Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 439630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #405 -: Март 14, 2010, 23:58:39 pm »
momo нали си разбирач,я кажи това истинско ли е,не го приемай като заяждане,извинявам се ако е пускано преди: http://vbox7.com/play:0ce9e895

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #406 -: Март 15, 2010, 00:17:09 am »
Изглежда истинско. ;) Ето с малко по-добро качество на видеото(без зуум) http://www.youtube.com/watch?v=FtKuBKIaVvs

Ако някой докаже, че не е истинско, случаят приключва.
Ако се докаже, че е истинско, възникват два въпроса:
-дали са извънземни;
-дали е някоя от играчките на онези "мишки" с подземните лаборатории;
Dreams are messages from the deep.

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #407 -: Март 15, 2010, 01:04:39 am »
Editor's Note: This video has been exposed as a hoax. Barbara S. has admitted that she filled the role of the tourist as an actress, and the UFO in the scene was computer generated.
http://www.ufocasebook.com/wtcvideo.html

Превод: Бележка на редактора: Това видео е изобличено като фалшификат. Барбара С. призна че тя е изпълнявала ролята на туристката като артистка и НЛО-то в кадъра е компютърна анимация.


Тук - цяла страница за фалшификата, името на Барбара, снимката и т.н и т.н....и т.н.

http://www.alcione.org/VIDEONY1/videony1en.html

Ползвайте преводачката на Google: http://translate.google.com
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #408 -: Март 15, 2010, 01:09:22 am »
Ахм...фейк :yes:
Първоначално имах леки съмнения, какви рефлекси трябва да има оператора, че толкова бързо да проследи с камерата обекта, който полита нагоре.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен neoforcefreak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #409 -: Март 15, 2010, 02:08:36 am »
b.boy, става въпрос за това че НЛО не е задължително да е с извънземен произход. При положение че летящата машина е секретна и не фигурира никъде официално - естествено е че ще бъде обявена за НЛО.Това не означава че вътре има задължително извънземни.
Всъщност даже -задължително няма извънземни вътре :)На едно мнение сме мисля.
НЛО не е с извънземен произход.Че е летящ обект съм съгласен. :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #410 -: Март 24, 2010, 12:03:04 pm »
Яваш,яваш...чок гюзел :) ..поне е оригинал
и нещо като ауроришен...но не е.

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #411 -: Март 24, 2010, 16:21:26 pm »
Яваш яваш така ли не можа да се сети да си премести голямата глава,която да му измести тялото да не стои пред този "дирек" да снима като хората? :D Вижда се нещо ама  :-X
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #412 -: Март 24, 2010, 16:34:12 pm »
Да и аз това се питах. ??? Може пък да е бил хипнотизиран от НЛО-то. Но и да се измести трябва да са поне 7-8-10 м. понеже обекта е доста далеч. Просто се е захласнал човека. Може сефте яваш яваш да вижда подобно нещо. Или за да не изгуби от фокус чудото. В крайна сметка не е имало нужда.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #413 -: Март 26, 2010, 18:20:41 pm »
Съобщили са по БТВ, че в новините им в 19,00 часа ще предадат репортаж със заснето видео на НЛО над град Исперих.

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #414 -: Март 26, 2010, 20:52:17 pm »
Съобщили са по БТВ, че в новините им в 19,00 часа ще предадат репортаж със заснето видео на НЛО над град Исперих.

Kачих клипче от новините във VBOX7.  

http://www.vbox7.com/play:809f50de

Ха! Не знам защо VBOX7 го тълкува като видео със съдържание "за възрастни" и иска регистрация. Ако имате проблеми, вижте го в блога:

http://ufo-stiver.blogspot.com/
« Последна редакция: Март 26, 2010, 21:02:08 pm от stiver »
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #415 -: Март 26, 2010, 21:26:01 pm »
stiver,

Дай обяснение на този феномен. Ясно е, че не е фейк.

Личното ми мнение е, че обектът твърде много прилича на едно от малките "животни", чехълоподно, които се появяват в нашето измерение от други измерения и ги има качени на снимки и видеота в нета. Особеното му е, че свети, няма реснички, не се движи с вълнообразни движения в пространството, не е полупрозрачно и е достатъчно плътно, за да раздвижи атмосферните слоеве, което довежда до задействането на датчиците на СОТ-а в дните преди да поставят камерата.
Друго възможно обяснение: извънземна микросонда, по подобие на нашите микророботи. Но е много странно, че се появява през нощта в най-обикновена автомивка.


Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #416 -: Март 26, 2010, 22:27:34 pm »
 :) Не знам SMSI-H, нямам представа какво може да е, но е много интересно. Може и да е сонда на извънземни. Може и да е някой разхождащ се извън тялото си. Може и да е заблуден плазмоид от някое друго измерение. Може да е нещо ужасно паранормално...

Това вдясно на автомивката не е ли трафопост? Там има електричество с много високо напрежение, нали? А в автомивката винаги е влажно. Като гледам как са облечени хората, май и времето е доста топло. Може ли да е кълбовидна мълния? Макар и не много кръгла...  :unknown: Но ако е к. мълния, това е е една от най-яките които съм виждала на видео. Интересно дали е имало някакви ел. смущения напоследък (алрмите които са се самозадействали?)и дали всичко е наред с трафопоста  :unknown:
 
« Последна редакция: Март 27, 2010, 10:07:39 am от Mirotvorec »
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #417 -: Март 26, 2010, 23:00:20 pm »
Че е трафопост, трафопост е. Зад автомивката е полето и оградата на болницата, а упоменатото гробище се пада на поне триста метра отстояние от мивката, ако не и на малко повече.

Не вярвам трафопоста да не е в ред. През настоящата седмица ЕОН прави профилактика на енергопреносните мрежи в община и по-специално в града и тук-таме спират тока, но това е само през деня, а записът на камерата сочи недвусмислено датата 23.03.2010 в 01,46,54 часа. Напълно е възможно комбинацията на трафопост и автомивка да оказва някакво привличащо влияние на другоизмерен плазмоид, но един господ знае как. Автомивката се отича в градската канализация.

Важна подробност. На 23 или на 24,03,2010 сутринта имаше мъгла - вече не помня точно кой от двата дни. Само добре помня, че на 22,03,2010 валя дъжд до обяд.

Кълбовидната мълния отпада. К. мълнии винаги са кръгли. Грамотевици не е имало от миналата година над града ни. Ти как си го обясняващ всяка вечер да се задейства системата на СОТ-а и точно поради тази причина да поставят камера? ;D ;) Всяка вечер да влиза кълбовидна мълния в мивката?  ??? ::) :o Хе-хе-хе-хе... Добро въображение! Не бих си го и помислил, но е напълно възможно. Най-много ме притеснява продълговата форма на обекта.
Споменаването от свидетеля Петър Петров /съпруг на шефката на клона на Райфанзенбанк в града/ на прилепи също не задоволява възможно обяснение, защото прилепите стават активни при нощни температури над 14-15 градуса по Целзий и обикновено се появяват през април. През последната седмица нощните температури не надвишават 7-8 градуса, даже понякога бяха и по-ниски.
Между впрочем, кълбовидни мълнии паднаха последно над града ни пред 2006 година, СЪЩО ПРЕЗ МАРТ. Едната, доста голяма, беше паднала в градината на бивша колежка  :blum2: ;D и е гръмнала достатъчно силно, като е изгорила компютъра на сина й.

stiver, не мислиш ли, че плазмоидите са такива само за нашите уреди и сетива, т.е. само за нашето съзнание, и напълно способни да въздействат на датчиците, отчитащи отклоненията в полетата, в случая на инфрачервеното? Или пък е все още неразвъплътена напълно душа от близката болница?

Обърна ли внимание на коментара на момчето с жълтата фланелка. То каза, че обектът излиза от стената и се скрива отново в стената? :dance: :-X
« Последна редакция: Март 26, 2010, 23:11:28 pm от SMSI-H »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #418 -: Март 26, 2010, 23:26:48 pm »
Плазмодиййй...? ;D..
Ако се вгледаме ще видим, че не е едно, а две малки сфери. И много го намалиха... как го изчислиха 20 см ? Според мен е поне 40-50.
Ясно се вижда че обекта не е един и не е точно елипсовидно.
 Идеята с мълнията не е за подценяване, ама по две мълнии на вечер много ми се виждат. Момчето спомега за гробищния парк наблизо и е възможно да има връзка. Интересна гледка ще е как преминава през стената.
Може да е душата на някое извънземно.. :)
Определено има разумно поведение.  

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #419 -: Март 26, 2010, 23:38:25 pm »
Версията с прилепа изглежда доста нестандартна. Аз не съм виждал и не знам да съществува бавно подвижен и светещ прилеп. :P

Имаше някакви видео материали с НЛО, заснети в космоса от косм. совалка или орбитална станция, пак наподобяваха това от Изперих.
Dreams are messages from the deep.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27