Автор Тема: Конфликт ?!?  (Прочетена 6450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Конфликт ?!?
« -: Юли 19, 2010, 00:17:54 am »
Има ли и имало ли е конфликти между отделните тайни общества,кралски и аристкократични кръвни линии ,между банкерската клика и т.н..? Дали сега са обединени и целенасочени ? Дали и в миналотое било така ? Дали конфликтите са само на по-ниско ниво,а високите нива на "елита" са целенасочени ? Както имали независими държави в момента и миналото ?

Интересни теми за дискусия и въпроси които ми се въртят в главата.  :)
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #1 -: Юли 19, 2010, 00:30:56 am »
Дали конфликтите са само на по-ниско ниво,а високите нива на "елита" са целенасочени ?

Посочи какви конфликти са имали на ниските нива :yes:.До сега не съм чувал за такива,и ми е любопитно :).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #2 -: Юли 24, 2010, 16:48:40 pm »

Ми аз отворих темата защото и аз не съм много наясно с конфликите между тайните общества,фамилиите и т.н.. Иначе нисни нива имам предвид общества и организации които са по-ниско в йеархията.  ;)
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 18:11:19 pm от Mirotvorec »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #3 -: Юли 24, 2010, 21:31:07 pm »
Аз, например, мога да посоча като факт това, че в масонството у нас, както и в чужбина има голямо разделение...
Великата ложа на Шотландия не признава Великият Ориент на Франция, както чисто юридически, така и в ритуално отношение. За тях те просто не са масони. Същото важи и с обратен знак... Темата е много дълга...  :drinks:

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #4 -: Юли 27, 2010, 11:12:25 am »
Това не го бях чувал.Мерси за инфото.Друго което се сещам аз за ВАтикана и други организации.Може да греша.  :blush:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #5 -: Август 07, 2010, 09:30:20 am »
Разбира се , че има конфликти между тайните общества. Света се управлява от три  фракции. Едните искат мир и стабилност, другите искат войни, третите, само обират дивидентите от боричканията на първите две.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #6 -: Август 09, 2010, 09:44:46 am »

Дано първите надделеят ;D.Но като проследявам внимателно историята,почвам да си мисля,че такъва миролюбива фракция НЕ съществува :nea:.
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 18:11:40 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #7 -: Август 09, 2010, 11:41:57 am »
И кои са тези фракции?
« Последна редакция: Август 09, 2010, 12:19:55 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен fabio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #8 -: Септември 22, 2010, 02:05:29 am »
Интересно ми е имали тайни общества който се борят за добруването на планетата ? и ако има кой са те ?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #9 -: Септември 22, 2010, 17:24:29 pm »
Конфликти има и още как  ;D Всъщност ако нямаше конфликти, то досега отдавна да сме поданици на Новият Световен Ред ;)
По високите етажи има такива разногласия и интригие, че чак да ти се замае главата. Факт е, че в САЩ има петролно-банково лоби, което се бори срещу военно-разузнавателно такова за повече и повече власт.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Конфликт ?!?
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2010, 09:11:58 am »
Много отдавна ми се струва,че в османската империя се е оформил конфликт между евреи и арменци,кой да ръководи банковата система. Арменците вероятно са имали доста сериозна рола в нея и за това евреина ататюрк е организирал клането на арменците. Впоследствие ерменците се насочват към ювелирството и освобождават терена за евреите.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27