти до Плутон.


Гледайте между 1:53 и 1:56

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #718 -: Февруари 28, 2011, 00:37:45 am »
Норвежката спирала на 26 февруари се появила и над Русия  ;D
Вижте тези две видеота с нея - http://www.youtube.com/watch?v=TCA3Zcbea3A и http://www.youtube.com/watch?v=QNVIjFV6Tos

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #719 -: Февруари 28, 2011, 16:02:04 pm »
Хмм..много интересно. Може да е някакъв ефект от камерата.
" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27