Автор Тема: Октоподът Паул  (Прочетена 10293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alegria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Октоподът Паул
« -: Юли 12, 2010, 12:03:55 pm »
Здравейте,

понеже няма тема за "Спортни Конспирации" и ще питам тука:

Какво мислите за Октоподът Паул и неговите точни 8 от 8 предсказания за мачовете на световното? Шанс(2^8 = 256 към 1 или 0.39%) или нещо друго....

http://www.dnes.bg/sport/2010/07/09/oktopodyt-paul-otseche-ispaniia-e-shampion.94198

Аз все още съм в тупик относно този "феномен" на който се даде толкова много "шум"....  ::)

Мерси!
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 12:05:58 pm от Alegria »
The more we give love, the greater our capacity to do so. (David Hawkins)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Октоподът Паул
« Отговор #1 -: Юли 12, 2010, 12:43:36 pm »
Незнам,дали октопода е феномен,но на мене лично ми идва жив да го одера  :bomb:.Аз бях за германците и за това го мразя :--- :--- :---Според мен,този октопод налучкваше резултатите.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Октоподът Паул
« Отговор #2 -: Юли 12, 2010, 15:48:09 pm »
В конспирацията няма случайни неща. ;)

Неактивен Радостин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • Въображението е по-важно от знанието.!!!
Re:Октоподът Паул
« Отговор #3 -: Юли 12, 2010, 19:10:59 pm »
Защо всичко требва да е конспирация :mad: :negative:
бинокъл Comet 10-70x70

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Октоподът Паул
« Отговор #4 -: Юли 12, 2010, 22:14:48 pm »
Бях за Холандия ... лош октопод.  :---

Октоподът оракул излиза в пенсия

Пол повече няма да дава прогнози за мачове

Октоподът оракул Пол повече няма да дава прогнози за изхода от футболни мачове. Представителката на водния парк “”Sea Life” в Оберхаузен Таня Мунциг обяви, че отсега нататък осмоногото мекотело ще се занимава с обичайните си неща.
 
“Пол излиза в пенсия. Отсега той ще се занимава с неща, които му се отдават най-много от всичко – занимания с дресьор и предизвикване на радост у децата, които идват да го видят”, заяви Мунциг.
 
Пол показа 100-процентова успеваемост при прогнозите си за мачовете на Германия, освен това позна и победителя от финалния мач на световното първенство.
Предсказанията на Пол предизвика небивал световен интерес към него. В Германия му се радваха, преди да познае загубата Бундестима на полуфинала. След това испанските политици предложиха да изпратят охранители за октопода, а сериозен бизнесмен от страната бе готов да плати 30 000 евро, за да купи мекотелото. Холандски севещеник, ядосан от прогнозата, че “лалетата” ще загубят финала, заклейми поведението на морския обитател./БЛИЦ

Защо всичко требва да е конспирация :mad: :negative:

Да не мислищ,че в спортта няма конспирация ?  ;D
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 22:16:59 pm от blade »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Октоподът Паул
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 00:18:44 am »
Има конспирация.Аз това съм си го мислил.Ако приемем,че мисълта е енергия и подобното привлича подобно,само си представете какво е станало  ;).След като октоподчето ни каже,на пример,че Германия ще падне и милиони мисли се насочват в тази насока.Ето ви конспирацията.ТЕ с този тъп октопод,манипулираха Световното по футбол :diablo: :diablo: :diablo:.Ние с мислите си направихме испанците шанпиони.А германците бяха по-добри :yes:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Октоподът Паул
« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 07:45:40 am »
Ей това може да се окаже правилно.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Октоподът Паул
« Отговор #7 -: Юли 13, 2010, 09:27:55 am »
Pilot,нали има логика в това,което съм написал :-X.Така ще е станало.Аз друго обяснение нямам за октопода.Те го използваха с тази цел ;).А целият свят му се върза.Ето така ще стане и през 2012г.С наближаването и ще започнат разни предсказания от черни,по-черни и тогава пак по този начин,с мислите си,ще предизвикаме катаклизми :bomb:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Октоподът Паул
« Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 11:07:33 am »
Аз лично приветствам нашите нови господари-октоподи... ::)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Октоподът Паул
« Отговор #9 -: Юли 13, 2010, 11:48:01 am »
И това е така,но пък и уменията на самите играчи са важни.Ако ще и 10 октопода да има България трудно ще се класира на европейското. ;)
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Октоподът Паул
« Отговор #10 -: Юли 13, 2010, 13:34:42 pm »
Pilot,нали има логика в това,което съм написал :-X.Така ще е станало.Аз друго обяснение нямам за октопода.Те го използваха с тази цел ;).А целият свят му се върза.Ето така ще стане и през 2012г.С наближаването и ще започнат разни предсказания от черни,по-черни и тогава пак по този начин,с мислите си,ще предизвикаме катаклизми :bomb:.

