Автор Тема: Някои интересни факти и нововъведения в областта на Технологиите  (Прочетена 183685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Жан Люк е 100% прав, подкрепям го.
Тия кретени правят кинти от всичко.
Ся, някоя местна телевизия като изреве на умряло че идат иракчаните, продажбите ше скочат със 145690,45 %. Елементарно Уотсън:)))
Четох преди време, че 60-те години в някво малко градче в УСА, по местното радио казали че наблизо некъф селянин видял НЛО.Почнали да ходят на работа с кошница камъни ( това е истина !! ), ако случайно ги нападнели да се отбранявали. След около 3 месеца, открили местно семейство, задушено в собствения си локал бункер....Пълни тъпаци....маниаци на тема сигурност и лоши Алиени ( нашия Алиен не влиза в бройката ). Кво има да му мислите на тва легло?
Некой ша напрай кинти, щото политиката на държавата го позволява:)))

Оберон

<off-topic>Чети си плс личните бележки</off-topic>

Oberon

  • Гост
??????
Чел съм ги да и?

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
??????
Чел съм ги да и?

Ами за днешната среща на PB знаеш ли тогава?

Oberon

  • Гост
Сега май ти не си четеш личните:)))

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
хммм .. седя и си мисля с кой ли бих искал да бъда затворен в тоя "ковчег"

с Калудия Шифърд - скука, няма да мога да я виждам
с Буш - ще го отрепя и после ще ми смърди на мърша

... та с кой ли остава ?!?!?

поне едно знам - искам да имам AC/DC лесно под ръка ... Highway to Hell !!!

I'm on the highway to hell
I'm on the highway to hell
I'm on the highway to hell
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Не знам ама имаш странен вкус? Коя е тази Калудия Шифърд?  ;D Ако е готина, защо ти е да я виждаш? Ще действате по други въпроси, ако разбираш какво имам предвид.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
май се раших за Азис - за всичко става пък и както изглежда и на бой ще държи  ;D ;D ;D :o ;D ;D ;D
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Много ще пищи, не ти трябва.  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Аз пък ше легна сам, обичам си ръцете:)))
Ей ръчички ей ги две:)))

оберон

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Оберон-е, празник за теб ;) :P

Oberon

  • Гост
За кое говориш, че не сфащам :)))?

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
евала на японците няма такива гении  просто :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ще пиеш качествен алкохол - евтино :P ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Тази новина всъщност е отпреди 2 години обаче за нас ще минат сигурно още 5 докато направят подобни кина в България. Е тогава мога да се замисля да отида на кино ако ми предложат това!

IMAX-системата направи революция в киното. Тя предлага най-динамичната и най-прецизната картина в света. Изображението е с колосални размери и чистoта. Прожектирани върху огромен правоъгълен екран, висок колкото 8-етажна сграда и широк 37 м, те поглъщат зрителя. Куполната форма на бялото платно с диаметър 30 м приема триизмерните цветни изображения. Те направо изскачат от екрана и усилват илюзията, че зрителят е в самото действие на филма. Тайната на превъзходното качество и забележителната надеждност на прожекционната система е уникалното движение на лентата, което осигурява най-широкообхватното, ясно и устойчиво изображение в света. Ефектът се подсилва от специална 6-канална стереосистема. Зрителите приемат звука от 44 тонколони, които извличат 12 000 вата чист дигитален съраунд звук. Долавя се ефектът дори на най-слабите звуци, които се разнасят от всички кътчета на киносалона. По света има над 235 IMAX-киносалона в 34 страни. Над 115 от залите са триизмерни. Върховното филмово преживяване вече е изпитано от над 700 млн. зрители по света. Над 180 са филмите на IMAX. В тях зрителите се връщат в миналото, телепортират се в бъдещето или са на екзотични места по света. Ново преживяване предлагат "Матрицата: Презареждане", "Междузвездни войни: Епизод 2 Атаката на клонингите", "Аполо 13" и класиките на Дисни "Красавицата и звяра", "Цар Лъв" благодарение на IMAX формата. Третият епизод на "Матрицата" - Революция, е първият филм, излизащ и на 35 мм ленти и на IMAX формат.
« Последна редакция: Ноември 20, 2005, 11:38:27 am от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Сто пъти по-голямо облъчване :P

Не че няма да ида ако направят тук де :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27