Автор Тема: Книгите на Димитър Недков  (Прочетена 8056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Книгите на Димитър Недков
« -: Юли 31, 2010, 17:28:58 pm »
От известно време чувам все по-често името на Димитър Недков-български масон/а дали е така?/, който открито и според мен доста манипулативно разкрива уж тайни на тайни братства у нас.Последната му книга е свързана със знака на българите-не съм я чел ,но смятам да я видя що за стока е.
Моля, всички, които имат повече инфо за автора, за тематиката на книгите му, а дори и за дейността му, да пишат.Мисля,че това е интерсна тема  за повечето хора тук!
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Книгите на Димитър Недков
« Отговор #1 -: Юли 31, 2010, 19:29:44 pm »
На мен лично не ми е интересно-няма да спонсорирам масон и да му чета измишльотините.
Опитай!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Книгите на Димитър Недков
« Отговор #2 -: Юли 31, 2010, 20:26:26 pm »
Големи лицемери са тия масони, всички гении по земята са техни хора, изобщо най  доброто от тях е илязло на тоя свят, всичко си приписват за тяхно. Като са толкова добри и загрижени, що не оправят българската държава , нали са посветени в тайните на боговете. Ний сме билие профани, а те йерофни. Дето вика бай Петър ,вий сте едни варосани гробници, дето демоните си играят на шах с вас  ;D и тоя "синдюк", ще ни отваря на ритуали и знаци за българите, ай сиктир от тука бе  ;D :negative:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгите на Димитър Недков
« Отговор #3 -: Юли 31, 2010, 21:20:30 pm »
Мда..истината е,че книгата вече 4-ти ден лежи на шкафа у дома,щоот ми я дадоха да я чета.Но още с вземането и в ръце...нещо ме облъсна.Ако щете вярвайте,не съм отворила дори на първа страница..Просто я гледах..и неможах да се насиля да я започна.Зачудих се кво ми става..що така..И потърсих инфо в гугъл..На две-на три,разбрах що за стока е авторът и кви глупости пише в тая книга,и сега ще я върна без да я чета.От нета разбрах обаче,че и тоя страда от балканския синдром.."Българите са най-великите!!!Ние сме избрания народ и пр.боза..."
Ееех,пуста мания за величие..все да сме най-най-..пък то реално ние действително сме най-..де,ама все в отрицателна насока :D..тааа..не знам кво знание ни е дадено да пазиме..ма ние българският си дух,не успяхме да опазим,пък камо ли нещо друго...

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Книгите на Димитър Недков
« Отговор #4 -: Август 10, 2010, 13:34:50 pm »
Чел съм “ЗЗ - Заплахата Дан Браун” и “Знакът на българина”. Доста противоречива информация има вътре, явно с цел дезинформация. Но все пак ще видим дали един масон ще познае. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен doriangrei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Книгите на Димитър Недков
« Отговор #5 -: Август 10, 2010, 17:38:43 pm »
Чел съм “ЗЗ - Заплахата Дан Браун” и “Знакът на българина”. Доста противоречива информация има вътре, явно с цел дезинформация. Но все пак ще видим дали един масон ще познае. ;D
И аз ги прочетох тези книжлета!ккато всички знаем, масоните и техните пара-формации,много добре владеят лексиката и заблуждението.Книгите са написани с патриотичен патос уж и се прокрадва идеята за леко шовинистичното минало на българите.За нас като такива е важно да разберем,че наистина сме уникални като географско положение, като култура, като историческо наследство и генотип,но не смятам,че автора им може така смело да играе с историческите факти.Да,интересна е идеята за знака на българите, интересен и исторически оправдана е дейността на богомилите, но едно ме подразни най-много-че автора изкарва Доган едва ли не по-българин от нас самите.И като се замисля сега, се сещам,че той/Димитър Недков/ работи във в.Стандарт, който е откровено догански вестник /продаден мажоритарен дял от Тодор Батков-под масата на ужасните карикатури Ирена Кръстева и сина й-хомосексуалист Делян Пеевски/....нищо не е случайно!
КРАЯТ НА СТАРОТО ДОЙДЕ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27