За това трябва хората да внимават накъде насочват мисълта особено когато е групово.  За това и ни заливат с доста с лоши неща от медиите за да мислим в тази посока. Пък и като живеем в страх е по лесно да ни управляват.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Октоподът Паул
« Отговор #11 -: Юли 13, 2010, 20:48:49 pm »
Когато в германския национал заиграят наистина германци, а не поляци, турци, наполовина ганайци и др. мелези, да дойдат и да пробват пак.
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Октоподът Паул
« Отговор #12 -: Юли 13, 2010, 21:55:12 pm »
Е,така е.Ама винаги биеха с 4ка :D.А испанците започнаха със загуба :(.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Октоподът Паул
« Отговор #13 -: Юли 16, 2010, 11:49:46 am »
Режат главата на октопода Паул?

Октоподът оракул Паул е мразен на много места по света заради прогнозите си по време на световното първенство, но в Аржентина стигнаха до крайности. Мекотелото от аквариума в немския град Оберхаузен е ненавиждан там, защото определи бундестима за победител в 1/4-финала на южноафриканския мондиал, избирайки мидите в кутията с германския флаг. Предсказанието се оказа точно, като момчетата на Диего Марадона дори бяха унизени с 0:4.

Още тогава се чуха призиви от Аржентина Паул да бъде сготвен. В предаването A Perfect World на известния водещ Роберто Петинато това бе извършено ритуално по доста брутален начин.

Далечен братовчед на Паул бе донесен в студиото все пак мъртъв. Пред камерите Петинато отряза главата на октопода и размаха безжизненото му тяло. “Твоят миг дойде, малък нацистки октопод”, обяви той в ефир. След това сложи в миксер тленните останки на морското животно и те бяха превърнати в пюре. Предаването минад под надслов: Ще ликвидираме нацисткия октопод!

На обратния полюс са в Испания. Още преди финала, който се оказа успешен, местен бизнесмен предложи 30 хиляди евро на аквариума в Оберхаузен за Паул, но офертата му бе отхвърлена.

След спечелването на световната титла на Иберийския полуостров се роди идея октоподът да бъде отвлечен, тъй като има риск бесните от прогнозата му за полуфинала немци да го унищожат.

В областта Карбалиньо пък оракулът официално бе обявен за почетен гражданин.

В Оберхаузен, откъдето обявиха, че той вече излиза в пенсия, получиха интересно предложение към Паул и от далечна Индия. Продуцентите на предаването “Биг Бос”, еквивалент на “Биг Брадър”, искат да ангажират мекотелото.

По време на новия сезон октоподът трябва да пътува веднъж седмично до Индия и там да предсказва кой от съквартирантите ще бъде изгонен. (24часа)
TRUE OR DEATH

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Октоподът Паул
« Отговор #14 -: Юли 16, 2010, 13:18:44 pm »
 ;D  ;D  ;D
Май това е съдбата на всеки ПРОРОК.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27