Автор Тема: Извънземните миткат из Пентагона!  (Прочетена 20802 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #15 -: Юли 25, 2010, 01:54:57 am »
"купете" си книжката му и ще разберете повече..

(оставих даже хинт в изречението по-горе, сигурен съм че повечето ще го намерят)
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #16 -: Юли 26, 2010, 13:48:22 pm »
"Извънземните миткат из Пентагона!"
Незнам какво означава "миткат", но подкрепям че извънземните се "шляят" из някои други бази, не точно пентагона.

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #17 -: Юли 26, 2010, 14:04:14 pm »
Тази статия я видях в един жълт вестник, не знам как му беше името. Някой е решил да пусне сензацийка и това е.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #18 -: Юли 26, 2010, 14:05:45 pm »
Тази статия я видях в един жълт вестник, не знам как му беше името. Някой е решил да пусне сензацийка и това е.
Точно обратното, това не е сензация. Медийните менаджери много добре знаят кое е сензация и продава.
Това е целенасочено усмиване.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #19 -: Юли 26, 2010, 15:07:11 pm »
И аз не знам какво означава миткат.От какъв диалект е?

разхождат се.. разкарват се...

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #20 -: Юли 26, 2010, 15:59:30 pm »
Явно името на вестника е ШОК или СТРОГО СЕКРЕТНО.Така ли е?

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #21 -: Юли 26, 2010, 16:49:58 pm »
Явно името на вестника е ШОК или СТРОГО СЕКРЕТНО.Така ли е?
"Шок" или "Шоу", не съм сигурен. Не чета такива вестници, но баща ми беше донесъл един и като го прелистих попаднах на статията.

Неактивен dudev851

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #22 -: Август 06, 2010, 14:18:06 pm »
Човече, вземи учи малко и мисли преди да пишеш неща като: "Връщат се назад във времето". Напред да кажем - може. Ама назад е все едно да имаш линийка, която е дълга -20 см. Абсурдно е да се говори за връщане на времето назад. Човек го връща, но как: като се счупи нещо например и го поправя. Но да се върнеш действително назад е парадокс. Някои от нещата, за които си писал може да са така, може да не са така. Но всичко си има граници. Кога ще се научим да познаваме физ. величини такива каквито са. Примера с дължината го давам, зашото дължината на предмет е нещо, което хората познават от всекидневието си, за разлика от времето, което би трябвало да се познава добре, а именно как се !!!ИЗМЕРВА!!!

Неактивен dudev851

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #23 -: Август 06, 2010, 14:27:49 pm »
Реших да прочета докрай статията и се чудя и се мая. Автора има ли представа за това, което говори, защото ми прилича на написано от малко дете, което се е научило на някви думи от рода на "база", "рептили", "сиви" и т.н. И ги използва като ги комбинира с други думи - "президенти", "човечество" ... Нямам думи да изкажа чувствата, които се събуждат в мен, когато чета такива ПРОСТОТИИ. Защото фантастиката си е фантастика и съм съгласен че има извънземни и те са тук. Ама са описани така в тази статия, все едно аз незнам каде се намирам.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #24 -: Октомври 27, 2010, 12:48:27 pm »
Тази статия я видях в един жълт вестник, не знам как му беше името. Някой е решил да пусне сензацийка и това е.

Ако сте гледали Мъже в Черно филма точно там дават идеята  как точно в такива вестници има истина.

Колкото до статията все едно говори 40% истина другото е оплетено в лъжи.
Те доста от тези конспиратори като Стамен и Айк например все едно са програмирани да говорят едно и също без да отиват напред.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Elane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #25 -: Януари 26, 2011, 16:18:09 pm »
Интересно.
Съгласна съм с повечето неща, които казва г-н-ът.

Прекалено много различни хора от различни краища на света казват и предсказват едни и същи неща. Няма как поне частички да не са истина.
Ровете се, изчетете книгите и ще видите.

Или, още по-добре - медитирайте, размишлявайте, и пак ще го видите.

Вярно, че има несъответствия, но е невъзможно да няма.
Във високите нива на властта, точно под каймака се казват много лъжи. Различни лъжи на различни хора. Казва им се точно толкова истина колкото е необходима, за да ги сплаши, за да работят, за да ги накара да извършат това, което е изгодно за властващия (макар че и той от своя страна вероятно не знае цялата истина).

Ако се разровите в интернет, ще намерите толкова много истории за влечгуите. Има ги навсякъде. Спомням си, имаше една за къмпингьори (в Америка, естествено), които попаднали на такава сбирка в планината. Един представител на съответната раса обрграден от наши последователи, всичките с качулки и т.н. Направо като кръг смъртожадни от Хари Потър :D Или класическите сатанински ритуали (което е логично). Дейвид Айк е събрал поне 200 - 300 такива истории. Наистина са МНОГО. И си представям колко са хората, които се страхуват да споделят тяхните, или пък си мислят, че са полудели.

