Автор Тема: 9 коментара за Китайската комунистическа партия - книга която шокира к  (Прочетена 6586 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
ДЕВЕТ КОМЕНТАРА ЗА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ

Книга, която шокира всички китайци по света
Книга, която води комунистическата партия към разпад


Всичко, до което се е докоснала през 80-годишната си история Китайската комунистическа партия (ККП) белязано с лъжи, войни, глад, деспотизъм, масови убийства и терор. Бяха унищожени традиционните вярвания; етническите представи и социални структури бяха насилствено изличени. Съчувствието, любовта и хармонията
между хората бяха изродени в борба и омраза. Властването на ККП е най-тъмната инай-абсурдната страница в китайската история.
Редакторите на „The Epoch Times” вярват, че чрез разбиране на истинската история на ККП може бъде предотвратено повторение на подобни трагедии. В същото време се надяват, че всеки ще се вгледа в своите мислите и ще прецени дали страхът компромисът не ни правят съучастници в много нещастия, които е можело да бъда избегнати.
„Деветте коментара” дават начало на дискусия за същността на ККП сред китайската общност. Вярваме, че има причина останалите хора по света също да се включат в тази дискусия.
Надяваме се, че тези, които все още са заблудени от ККП, ясно ще видят нейния характер, ще изчистят отровата й от съзнанието си, ще се освободят от нейния контрол, ще премахнат терористичните й окови и ще изоставят всички илюзии, които имат за нея. Прегърнете новото бъдеще, новата ера.

Книгата е точно описание на живота в Китай. Който има желание да я прочете, аз или Horus с удоволствие ще му е пратим.


Сянката на Мао: Майка и син влизат през входа на Пекинския военен музей, където ги посреща огромна статуя на някогашния китайски диктатор Мао Цзедун
« Последна редакция: Април 21, 2006, 21:54:25 pm от Horus »

firma

  • Гост
Аз съм в шок също.  :o :o :o :o:o

Неактивен djbooth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Ако е в електронен вариант, бихте ли ми я пратили на [email protected] .

Eon

  • Гост
Поръчки на ЛС, тука коментирайте темата.

Дъвиан

  • Гост
Отвратителна история е това в Китай. Избити са хиляди интелектуалци. Книгата може да се изтегли от тук:
http://www.epochtimes-bg.com/9komentara/index.htm

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
То не е само там. Ами Пот в Камбоджа им е разказал играта. Направо ужас.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
кои е автора на книгата и кога е писана-мяса ми на долна промивка на мозъци

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ти прегледа ли сайта? Видя ли какво правят със затворниците в лагерите?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
не съм прегледал нищо което ми намирисва на промивка на мозъци,то ако става за въпрос на това какво се прави със затворниците -при нас в бг като нищо не се прави на какво дередже е държавата?

Eon

  • Гост
Ами прегледай и след това мириши  :P

45rr

  • Гост
Интересна тема, с удовоствие ще прочета книгата, но не разбрам какво намирате за шокиращо.Навсякъде където е управлявала Комунистическа партия е било същото ( повече или по-малко ). И при нас беше така. Явно с книгата се търси дискредитиране на  китайките комунисти и  начин да бъдат изритани от управлението на държавата, но не вярвам да успеят. Все пак последните няколко години китай бележи небивал икономически растеж ( не без помощта на капиталистите  ;) ),и като следствие се подобрява живота на населението. При това положение мисля, че ККП ще си пише доста актив.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
ДЕВЕТ КОМЕНТАРА
ЗА
КОМУНИСТИЧЕСКАТА ПАРТИЯ


Книга, която шокира всички китайци по света

Книга, която води комунистическата партия към разпад

Ревизирано издание
09 юли 2008 г.


http://www.viennainvest.com/wp-content/uploads/2010/09/Communist-Party-of-China.pdf

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27