Автор Тема: Абее - съфорумци - сбирки няма ли да си правим ??????  (Прочетена 22934 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AGISOFT

  • Гост
Абе - хора - сбирки няма ли да си спретнем някъде ???  ;) ;) ;) ;)  все пак от доста годинки съществува този си форум - дайте да се видим на спокойствие и да люшнем по биричка и да си полафим  ;) ;) ;) ;)

Oberon

  • Гост
ми аре де? Аз съм ЗА да се виждаме редовно:) Дори на една сбирка м/у мене ЕОН и Хор попаднахме на масони. Аз скочих с мъжки юмруци напред, ама те едвам ме озъптиха. Аз не мисля че трябва да се крием и тн. Напред в салатата:))))) Ако искаш можем аз и ти да се видим, да обсъдим конспирациите и тогава да поканим другите:))) Ако искасх на ЛС да се уговорим:)?

Оберон

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
и аз сам ЗА ... макар и да сам нов в тази материя, с интерес мога да ви слушам(стига да не се прекалява с пропагандата)  .. .. btw във Варна съм!! :)
Елементарен човек!

Oberon

  • Гост
А така...каза къде си, чакай посещение от масоно-илюминатската машина:)

Велик е Шрайка !


Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
както казах , нов съм в тази материя, кой знае може тази масоно-илюминатската машина да ми хареса ;) може и на теб да хареса, все пак всички се борим за един по добър свят!! :)

и все пак ако има някои от Варна да ми се обади ;) може да се съберем в нас за по чашка . от мен терена от вас пиенето  :P
Елементарен човек!

ssi

  • Гост
Малко е проблемно като не сме от един град...
Цитат
може да се съберем в нас за по чашка . от мен терена от вас пиенето
 
А мадамите ???
Шегувам се  :D
Дори когато идвам във Варна нямам достатъчно време  :(
Пък и едва ли могат всички да се съберат по едно и също време защото всеки си има ангажименти.

firma

  • Гост
Бургазлийте ще се организираме лесно.Аз с коровиев се виждам много често.Преминаващ и тя също може да дойде.
Най - добре ще е юли или август.Аз съм с кола още 2-ма човека,мога да взема с мен.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Варна
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Варна
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ами аре бургазлиите преди да се организираме да се видим всички кои сме. Баси всички се знаете само аз никой не познавам. Спек. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Ами аз предлагам да направим по един мейл за всеки град и да определим по един "организатор" на града. Всеки който е от този град ще може да се осведомява. Аз мейла лесно ще направя, само трябва да изберем организатор от всеки град... ИСкам да ми кажете кой искате и ще му дам пароли и т.н да аксесва мейл акаунта за града.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Това наистина е добра идея. Преди общата сбирка, хората от отделните градове да се срещат и да се организират.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
http://www.xnetbg.com/www/site/index.php?option=com_contact&catid=4&Itemid=3

Списъка ще се допълва... сега трябва да определим организаторите... С две ръце за ЕОН реиона СОФИЯ....
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
много сложно, защо не пуснем отделни темички за всеки град или да изберем въпросния организатор и да му пишем РМ-чета
така или иначе, аз мога да организирам Варна, но ако НЕ се налага да отварям допълнителна поща, мога да оставя някой от моите досегашни адреси....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Въобще не е сложно. На организатора му отварям мейл за града и му давам паролите. Всеки после се свързва директно с него за информация. Това е наистина най-доброто, което можем да направим. А отделно всеки организатор си прави MAILING листа с хората от неговия град, да им праща актуално инфо за срещи и т.н
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27