Просто ние, както се казва в интервюто, сме толкова майсторски обработени, ама жестоко.... така че веднага да си затворим очите за истините и да си вярваме в нашите си безопасни илюзии. Понеже ако навлезем в света с влечугите и катаклизмите, става лошо за всички, нали (=

Правете като мен - събирайте книги, филтрирайте информацията, и избирателно все до някъде ще се стигне. Колкото повече инфо, толкова по-добре. Недейте всичко да отхвърляте.

На мен четенето ми помогна много... и мисленето също. Имах и психични отклонения, които се заличиха след като изчетох всичко това и останах с увиснало чене. Бе.... много интересни и необясними неща, не можете да отречете.


В някои от нещата, които се тръбят тия дни по медиите просто няма логика. За идиоти ни имат... за пилешкомозъчни примитивни. Не че повечето от нас не са такива. Но е по-скоро мозъкопромивка.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #26 -: Януари 26, 2011, 23:51:11 pm »
Според мен общо взето се въртим около няколко теми в които има истина и лъжа.
Някои неща се покриват с това което съм проучил и опитал, някои са обикновените заблуди наблъскани ни в главите от години. Зябележително е как наистина много от нещата които са повтаряни се превръщат от предположение в сляпа вяра или истина.
Не можем все пак да отречем някои неща като шейпшифтърите за които вече има доста видео и писана история.
В България има посветени но според мен те са на много ниско ниво.Нашите тирани се интересуват сякаш повече от пари и като съседи се карат кой парцел на кой ще е. Все пак ще е глупаво да ги подценяваме защото остават този един процент които знаят някои неща.
Въпроса ми е, какво прави всеки един от нас- въпреки всичката тази информация и дезинформация- за себе си и Бог за да противостои на тази негативна енергия? Защото само с говорене и знаене нищо няма да променим.

....сетих се за една поредица която гледах в иутуб :) A poisoned world може да ви бъде интересна ако не сте я гледали :)....
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Elane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #27 -: Януари 28, 2011, 10:49:19 am »
Въпроса ми е, какво прави всеки един от нас- въпреки всичката тази информация и дезинформация- за себе си и Бог за да противостои на тази негативна енергия? Защото само с говорене и знаене нищо няма да променим.

....сетих се за една поредица която гледах в иутуб :) A poisoned world може да ви бъде интересна ако не сте я гледали :)....
Точно този въпрос човърка и в моята глава.
Tъй като всеки от нас е незначителна единица сред огромните ослепени маси (от които доста малко биха повярвали на истината), какво бихме могли да правим като индивиди?

За мен, има само три решения:
- молитва
- медитация
- доброта /на пук на всичко/

Особено ако сте минали през материалите, в които се покриват въпросите свързани със силата на човешката мисъл, и всичките енергии, които е в състояние да пренасочи.
Още повече, вярвам, че ако правим всички тези неща с ясното съзнание, че наистина допринасяме към цялостното очистване на човечеството, ще бъде много по-ефективно.

Разбира се, съществува и варианта да бъде създадено някакво общество, което да действа в тази насоченост. Подобно на Асоциация "Феномени", но може би по-прикрито. И най-вероятно, ако има достатъчно хора, които са посветени, и готови да се покажат... биха могли да постигнат нещо: ако не за света, то поне за България, за нашите хора и култура. Дори трима-петима души биха могли да постигнат нещо, ако наистина вярват.
Ноо, както всички знаем ... никой не би поискал да излезе от собствената си черупка и даде частица от себе си за другите. Така че, дори няма смисъл да се обсъжда тази идея. /аз съм и сигурна, че е била обсъждана и преди/

Макар че ако не се лъжа... трима-четирима души от тук и от там вече са успели да помръднат част от бетона. Чрез интернет - един от малкото инструменти, които могат да се приложат ефективно в тази ситуация.
Най-малкото този сайт, както и много други езотерични портали, духовни, коспиративни - всички подобни /дори да не съдържат цялата истина/ пак допринасят, пак спомагат, пак грабват интереса на хора, които имат нужда от това събуждане. И един човек е промяна, и един човек е разлика...
Всеки е от значение.



Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #28 -: Януари 31, 2011, 22:13:10 pm »
От един тръгва всичко, права си в това. Все повече хора се събуждат и все по големи противостояния ще има.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Извънземните миткат из Пентагона!
« Отговор #29 -: Февруари 18, 2011, 15:40:37 pm »
Стаменов каза:
Цитат
И те не се крият вече! Тези грейове започнаха вече да миткат из Пентагона дори... Тези рептилии не могат да живеят при по-студени температури и затова предизвикват глобалното затопляне.
Йееееее, такава смехория, скоро не бях срещал. Тоя ме разсмя със сълзи. :lol: :lol: :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27