Автор Тема: Реклами  (Прочетена 5204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Реклами
« -: Април 17, 2006, 23:18:34 pm »
Доста се разшири темата относно сатанинските кадри в Боби Турболенцията,но аз да си питам има ли някой рипнати български рекламки с подсъснателни "текстове", ако може да сподели с останалите :)

Open ur eyes ;)
« Последна редакция: Април 21, 2006, 23:34:17 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Рекламки :)
« Отговор #1 -: Април 18, 2006, 01:46:31 am »
Не знам за такива, пък няма и смисъл. Какъв е смисъла?
То има доказателства за това, пък и са дребни работи вече тези неща ;)

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Отг: Рекламки :)
« Отговор #2 -: Април 18, 2006, 12:37:20 pm »
Просто ми беше интересно,ама щом казваш :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Рекламки :)
« Отговор #3 -: Април 19, 2006, 12:16:48 pm »
Според мен вече отдавна са сменили технологията на манипулацията ! Сега почти всеки напрактика чрез своя комп има възможност да рови из всякакви рипнати предавания и да търси скрити послания. Така че системата на манипулиране за мен е сменена и неможе толкова лесно да бъде  засечена с конвеционални средства.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Реклами
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2007, 18:20:08 pm »
това с рекламите си е чиста глупост когато осъзнаеш какво става... но не и преди това
напоследък нямам време за тв и не съм много в курса с новите реклами но преди година-две във всяка втора се повтаряше думата 'предпазва' или 'защитава' - не си говорим за превръзки, памперси и пасти за зъби, а и за шампоани, перилни препарати, препарати за миене на съдове, ароматизатори за въздух, лекарства, мазила, кремове за лице и какво ли още не - ето ви прекрасен начин да психирате населението, казвате на хората че те имат нужда да бъдат пазени от какво ли не и страхът сам се просмуква в съзнанието им, после им обяснявате че по какъвто и начин да им вредите, това е за тяхно добро, защото ги пазите... може да съм писала вече по темата, не знам.... идеята ми е, тв рекламите са много много много грозно нещо, не помня наскоро да съм видяла смислена и приятна за гледане реклама
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Реклами
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2007, 01:12:02 am »
Не си видяла? Виж тази и със сигурност ще ти хареса, на мен е една от любимите. ;)
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 01:12:48 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Относно: Реклами
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2008, 03:25:09 am »
Ето една масонска реклама дето ме тормози всеки път като я видя по бтв, и ми е чудно към кого е посланието, за масоните или за нас хората?  http://www.vbox7.com/play:866462a2
тук показват как се прави....http://www.clip4e.com/play_johnnie_walker_syzdavaneto_na_androida_reklamata_na_us.htm
...бреий каква гениална идея съчетана с масонски предметчета и символи. Исками се да разталкувам подтекста на тая изродщина, но сам немога. Някой ще помогне ли да я разнищим?
« Последна редакция: Февруари 19, 2008, 12:05:27 pm от Morpheus »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Реклами
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2008, 11:17:47 am »
Сега върви реклама за някакво лекарство ли какво и там говорят, че след анализиране на съвременните роботи еди какво си направили лекарството. Ако някой я хване да каже по-подробно, защото аз не се загледах.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Реклами
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2008, 15:33:44 pm »
А и на мен таз реклама веднъж ми попадна и спер ме изнерви,някви викаха работа сън,работа сън,робот сън,робот сън,.....  :o
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Относно: Реклами
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2008, 16:47:34 pm »
хапчета за енергия и др тем подобни има от доста време , като че ли отскоро почнаха по яростна реклама (+ тези за запомняне ). Дали ще се замени съня с хапче?
Елементарен човек!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Реклами
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2008, 22:18:50 pm »
Манипулацията наистина е ъпггрейдвана в най-висш порядък.
Върховната формула днес е дезинформация. Колкото може повече. Просто с напредъка на комуникациите е престанало да бъде възможно пълното затъмнение. Отричането, осмиването и мълчанието са станали незадоволителни дори за пред масите.
Тва е на принципа на топлата и студената вода. Постоянно се редуват и това ествествено предизвиква объркване, несигурност и т.н.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Реклами
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2008, 13:58:29 pm »
Ето пък една моя любима реклама на IKEA, която може да наведе на много размисъл в няколко посоки :) Доста провокираща. Както и всички реклами на фирмата :)


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27