Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 439094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #510 -: Септември 23, 2010, 02:30:21 am »
Ако беше нещо секретно поне парче брезент щяха да метнат отгоре им. :)

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #511 -: Септември 24, 2010, 08:55:18 am »
А за това знаете ли!?  :o
http://-Цензурурано - Жълт сайт/2010/04/nlo-se-skriva-ot-presledvashti-go-samoleti-v-okeana-video/
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #512 -: Септември 24, 2010, 11:56:24 am »
 Знаеме,също така знаеме че е  направено с рекламна цел. Не е истинско.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #513 -: Септември 27, 2010, 18:30:14 pm »
Това е доста интересно - http://www.youtube.com/watch?v=EQw3XzU4eQE

Действието се развива в Бразилия на 22 септември тази година. Така, като гледам е цяла флотилия.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #514 -: Септември 28, 2010, 11:15:24 am »
Якооо!  :)
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #515 -: Септември 28, 2010, 21:53:20 pm »
Това не са нло-та. Преди две седмици в Борисовата градина в София имаше някакъв празник с някакви концерти и по едно време в небето се издигнаха същите неща. Бях доста по-близо и видях, че са просто хартиени балони със свещ вътре. Издигаха се по същия начин, но не изгаряха така. Свещите или изгасваха и се губеха или просто нещо се чупеше, нали ;) българска му работа. Това е просто зрелищна част от празник или някакъв ритуал, не е НЛО.
daku ilu

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #516 -: Септември 30, 2010, 10:23:03 am »
Наричат се китайски фенери (chinese lanterns), но експерти твърдят, че не са. Между другото и аз съм запознат с китайските фенери и това лято дори се изумих колко лесно може да се сбъркат с НЛО.

Има и още един интересен клип - http://www.youtube.com/watch?v=DDDnNcaqTBI заснет на 17 септември тази година в Англия.

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #517 -: Септември 30, 2010, 16:11:38 pm »
Мда, точно китайски фенери. Ето видео от нощта, за която говорех :) http://www.vbox7.com/play:d1c5cf52

А относно това в Англия, тия сигнални светлини доста развалят идилията :>
daku ilu

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #518 -: Септември 30, 2010, 16:15:33 pm »
Хората ,вече се надяват да видят истината...но все ги заблуждават ;D

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #519 -: Септември 30, 2010, 17:56:29 pm »
Според изследователите някъде около 5% от всички снимки и видеота са истински НЛО-та. Всичко останало са обясними неща или нарочно изманипулирани.
Обаче всички от тука пишещите сме наясно, че съшествуват извънземни, но в същото време така не мислят доста голяма част от стадото. Ето защо е добре дошло да се пускат нон-стоп клипове с китайски фенери, сателити или звезди или каквото и да е, но с главна цел да пробужда и дразни стадото относно това "каква е истината".
Стивън Басет беше в едно радио шоу споменал, че октомври-ноември тази година ще има голям медиен натиск, който ще ошашави още повече американското стадо и ще го разбунтува за да изисква разкриване на истината. Още повече помага наближаващата година 2012, в която сляпо стадото вярва, че нещо ще се случи и някак си изискването за разсекретяването на НЛО по това време съвпада идеално.
Така, че нека на стадото да му покажем вълците, че да иска от пастира си да го успокоява  ;)

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #520 -: Септември 30, 2010, 19:16:38 pm »
Добре казано.

През 2012 ще се случи нещо. Хората ще са уплашени, а когато човек е уплашен прави глупости. Катаклизма няма да дойде от вън, а най-вероятно от вътре ;Р ама това е оф топик.

От няколко месеца следя сайта на Джейсън Мартел - http://www.ufosocial.com/ . Като заговорихме за стадо и за фалшификати, на там положението е трагично.

А и на мен ми е вече трудно да вярвам на което и да е видео. Компютърната анимация е осъвършенствана до такава степен, че в един момент се губи смисъла на автентичноста. Все ми се върти в главата онова видео за корабите в Хаити :D
daku ilu

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #521 -: Септември 30, 2010, 21:43:42 pm »
Ей това си бива...
 :hi:
Това съм го виждал ,незнам вие какво ще си помислите ,но найстина съм го виждал .
Помислих си ,че е самолет ,но сега като се задълбоча и мислите ме водят до мисълта ,че изванземните са навсякъде ,поне при мен е така.  ;D
Гледам понякога небето ...  ;D
Видях го в  София преди гарата ,същото нещо .ПЪрвоначално не му обърнах внимание ,но сега .  :(Вярно  е,че в София има много самолети ,но такъв самолет има ли ?
Забелязах като на клипа ,че предницата свети постояно ,а задницата присветва постояно.
Може да е някакъв нов вид самолет или нещо такова.  :-X
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 21:54:10 pm от ALive »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #522 -: Септември 30, 2010, 21:55:06 pm »
Всъщност самото разсекретяване или оповестяване на извънземните официално за факт е най-голямато събитие в човешката история или модерната такава, която са ни е набили в главата. Не мисля, че 2012 ще се случат големи катаклизми, нито пък, че некви фанатици ще се извисяват.
Възможно е ако се разкрие за извънземните и в зависимост от това какво се разкрие, като тука подчертавам ако се разкрият и технологиите около свободната енергия и други такива, то наистина може би ще направим един много голям скок в нашето си развитие.
Също така не трябва се подминават и изказваният на Стивън Гриър и Стивън Басет, които твърдят, че с новите технологии ще отпаднат деленията на граници по света, религиозните различия или крах на религиите и ще настъпи една ера на обединена и мирна земя. Обаче това напълно съвпада с идеята за "Нов Световен Ред", която е едно световно правителство, една световна религия и една световна банка ;)
И на фона на всичкото това, като добавим и няколко факта, а именно, че двата големи проекта "Проект Разкритие" и "Парадигма" са съставени и спонсорирани още през 1993 година от Лорънс Рокфелер и в същото време през 2006 година към тях се включва и Джордж Сорос, то може една представа да придобием що за разкритие ще става и поради каква причина ще се прави  :hi:

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #523 -: Септември 30, 2010, 22:21:41 pm »
Всъщност самото разсекретяване или оповестяване на извънземните официално за факт е най-голямато събитие в човешката история или модерната такава, която са ни е набили в главата. Не мисля, че 2012 ще се случат големи катаклизми, нито пък, че некви фанатици ще се извисяват.
Възможно е ако се разкрие за извънземните и в зависимост от това какво се разкрие, като тука подчертавам ако се разкрият и технологиите около свободната енергия и други такива, то наистина може би ще направим един много голям скок в нашето си развитие.
Също така не трябва се подминават и изказваният на Стивън Гриър и Стивън Басет, които твърдят, че с новите технологии ще отпаднат деленията на граници по света, религиозните различия или крах на религиите и ще настъпи една ера на обединена и мирна земя. Обаче това напълно съвпада с идеята за "Нов Световен Ред", която е едно световно правителство, една световна религия и една световна банка ;)
И на фона на всичкото това, като добавим и няколко факта, а именно, че двата големи проекта "Проект Разкритие" и "Парадигма" са съставени и спонсорирани още през 1993 година от Лорънс Рокфелер и в същото време през 2006 година към тях се включва и Джордж Сорос, то може една представа да придобием що за разкритие ще става и поради каква причина ще се прави  :hi:
Хубаво като мисъл ,но "ако" се разкрият .Ако се разкрият нещата ,извънземните ще са намерили ново оръжие за мозъчна промивка и ще ни натрият носовете пак  . :) Извънземните, тези сегашните не са от добрите .Въпреки ,че се представят за такива ... плеядианци , рептоиди,зети ,ануннакини ;ала ,бала все си тропат по масата и все едно и също . 8)

"религиозните различия или крах на религиите и ще настъпи една ера на обединена и мирна земя. "
-Днес гледах един филм ,филма се казва терминаторите и в не  една сцена имаше религиозни мотиви .Където най-малко съм предполагал ,че ще намеря нещо религиозно , като внушение ,но уви.Изглежда още надъхват зайците .  :-X  
Извънземните имат пръст в много работи  ,дори не е нужно да го осъзнаваме за да го разберем.Но знайте ,че въпреки всичко извънземните  ни  обичат и то искрено, т.с.за да ни смучат всячески. 8)Самата религия ни казва "не си правете кумири какво е на земята и какво на небесета ",т.е.с стойте си в невидение, докато не дойдем пак.
ПП:Война религиозна никога не е имало ,тя е само предлог за такава .Винаги се е търсело мотива ,мотива е намиран и предлога е на лице .Войната както ни казва историята, винаги е била една и съща ,а имено териториална .И Хората винаги са се деляли .Делението го има в всички аспекти. Мира ще има ,когато хората преодолеят себе си .  
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 22:58:55 pm от ALive »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #524 -: Септември 30, 2010, 22:54:22 pm »
@ALive

В този форум за първи път чух за галактическа федерация, а преди това ми правеше впечатление, че на почти всеки клип свързан с НЛО му се лепваше етикет "Галактическа федерация на светлината". Поразрових се или доста се рових в търсене откъде идват тия всичките неща и установих, че зад всяка подобна конспирация си има едно "семе" да го наречем, което се посява от някого. Този някого посява семето, което започва да расте в другите, които научават от това семе това, което искат да научат и в същото време го разпространяват така сякаш са открили истините на живота.
Повярвай много е лесно човек да стане сладкодумен контактьор и да описва фантастични картини за кристални решетки, за как през 2012 година праведните ще отидат в еди си какво измерение и ала бала.
Просто това се очертава, като една нова религия и още по зле. Още по зле, защото се очертава една ксенофобско расистка представа за евентуалните извънземни раси. Имам впредвид, че хорската фантазия е стигнала до там, че тези които приличат на нас да ги издига, като ангели, а останалите, които вероятно са грозновати или рептилоподобни да ги поставя на тази база в графа злодеи.
Според мене истината е, че поради липса на информация нашите фантазии са допринесли за съставянето на редица фолклори и за съжаление засилващи се предания.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27