Автор Тема: Майкрософт и Илюминатите  (Прочетена 15629 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Майкрософт и Илюминатите
« -: Април 24, 2006, 16:17:12 pm »
Малцина знаят със сигурност колко сгради има в двора на Майкрософт в Редмонд. Не е известно да съществуват карти на постройките в този район. Някои от техните служители ги определят между шест и три. Статия от австралийски ежедневник ги определя на 22. Това е отчасти вярно, но има и друга сграда, скрита от публиката и дори от служителите на Майкрософт. Двадесет и третата сграда или Сграда 7, е с форма на петостен. Точното й място е известно само на 5 души (от които може би единият е Бил Гейтс), но се счита, че тя е достъпна от всички останали сгради посредством тайни коридори.
Какво има в петостенната сграда, не е известно. Смята се обаче, че съдържанието на Сграда 7 е свръхестествено. Като се изключи Пентагона, друга подобна петостенна сграда е имало в Нацистка Германия. Това е било внимателно скривано от публиката. Една от хипотезите е, че Сграда 7 се населява от или се използва за комуникации със Вътрешния Ръководител. Самоличността на Външният Ръководител е неизвестна. Възможно е Външният Ръководител да е Бил Гейтс, но също толкова възможно е той да е просто онова външно лице, предназначено да отвлича вниманието.


Твърде малко инфо - някой да даде повече, или ако знае къде има да даде линк :)

prestor

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #1 -: Април 24, 2006, 16:26:02 pm »
http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2003/03/15/3872.aspx

Ето тук е споменато за тази сграда от служитен на Microsoft. Според официалнатаверсия такава сграда няма поради бързото разрастване на фирмата са построили направо сграда номер 8. Даже имало практика новаците да ги пращат в сграда номер 7 за да ги юркат. Когато имам време ще преведа блога!

IYI

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #2 -: Август 16, 2006, 01:21:36 am »
С нивото на технологиите и окултизмъ можем спокойно да си отговорим какво има!
Окултни атаки по жицата!!!!!-ШЕГА РАЗБИРА СЕ !!!! 8)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #3 -: Август 16, 2006, 05:51:01 am »
Цитат
Окултни атаки по жицата!!!!!-ШЕГА РАЗБИРА СЕ !!!!

Де да беше шега...

IYI

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #4 -: Август 16, 2006, 20:49:23 pm »
Ама само за какви неща става на въпрос, общо взето до някъде съм запознат, но само на 10-15%!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #5 -: Август 17, 2006, 01:46:09 am »
Цитат
Окултни атаки по жицата!!!!!-ШЕГА РАЗБИРА СЕ !!!!

О да бе ДА! Аз писах една сутрин в един форум да оплюя БТ (петроланата компания) заради отвличанията в Нигерия и заради Мексиканския залив и няколко часа по-късно ми се обадиха да ме интервюират за мнението ми за петролните компании и специало за БТ. (Американски акцент!)

Да не говорим, че се бях регистрирала в този форум като "Краставичка от Полско Дъбово" с емай в Ню Йорк....без данни за домашния ми телефон. ;D

Аз пък НЕ се шегувам!

Eon

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #6 -: Август 17, 2006, 09:29:55 am »
Цитат
Окултни атаки по жицата!!!!!-ШЕГА РАЗБИРА СЕ !!!!

О да бе ДА! Аз писах една сутрин в един форум да оплюя БТ (петроланата компания) заради отвличанията в Нигерия и заради Мексиканския залив и няколко часа по-късно ми се обадиха да ме интервюират за мнението ми за петролните компании и специало за БТ. (Американски акцент!)

Да не говорим, че се бях регистрирала в този форум като "Краставичка от Полско Дъбово" с емай в Ню Йорк....без данни за домашния ми телефон. ;D

Аз пък НЕ се шегувам!

Ей това е! Басииии ужаса... Тези изкъртиха паркета.

