Автор Тема: Как да узнаете дали сте индиго?  (Прочетена 10400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
    
Как да узнаете дали сте индиго?

Когато говорим за хора индиго, това се отнася както за децата и юношите така и за възрастните. Първите поколения индиго са дошли от дълго време и би могло да се каже, че винаги са били сред нас. Вибрацията индиго досега е била “спяща” и сега има едно масово пробуждане. От 3-4 поколения броя на хората индиго нараства бавно до днес, когато съвременното поколение представлява вече критичната маса, тъй като то вибрира изцяло на честота индиго. Смята се, че днес 90-95% от децата са индиго, без разлика на държава или социална принадлежност. Много хора “работници със светлина” са индиго или индиго-виолетово (става дума за цвета на аурата - бел.пр.), тяхното предназначение е да подготвят пътя и съзнанията на хората. Индигово-виолетовите хора притежават и двата типа енергия и могат да работят както с вибрационната честота днес, така и с честотата, която предстои да бъде. Тяхната функция е да бъдат енергиен мост между старото и новото. Индиго хората трябва да подготвят почвата, да работят с родители, учители и възпитатели или с децата за да ги научат как да се справят с физическия аспект на тяхното съществуване за да бъде инкарнацията, колкото се може по-малко травмираща.


МОЖЕ БИ ВИЕ СТЕ ИНДИГО. КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ ТОВА.

На първо място се обърнете към интуицията си. Ако тя ви е довела до настоящето четиво, може би вече ви е дала част от отговора.

После си задайте следните въпроси:

1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?

2. Живеете ли непрекъснато в промени?

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.

13. Имали сте труден пубертет.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.

16. Вие сте изключително чувствителен.

17. Имате изявени специфични творчески способности.

18. Вие сте по-скоро антиконформист.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.


Извадка от книгата на José Manuel Piedrefita Moreno “Деца Индиго. Ново поколение. Практически наръчник за родители и възпитатели.” Издателство Vesica Piscic

превод на бълг. от френски: Bye-bye

френски и на испански сайт - http://www.geocities.com/elclubdelosninosindigo/Adultes.html

http://indigota.com/


Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #1 -: Юли 11, 2010, 16:57:30 pm »
Като си видиш аурата че е индигова/лилава/и разбираш че си индигово дете :lol: ;D :lol:
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 15:37:50 pm »
Да, аз съм индиго, отговорите на всички въпроси са положителни и като допълнение на въпроса : 13. Имали сте труден пубертет. - имам и трудна зряла възраст :)))) ;D ???
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен negative

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 19:14:58 pm »

МОЖЕ БИ ВИЕ СТЕ ИНДИГО. КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ ТОВА.

На първо място се обърнете към интуицията си. Ако тя ви е довела до настоящето четиво, може би вече ви е дала част от отговора.

После си задайте следните въпроси:

1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?

2. Живеете ли непрекъснато в промени?

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.

13. Имали сте труден пубертет.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.

16. Вие сте изключително чувствителен.

17. Имате изявени специфични творчески способности.

18. Вие сте по-скоро антиконформист.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.
;D ;D ;D ;D Особено номер 13 ме разби!  ;D ;D

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #4 -: Юли 15, 2010, 23:19:13 pm »
Индиго сайта е нема такава смешка..пишат повече пубери"с труден пубертет"и всички са мноооого индигови..ама кой от кой по-лилав!
Няма деца индиго..нито пък кристални..

