Автор Тема: За първи път регистрираха превръщане на материя в антиматерия и обр  (Прочетена 12634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Извънземен кораб навлиза в нашата атмосфера обграден с поле от антиматерия??????? То ако беше така, по цял ден щеше да има взривове по неберо бре, недей така...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
те илюминатите крият.За тва не виждаме ;D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
хмммммм.... сега като се замислих ми доиде една много тъпа идея. Тъпа но все пак може да стане реалност някои ден. Щом на мен ми дойде на акъла сигурно ше доиде и на някои друг с повече власт и възможности. Та .... вече има стъпки в превръшането на материята в антиматерията. В таази насока има още много да се разбота но един ден сигурно ще сме експерти . Второ . ...  което ме притеснява е опитите да се създаде изкуствен интелект. В тази насока също се разботи усилено , да не кажем че сме на няколко крачки от успеха. Та като се вземат двете впредвид .. на мен ми изниква една мисъл.... Докаде ли ще стигнат компутюрнитъе игри?!?!?  Може би ще доиде времето когато  google най - разпространената игра ще е  " Let`s play God " . Ще можеш да управляваш материален разум!!! Помислете... Ще бъдеш Господ!!! Не знам , сигурно това ми влязло в главата от моята мания по стратегий , което ме довежда до мисълта "тези игри не са ли един вид Обучение за колонизация"!!! Вижда се че има хора които мислят по глобално от другите. Промиването на мозъци ен е започнало от вчера , оняден или мин седмица , мисля си че това е един мнго дълъг процес!!


Не се смеите много на глупостите ми !! ;)
Елементарен човек!

ssi

  • Гост
Даааа.... и ние може да сме една такава игра.  :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Даааа.... и ние може да сме една такава игра.  :P
не само че може а  и сме доста навътре в играта  ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Извънземен кораб навлиза в нашата атмосфера обграден с поле от антиматерия??????? То ако беше така, по цял ден щеше да има взривове по неберо бре, недей така...

Оберончик - гледам използваш всеки угоден случай да ме обориш, явно критичният реалист у теб не спи!

Галад - не ти се сърдя, ама честно да ти кажа ми е супер странно как всеки път вадиш доводи от установената доктрина - ама нали тъкмо въпреки всичко това говорим тук в този форум - все пак физиката не свършва с откритията на Бом или Тесла - отвъд мислимите граници съществуват пластове реалност... ;)
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Докаде ли ще стигнат компутюрнитъе игри?!?!?  Може би ще доиде времето когато  google най - разпространената игра ще е  " Let`s play God " . Ще можеш да управляваш материален разум!!! Помислете... Ще бъдеш Господ!!! Не знам , сигурно това ми влязло в главата от моята мания по стратегий , което ме довежда до мисълта "тези игри не са ли един вид Обучение за колонизация"
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Тая игра е страшна!!!
А иначе учените не лъжат за всичко.По отношение на анти-материята това,което предполагам че се крие са начините и за производство в големи количества и нчкое и друго оръжие
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Абе незнам - ако се овладее тази енергия, това ще доведе до нов Златен Век....
musica universalis

Oberon

  • Гост
Ултра, приятелю, пак ще се повторя, с голям интерес чета твоите постове. Но може би бъркаш "теоретична физика" и "метафизика" с физиката:))) Не търся постоянно причина да те оборя, не така моля. Просто..как така кораб обграден от антиматерия ще навлезе в нашата материя? Анихилацията е само на теория засега, така е:)))

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
да не кажем че сме на няколко крачки от успеха.

Аз мисля че сме доста далече от успеха ...

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
защо така си мислиш? В създаването на изкуствен интелект се работи доста усилено.. и под "няколко крачки" разбираи 50-100 години :) нашия живот е толкова мижав от гледна точна на времето ,че ме хваща яд че няма да мога да присъствам на такива велики открития!
Елементарен човек!

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Я да се обадя и аз.
 До колкото бях запознат антиматерия се получава, когато две частици се сблъскат с огромна скорост т.е. антиматерията е енергията която се освобождава, но както кажете ;)
 За теориите за възникването и развитието на вселената гледайте "Айнщайн - теория за всичко" или всеки друг научнопопулярен филм за Айнщайн.
 За хамбургера ще кажа, че молекулярен преобразувател вече съществува, но ако си мислиш, че ще доживееш деня, в който ще се използва масово от населението, бъркаш се. Най-големите гении във физиката и в частност нанoтехнологиите са го изобретили и от това, което гледах по дискавъри става ясно, че работи много бавно (за един хамбургер ще му трябват 1,000,000 години)
 По отношение на телепортирането - това не е телепортиране, а ускоряване. (Има разлика да те телепортират на марс, друго е да те ускорят през луната - сещаш се, че във втория случай ще стигнеш само до луната :D)
 
Цитат на: EfonD
нашия живот е толкова мижав от гледна точна на времето ,че ме хваща яд че няма да мога да присъствам на такива велики открития!
И мен, затва ме е яд, но пък аз имам намерение да присъствам ;) Дали ще успея е друг въпрос :D :D
« Последна редакция: Май 16, 2006, 15:14:48 pm от Sikozu® »
Тъп съм не ме слушайте.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27