Автор Тема: Измамата "Арийството"  (Прочетена 7626 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Измамата "Арийството"
« Отговор #15 -: Август 03, 2010, 13:48:08 pm »
Сега за капак очаквам да ми кажеш,че и комунистите са част от НАЦИСТИТЕ и ще УМРА наистина от СМЯХ !
А, не бе, изобщо не са модифициран комунизъм. Виж им начините на действие само. Умри де, та да ни отървеш от комунистическото си присъствие! Скапани нагли нацисти!!!


Цитат
Това на ,че славяните "били част" от Арийците, сега на БУЗЛУДЖА ли го научи ?

За разлика от теб, аз и моето семейство никога не сме имали партийни книжки и не сме посещавали горепосоченото мероприятие на Бузлуджа. Дори, напротив - предците ми са десиденти и борци срещу комунизма.

Безпартийни комунисти , тия са най - сташните и НАЙ - ОПАСНИТЕ!
Абе младежо ,нали ме разбираш ,че като подкрепяш комунистическата теория за СЛАВЯНСТВОТО , значи така си възпитан в КЪЩИ !
Ей келеш ,на мен единия ми дядо е БЪЛГАРСКИ ГЕНЕРАЛ (от преди 9-ти 1944г.) и ти е върнал с помоща на НАЦИСТКА Германия и Българската ВОЙСКА : Добруджа всички западни покрайнини и ВСИЧКИ ЮЖНИ територии на БългАРИЯ, другия ми дядо е Софийски Фабрикант и богаташ ,а аз малолетно комунистическо мекере съм лежал в Старозагрския затвор в крилото за политически затворници. На мен ли ми викаш комунист бе дрисльо ?
"Wir sind wieder da!"

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Измамата "Арийството"
« Отговор #16 -: Август 03, 2010, 20:58:24 pm »
Що не вземете да се успокоите?! С какво помагате на себе си и на другите по този начин?
Право на всеки е да има минало и мнение. Имам чувството, че нямате какво да правите с времето си. Има толкова много книги за четене, земи за обикаляне, и т.н., а вие сте седнали да се плюете на тъпи теми. "Разделяй и владей" е "мотото" на общия НИ враг, проумейте го. Точно на разделението трябва да се противопоставяме. Има толкова неща, около които можем да се обединим. С риск отново да започнете да доказвате кой е "По-по-най" ще спомена васил Левски. Помислете за този човек! Смятате ли, че сте достойни да се наречете негови "потомци" или "следовници"? Сещайте се веднъж дневно за това и се опитайте да се погледнете отстрани. Българин не се раждаш, а ставаш, а пътят е дълъг и труден. Защо си губите времето и силите?
Не за пръв път се случва сериозните пишещи в този форум да "млъкнат". Жалко, момента е много подходящ за "сеитба". Ясно е, че повечето пресни членове са млади, упорити и буйни, затова са нужни добри и търпеливи учители. А от поредната "говорилня" или "плювалня" никой няма нужда.
... и пак. Не забравяйте, имаме Врагове, които не сме създали сами и те няма да се спрат пред нищо, докато не ни премахнат. Сещам се за един много "описателен" военен израз: "... за проява на малодушие пред лицето на врага..." - това е бягството и дезертьорството. ... и една поговорка: Докато умните се наумуват, лудите се налудуват.
Хайде, със здраве! ... и се стегнете!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
36667 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
11785 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
7877 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
11277 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
5526 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27