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #5 -: Юли 16, 2010, 01:22:44 am »
Форум като всеки друг,на някой му харесва дадена идея и се потапя в нея,какво значение има дали са или не са индиго и кристални,то и в този форум и в другите е едно и също,работата е да има лаладжелък и да се развива въпроса за вълната ;D ;D ;D

П.П.-всички които са родени със индигова/кристална аура са кристално индиго :P по възможност са много неразбрани и самовглъбени в тях си.труден пубертет,труден живот,класически мързели/катили,мислят че света е в краката им и нии останалите сме длъжни да им робуваме.Да ама не.всеки който си мисли че е такъв със нищо не е по специален от другите
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #6 -: Юли 16, 2010, 08:50:31 am »
.........П.П.-всички които са родени със индигова/кристална аура са кристално индиго :P по възможност са много неразбрани и самовглъбени в тях си.труден пубертет,труден живот,класически мързели/катили,мислят че света е в краката им и нии останалите сме длъжни да им робуваме.Да ама не.всеки който си мисли че е такъв със нищо не е по специален от другите
Точно тука е корена на манипулацията! Да се създават непрестанно поводи за РАЗДЕЛЕНИЕ между хората. Да започнат хората да се вглеждат в другите (и то в децата!)да сравняват, да има ..кой е по-по-най....а това е нещо, което поражда конфликт.
Преди поне разделенията засягаха възрастните, а сега вече и децата!!! Още от раждането им да вземем да ги класифицираме и да ги разделяме на "касти" - обикновени простаци и специални индигови и кристални.... :bad:

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #7 -: Юли 16, 2010, 08:59:56 am »
Правилно.

един пример:за определена работа да речем че "индиго/кристал"се справи по-бързо от нормален човек и от тази гледна точка те са "по-добри",но разликата е в търпението.

Имам теория за такива хора,значи те са божества,на които престоя им на определена плоскост от тяхната ерархия е свършил и те отново са в живот във кожа/гадно е малко,но е истина/
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #8 -: Юли 16, 2010, 09:07:34 am »
Цитат
Точно тука е корена на манипулацията! Да се създават непрестанно поводи за РАЗДЕЛЕНИЕ между хората.

Мдаа добре казано, стига сме робували на римският принцип "Разделяй и владей".

@Elen всички хора сме божества.

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #9 -: Юли 16, 2010, 12:15:49 pm »
dragonn,не ме разбирай погрешно,но аз съм си най обикновен човек,който е превъплатен на Елен 8)за този форум.Предпочитам да си остана просто човек,още повече че знам откъде идвам и накъде отивам,т.е.раждане,заседяване,смърт ;D
вие другите може да сте божества 
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #10 -: Юли 16, 2010, 12:19:27 pm »
Ти си знаеш.  ;)

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #11 -: Юли 16, 2010, 12:23:45 pm »
Заседяване?!  ;D  ;D
Интересно понятие  :). Обикновено се говори за раждане- ЖИВОТ-смърт.
Дали го каза случайно...или вложи смисъл в това?
Защото според мен има много резон.
Но все пак ще те помоля да поясниш ти какво имаше предвид.  :)
« Последна редакция: Юли 16, 2010, 12:33:51 pm от алибаба »

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #12 -: Юли 16, 2010, 12:41:36 pm »
Да не оплескаме темата,ами да си направим една само за общи приказки и ще видим какво ще излезе ей сега ще я кача,"Конспирации,общи приказки"-там ще отговаряме и задаваме въпроси :flag_of_truce:
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #13 -: Юли 16, 2010, 13:54:45 pm »
90-95% от днешните деца са индиго ?!
Абсурд ;D. Това, че днешното поколение е буйно, не ги прави индиго, просто мама и тати са им изпуснали първите 7 годинки.
Според този въпросник съм индиго, както и според много други тестове. Мисля, че някой неща са леко преувеличени, чак феномени не бих казала, но определено са по-различни.
А впрочем за кристалните деца, в последните една, две години като че ли има бум на такива деца.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re: Как да узнаете дали сте индиго?
« Отговор #14 -: Юли 16, 2010, 13:58:21 pm »
Просто осъзнатостта като цяло се повишава на планетата. И това се налага поради необходимостта да се справяме с огромно количество информация...каквото никога преди не е имало и не се е предавало с такава скорост и ....по виртуален път. Налага се по някакъв начин човекът да се адаптира към тези нови условия. Еволюцията отговаря на това предизвикателство с повишаване нивото на осъзнатост.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27