Автор Тема: Моите две сънища на отвличане.  (Прочетена 5370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Predator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Моите две сънища на отвличане.
« -: Юли 15, 2010, 19:36:09 pm »
Отдавна не съм писал в този форум. Сега ще ви разкажа за моите сънища на отвличания от извънземни.

1. Сънувам, че съм излязъл пред къщата си и наблюдавам светещи НЛО-та. Червено, зелено, синьо, жълто... бяха към 30 в една група и се движат бързо без определена траектория. От любопитство се приближавам към портата (изхода) на къщата ми. Гледам два телевизора, на които пише Playstation. Доста странно беше. И един човек със полузакрито лице се приближи бързо към мен. Беше с черно палто от кожа. Приличаше на тази "усмивка":hi:. Така свърши този сън. Уплаших се и се събудих.

-----------------------------------------------------------

2. Ще ви прозвучи смешно. В началото беше нещо като подготовка за филм. Минаваха хора напред и назад (двама - трима). Наоколо имаше нещо като полуизсъхнала трева или жито (нещо свързано с житни кръгове? Как мислите?). Имаше и заобграждащи постройки. След време забелязвам нещо, което прилича на хеликоптер. Беше на около 300-400 метра. Тръгнах по един път (в същата посока) и се скрих зад някаква количка мисля че беше, за да се скрия и да погледна. След това нещо ме привлече към този обект. Уплаших се до смърт (все едно беше истина). И накрая някакви букви (край на филма?). Излязоха надписи. :lol:
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 20:26:51 pm от Predator »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #1 -: Юли 15, 2010, 19:42:35 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol:Забавни сънища сънуваш!Интересно,но според мен е плод на въображението ти!Не искам да те обидя,но това е мое мнение!
« Последна редакция: Юли 16, 2010, 11:48:48 am от Black Adder »

Неактивен negative

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 19:45:00 pm »
Хм, първият ми напомня на Dark City, честно казано, ако си го гледал.

Неактивен Predator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 19:45:32 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol:Забавни сънища сънуваш!Интересно,но според мен е плод на въображението ти!Не искам да те убидя,но това е мое мнение!

Знаех си, че така ще реагирате. Но когато сънувах това, не беше смешно. >:(
Може да ви се струва измислено, знам, но особено привличането... направо излетях в небето. Издигнах се в диагонал. Обектът ме привлече. :-X

Хм, първият ми напомня на Dark City, честно казано, ако си го гледал.

Не, не съм го гледал.
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 19:47:15 pm от Predator »

Неактивен negative

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #4 -: Юли 15, 2010, 19:58:42 pm »
Ами там извънземните имат подобен облик, цялата атмосфера е някаква като от 30е години...

Rio

  • Гост
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #5 -: Юли 16, 2010, 01:10:07 am »
Разбира се дали е сън, ако се опиташ да се събудиш и успееш. Ако не се събудиш или спиш много дълбоко, или наистина са те прибрали.  :unknown:

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Моите две сънища на отвличане.
« Отговор #6 -: Юли 16, 2010, 08:06:22 am »
Нещо ме съмнява да са те прибрали ,защото не прилича на отвличане ,а повече на сън.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27