Автор Тема: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс  (Прочетена 6012 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
В момента по "Сблъсък" тече темата "Има ли  извънземни"
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Отг: Сблъсък бтв
« Отговор #1 -: Април 16, 2006, 09:50:47 am »
 ;D

boza  :P
« Последна редакция: Април 16, 2006, 10:08:34 am от Eon »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #2 -: Април 16, 2006, 11:45:11 am »
Поредната пародия с цел нещата да придобият сакркастично-хумористичен привкус така че нещата да се омажат и в крайна сметка всичко да се окаже един голям виц. Разбира се предаването "Сблъсък" това много добре го умее. Като се започне със скеча където  има гавра с тезата за извънземни, които могат да придобиват човешка форма. Като примери за извънземни са дадени Баба Илийца - щото имала извънземна сила да махне кола, Дядо Йоцо който виждал чрез сонар , Хаджи Димитър  та се стигне до Белчо и Сивушка.....  За капак вместо да се поканят видни уфолози, хора писали книги или поне някакви публикации по темата за "защитник" на извънземната теза са поканили познайте кой ? Стойко Сакалиев !  Нищо лично ама човека си е футболист и това му е работата а това че е любител на нло  си е съвсем отделен въпрос. Другите пък дето оборват извънземните и те  горките хал хабер си нямат по въпроса поне свястна критика да  отправят. Питат те защо извънземните били грозни ? Ами че  те за различни цивилизации да са чували нещо че според нашия критерий за красота има както грозни така и красиви извънземни - ама  те само за зелени човечета били чували. Ами да прочетат и за Ануннаките белким малко  им светне картинката. Изобщо дискусията  е пълен фарс целяща само замазването и както казах по горе усмиването на възгледите за извънземни цивилизации. И за съжаление този подход действа. Щото къде  къде е по-лесно да си напрайш майтап  и всички да приемат истината за някакъв виц отколкото да търсиш сериозна дискусия и аргументи.
« Последна редакция: Април 16, 2006, 11:47:28 am от Alien »

Eon

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #3 -: Април 16, 2006, 12:00:03 pm »
Alien, не виждам смисъл защо се нервираш за тези неща (ако се нервираш изобщо). Целта на Сблъсък е рейтинг, и предаването е ЗАБАВНО...  а не документално... Та съвсем нормално е да се говорят такива работи... Целта на предаването е забавление, а не просветление/объркване (щото аз колкото повече се вра в тая тематика толкова повече се обърквам)...

Та драйв ту гоу...Карай да върви...


llara

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #4 -: Април 16, 2006, 12:51:10 pm »
Alien, аз мисля че въобще не се интересуват от това какви ще бъдат коментарите на хората по темата или как би реагирал един или друг зрител.
Човеците си получават паричките за предаването и това е. Темата е без значение. Стига да е нещо що годе интересно за зомбитата пред телевизорите. Аз лично гледам само новините и то по различни телевизии само за инфо. Нали съм PR та си селектирам нещата;)

Eon

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #5 -: Април 16, 2006, 12:52:14 pm »
mmmdaa true, true,  :P

llara

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #6 -: Април 16, 2006, 12:53:22 pm »
за съжаление живеем в комерсиален свят >:(

firma

  • Гост
Отг: Сблъсък бтв
« Отговор #7 -: Април 16, 2006, 13:04:37 pm »
Темата е за FUN.Нашите футболисти си мислят, че са извънземни с топката. :P
« Последна редакция: Април 16, 2006, 13:10:09 pm от Alien »

Antonium

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #8 -: Април 17, 2006, 10:27:13 am »
Защо изобщо гледате тези така наречени частни национални ефирни канали, особенно бтв най неграмотната и проста телевизия, макар че ония с биг брадърите водят  напоследък по простотия и промиване на мозъци.

llara

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #9 -: Април 17, 2006, 10:37:21 am »
Аз лично гледам само новините и то по различни телевизии само за инфо.

llara

  • Гост
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #10 -: Април 17, 2006, 10:38:22 am »
това ми е достатъчно
по някога и те ми идват в повече, но ...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Дискусия за извънземни по БТВ - Поредния фарс
« Отговор #11 -: Април 18, 2006, 01:51:01 am »
bTV е пусната затова - да промива мозъка. Ако направите наблюдение и разрез на самото държание на телевизията, ще откриете доста интересни неща. Първо вижте как налага тъпият консуматорски американски модел (естествено, нали татко Мърдок (Мардук?) дърпа конците) с малоумни предавания и сериали. След това вижте "шоутата", които промиват мозъка с идиоти като онези 2 леката, които водят "Сблъсък", да не говорим за един друг дето го дават късно вечерта и няма да си изкупи кармата животи наред... >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27