Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #270 -: Май 04, 2009, 23:16:03 pm »
Тея вече спряха да се крият мама им. Трябва да им взимат винетки вече баси.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #271 -: Май 06, 2009, 11:08:32 am »
Крили са се 50-60 год. стига толкова. Крайно време е вече малко да разсекретят :P
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #272 -: Май 06, 2009, 23:11:46 pm »
Минаха 100-те дена на Обама, остана си само с обещанието...
« Последна редакция: Май 08, 2009, 18:25:22 pm от Mirotvorec »

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #273 -: Май 07, 2009, 13:59:28 pm »
Много ясно. Ти да не си имал някакви надежди? Повечето обещания на политиците са вятър работа. Пък и нали знаеш, че от него не зависи нищо.
« Последна редакция: Май 08, 2009, 18:25:49 pm от Mirotvorec »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен DaGa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #274 -: Май 22, 2009, 09:44:05 am »
Я вижте това клипче и си кажете мнението? Досега не бях виждал подобно нещо
http://www.vbox7.com/play:473f4b41

http://www.vbox7.com/play:6320537a
« Последна редакция: Май 22, 2009, 09:49:15 am от DaGa »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #275 -: Май 22, 2009, 12:32:11 pm »
Първия клип го разконспирирахме отдавна.

Втория от кой филм е:))?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

stiver

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #276 -: Май 22, 2009, 23:55:29 pm »
И аз не съм виждала втория клип, но изглежда е правен от същия човек. Освен, че е прекалено хубаво, за да е истина, има и други неща, които могат да се видят и без човек да е специалист. Понякога хората, които правят такива филмчета са доста добри аниматори и може да умеят да работят с AfterEffects, но са много слаби режисьори. При тях всичко е нагласено като за снимка. Те просто не разбират как би се чувствал човек, когато наистина снима НЛО. Когато искам да определя дали някое такова видео е истинско, винаги обръщам внимание на това как започва и как свършва. Повечето фалшификати започват сякаш човекът е стоял там с камерата и е чакал НЛО-то да влезе в кадър. В случая операторът влиза с панорама доста преди да се е появило и то с подходящата скорост за да го завари точно на място и на фокус. А свършва внезапно, сякаш на най-интересното му е омръзнало да снима, изключил камерата и си тръгнал за да не изпусне вечерята. Тези, които наистина снимат НЛО снимат до край и доста след като го изгубят от поглед, защото не знаят дали няма да се върне, защото не им се оставя камерата, защото искат още. Дори професионални оператори го правят, защото знаят, че няма да имат шанс за втори дубъл. Поставете се на мястото на този, който снима и ще разберете. Истинските филмчета са най-скучните.

Но аз не мисля, че тези клипове са умишлен фалшификат. Мисля, че някой си е правил домашното по анимация. Както беше случая с онова извънземно от Бразилия. Аниматорът изписа тонове обяснения, че той е автора и никога не е правил клипа като умишлен фалшификат, но хората продължават да го мислят за истинско. Някои хора просто обичат да бъдат лъгани. По-лесно е, по-удобно е, свикнали сме с лъжите. Не сме свикнали с истината.

Неактивен vallex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
  • Понякога седя и си мисля, понякога само си седя.
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #277 -: Май 23, 2009, 03:01:38 am »
Задавате ли си въпроса защо няма едно ясно видео, една ясна снимка?
Аз си го задавам.
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места." - А.А.

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #278 -: Май 23, 2009, 13:17:50 pm »
Има  ;)
Просто не се показват тези ясни снимки.
« Последна редакция: Май 23, 2009, 19:32:19 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #279 -: Май 23, 2009, 13:47:04 pm »
Цитат
Задавате ли си въпроса защо няма едно ясно видео, една ясна снимка?
Аз си го задавам.

Има при това официални кадри  ;) - Сега ако очакваш някой да го снима от разстояние 5 метра че ако може и отвътре нали се сещаш каква е вероятността за това  ;) Още повече че всичко трябва да мине и през призмата и на "маскиращите технологии", които тези апарати очевидно притежават

Мексиканското правителство официално признава заснемане на 11 НЛО-та от собственото си министерство на отбраната. Това са истински ОФИЦИАЛНИ КАДРИ!
За първи път подобни кадри са подкрепени ОФИЦИАЛНО от някое министерство на отбраната - в случая на Мексико защото кадрите са снимани от техен самолет!Досега никое друго военно министерство не е пускало подобни кадри.

[/size][/b]

Видеото само по себе си не доказва присъствието на извънземни, но поне дава ясно да се разбере че съществува технология далеч по-развита от това което официално се признава.Тук дори и най-големите "скептици", които "вярват" само на официалните източници са поставени леко в шах да коментират видеото защото този път номера че това е "ФЕЙК" и т.н не минава или поне ще трябва да обяснят защо министерството на отбраната на Мексико публикува фалшиви кадри  ;)

Неактивен odyssey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #280 -: Май 23, 2009, 16:48:36 pm »
Чудно ми е ако наистина има извънземни над Мексико, дали имат нещо общо с плъзването на тоя свински грип, защото четох някъде, че появата на извънземни често води до природни бедствия и т.н.
« Последна редакция: Май 23, 2009, 19:34:16 pm от Mirotvorec »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #281 -: Май 23, 2009, 17:06:22 pm »
Баш свинския грип да дойде от извънземни или да имат общо не е много вероятно!
« Последна редакция: Май 23, 2009, 19:33:33 pm от Mirotvorec »
11

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #282 -: Юни 03, 2009, 14:50:49 pm »
4inch Alien found in Lahore, Pakistan

A four inch Alien species appear to be a female turned up in Pakistan accidently.

http://www.youtube.com/watch?v=tOCbw9sNAd4





Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #283 -: Юни 03, 2009, 22:25:57 pm »
Около 50 НЛО са прелетели над Великобритания

Един от наблюдателите съобщава, че обектите са поддържали постоянна височина и не са издавали никакъв звук.
   

Няколко души са видели НЛО над графство Кембриджшир във Великобритания, съобщава в-к "Дейли Телеграф".

Жителите на град Хънтингтън са наблюдавали около 50 ярки оранжеви обекта, летящи в небето над града. Един от свидетелите на явлението е заснел обектите с фотоапарат.

Един от наблюдателите съобщава, че обектите са поддържали постоянна височина и не са издавали никакъв звук.

"Това не бяха самолети или въздушни балони. Всеки от обектите беше с размер на къща", твърди друг от свидетелите.
  http://world.actualno.com/new_243426.html

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #284 -: Юни 04, 2009, 00:15:37 am »
"Това не бяха самолети или въздушни балони. Всеки от обектите беше с размер на къща", твърди друг от свидетелите.
  http://world.actualno.com/new_243426.html

Чудно ми е, как са успели да им определят размера. Толкова близо ли са летели? :-\
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 00:45:04 am от H. »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27