Автор Тема: Чернев: Волен ме накара да лъжа  (Прочетена 6060 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fisk

  • Гост
Чернев: Волен ме накара да лъжа
« -: Април 17, 2006, 16:47:03 pm »
Чернев: Волен ме накара да лъжа


Берон ще преобразува ПГ на “Атака”
Издирват шофьора на Сидеров

 Волен Сидеров е извадил пистолета си по време на инцидента на магистрала Тракия.

Това обяви депутатът от Атака Павел Чернев пред БиТиВи, потвърждавайки носещите се слухове, че той дори не е бил в колата по време на инцидента.
По думите му той е пътувал в черно БМВ поне половин на час зад колата на лидера на Атака.

Волене, защо ме предаде - това е едно от нещата, които Павел Чернев би казал на Сидеров след случилото се на магистрала Тракия.
Чернев обяви също така, че не той, а шофьорът на Сидеров Любомир Бакърджиев е бил младежа, а лидерът на Атака поискал Чернев да прикрие Бакърджиев, който е с условна присъда и е почти сигурно че ще отиде в затвора, след като истината излезе наяве.

Едва когато Чернев стигнал квартал Дружба във въпросната нощ, Димитър Стоянов му се обадил, че има проблеми и поскал да се срещнат в софийско заведение – там Сидеров разказал случая и намекнал на Чернев да прикрие Бакърджиев.

„Това е атентат и трябва да направим новината”, казал Сидеров, който по думите на Чернев, не искал фактът, че шофьорът му е криминално проявен, да засенчи атентата.

Сидеров разказал, че когато излязал от автомобила, извадил пистолета си и казал на младежа да постави ръцете си зад гърба.
Той не казал в прав текст, че е произвел изстрел, но по думите на Чернев това ставало ясно от мимиките и жестовете на партийния лидер.
Депутатът обвини лидера на Атака, че се крие зад гърба на невинен съратник и определи ситуцията, в която го е поставил, като „нареждане”, т.е. нечестна постъпка, предателство.

Чернев не изключи и случилото се да е част от отстраняване на вътрешнопартийна конкуренция.

В разказа си Волен Сидеров описал случилото се като атентат срещу него и как автомобил с „неясни субекти, но здравеняци” ги нападнал на магистралата.
Шофьорът на Сидеров започнал да налага шофьора на червения форд и започнал да дупчи гумите му с нож, за да не може да избяга, след което се опитвал да извади младежа от автомобила, но той бил с предпазен колан.
Поради „мнимото” му участие в инцидента показанията на Чернев пред дознателя Пламен Пенков били пълни с неточности, призна самият депутат.
Той объркал както часа, така и модела на автомобила.

По думите на Чернев, едва след като прочел за случилото се във вестниците, той разбрал какво всъщност се е случило, но въпреки това запазил лоялност към лидера на партията.
Знаех, че съм поставен в неадекватна ситуация без да имам участие, посочи депутатът.

Едва след като се посъветвал с адвокат, Чернев дал следващите си показания (в които заявява, че е проспал целият път и не той е управлявал автомобила), при които намекнал, че може да не е бил в автомобила със Сидеров.

Депутатът от Атака обясни твърденията на Явор Доков, че именно Чернев го е нападнал, с преживения от момчето стрес.


http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=177466

зе да ми писва !

firma

  • Гост
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #1 -: Април 17, 2006, 16:51:13 pm »
Хората се удавиха вече в България!С глупости ни занимават.Сега като се наводни и София,да видим за какво ще говорят.Хващайте кирките,лопатите и торбите с пясък и към Дунава.

Eon

  • Гост
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #2 -: Април 17, 2006, 16:54:48 pm »
Фиск - Тази тема, кой епизод от Касандра описва (1496-ти)
 :P :P :P :P :P

Добре че не гледам ТВ >:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #3 -: Април 17, 2006, 20:46:34 pm »
Точно колата на Волен блъснаха на магистралата, нали - хахаха. Трябва да си супер тъп :P

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #4 -: Април 18, 2006, 12:55:58 pm »
Точно колата на Волен блъснаха на магистралата, нали - хахаха. Трябва да си супер тъп :P

А ако погледнем от друга гледна точка: Колата на Волен що трябва да блъска някого.  :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #5 -: Април 18, 2006, 17:37:44 pm »
Дали?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #6 -: Април 18, 2006, 17:50:59 pm »
И защо му е на Волен да блъска когото и да било? По-скоро той ще бяга от такъв мераклия.
Не мисли като човек!-Крион

firma

  • Гост
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #7 -: Април 18, 2006, 18:14:02 pm »
Сега се присмиват на Волен,утре ще търсят кой да ги утешава.

fisk

  • Гост
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #8 -: Април 18, 2006, 19:34:07 pm »
Хехе, ш***** пу***, оказах се прав в твърденията си заа него преди няколко месеца ..
Би било наистина добре ако се ограничим от постове и теми засягащи пряко политически фигури и групи от бг! Само задръстваме форума с празно пространство, ,ако не и по-лошо!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #9 -: Април 19, 2006, 00:17:50 am »
Хехе, ш***** пу***,
Това за кого се отнася?
Не мисли като човек!-Крион

firma

  • Гост
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #10 -: Април 19, 2006, 09:08:21 am »
Admin-а,ще сменя името на политически форум.Да търсим има ли НЛО при депутатите. :---

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернев: Волен ме накара да лъжа
« Отговор #11 -: Април 19, 2006, 11:22:36 am »
Сега се присмиват на Волен,утре ще търсят кой да ги утешава.


Много ме кефи как му говорите на малко име все едно си пиете ракията всеки ден заедно ...

Спорен е въпроса дали повече хора ще имат нужда от утешаване със Сидеров или без него в политиката ...  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27