IYI

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #7 -: Август 17, 2006, 17:08:46 pm »
ОПППААА, ТИНА САМОТО ПОВТАРЯНЕ НА ПОДОБНИ ТВЪРДЕНИЯ НЕ Е МНОГО ПОЛЕЗНО, КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #8 -: Август 18, 2006, 02:33:43 am »
ОПППААА, ТИНА САМОТО ПОВТАРЯНЕ НА ПОДОБНИ ТВЪРДЕНИЯ НЕ Е МНОГО ПОЛЕЗНО, КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ!

Какво имаш впредвид - аз само си разказах истинска случка?  :(

IYI

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #9 -: Август 27, 2006, 23:20:29 pm »
Тук нещата опират до мнооогооо опасната точка!
Свалена защита и вкарване на директен код в човека!
Ама нещата да са само до тук, скоро ще говорим!

Неактивен nord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #10 -: Август 28, 2006, 00:15:00 am »
Аз писах една сутрин в един форум да оплюя БТ (петроланата компания) заради отвличанията в Нигерия и заради Мексиканския залив и няколко часа по-късно ми се обадиха да ме интервюират за мнението ми за петролните компании и специало за БТ. (Американски акцент!)
Поздравления за лоялния интернет доставчик!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #11 -: Август 28, 2006, 01:43:58 am »
Поздравления за лоялния интернет доставчик!

Аз има дадох всичко - отпечатъци от пръсти, снимки....майчиното си мляко....Когато си регистрирам фалшив емайл като че ли се обаждат...когато съм АЗ, си мълчат... Майната му!

IYI

  • Гост
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #12 -: Август 29, 2006, 00:11:44 am »
Само ако можеше някой да ги обясни тези работи, аз знам, но не мога да ги обясня.Споделени тези неща веднага
ще те помислят за луд.Искренно ви призовавам да обърнете сериозно внимание на тази тема, информация и т.н.
МОля Ви!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #13 -: Август 30, 2006, 03:26:37 am »
Колко сериозна искаш да бъда?

Имам около 10 емайла - някои "официални", някои не...някои служебни, някои - ей така - за форуми....

4 години живях са параноя, докато разбрах, че няма смисъл....колкото повече си прикриваш следите - толкова повече те търсят. Накрая...когато "се разголиш"...когато включиш даже и паролата си на "отпечатък от пръст"...те оставят на мира.

Най-върховното ми удоволстивие беше когато получих по ПОЩАТА брошурка за магнитен дюшек, за който бях писла във форум в друга държава, искайки повече информация. (Не пиша за хилядите реклами и въросници за всеки емайл който съм използвала в различни сайтове....)

Преди 5 години ми попадна БИБЛИЯТА на Microsoft. Като и хвърлих едно око, разбрах, че няма смисъл....Независимо от всичко пак забърсвам техните потребители от системните си сметки, ама те влизат с паролата на регистрацията на Window-са ти + $С.

Отделно, че всичко, което става в НЕТА се пази на оптични дискове за 50 години напред - да са живи и здрави....и то в три екземпляра. Всеки един сайт, който има право да публикува се сканирва един път дневно и информацията заминава за интелигентвно преработване в няколко многоезични центрове, където компютрите им са автоматизирани за "изпищяват" при определени ключови думи...например "терорист" (наздраве за техника - пак съм вътре  8)).

Ето например XNETBG на 24 Март 2004:

http://web.archive.org/web/20040324162117/http://xnetbg.com/

Ето и логото им:



'къв ти е проблема - досега знаят и кой парфюм слагаш и коя ти е приятелката и каkво ядеш?  :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Майкрософт и Илюминатите
« Отговор #14 -: Август 30, 2006, 22:48:25 pm »
Много ясно, няма смисъл да изпадаш в крайности и да ставаш параноик. Ако искат да разберат кой си, каквото и да правиш не можеш да ги спреш. Но това не означава да ставаш лесна мишена и да се разкриваш постоянно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27