Автор Тема: Нямам обяснение....  (Прочетена 30396 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Нямам обяснение....
« -: Юни 24, 2010, 09:40:43 am »
Добър ден,

незнаех в кой раздел да постна темата, ако не и е тук мястото,моля преместете я.Та,по същество.Пиша за да споделя с вас най-странното събитие в живота ми.Не очаквам нито обяснение,нито вяра.Понякога човек само иска да сподели :)

Вчера в животът ми настъпи един много драматичен обрат и както винаги в момент на гняв и разочерование се прибрах докато се "охладя" и овладея.Седнах в стаята си и просто стисках зъби.В един момент ми причерня,може би за секунда,може би за десет.Яснотата в погледът ми се завърна с плътен трясък от всички страни.Всичко стълено в стаята ми беше на парчета-прозорци,чаши,пепелници,огледало.Приятелката ми си дойде и помисли че съм изпотрошил всичко,въпреки че знае колко умело контролирам своята агресия.За мен вариантите бяха два-да го забравя или да го споделя.Не съм човек който се срамува от това което е(пък каквото и да е то),и ето на,споделям.Досега никога не са ми се случвали неща от подобно естество,нито пък казвам че аз съм го предизвикал.Нямам обяснение и няма да го търся,дано не се повтори.

С Уважение,

Радо.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #1 -: Юни 24, 2010, 10:23:35 am »
На това се казва ''да изпуснеш парата'' . Ама при теб ''парата''  се е превърнала в енергия.Имаше преди време един филм ''Герои''  по НТВ.Там даваха за хора със свръх качества.Може да си нещо като тях :-X.Внимавай.Контролирай се,за да не пострада някой.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #2 -: Юни 24, 2010, 10:30:24 am »
Ти си феномен ;)Аз,се сещам и за друг филм,но не му помня името!НЛО, беше отвлякло хора от различни места на земята и когато ги върна,те имаха подобни способности!Мислех,че само по филмите го има това,но уви не е!

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #3 -: Юни 24, 2010, 10:44:05 am »
И преди съм чел за продобни случай но винаги съм бил скептичен(аз съм скептик по натура),макар че съм крайно чуствителен към енергията която хората излъчват.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #4 -: Юни 24, 2010, 10:49:28 am »
frynji Естествено има такива неща като този случай има и много способности, които не са ни отключени по редици причини. И може да се проявят както при rado89 в момент на силен стрес, гняв и други подобни състояния. По принцип не сме свикнали с тези неща и не можем да ги владеем затова е важно да се владеем самите себе си.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #5 -: Юни 24, 2010, 10:52:19 am »
rado89,мисля,че трябва да се обърнеш към специалист.Да ти измерят енергията.Нещо от сорта на този апарат,който Еленко беше занесал да види на Гала аурата.Ти явно си свръхчовек.Не си като нас.Може да си от шестата раса :-X.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #6 -: Юни 24, 2010, 10:56:04 am »
Наистина!Иди при специалисти,но внимавай да не те вземат за опитна мишка :o

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #7 -: Юни 24, 2010, 10:59:48 am »
Всеки може да ги прави тези неща и аз като малък можех да места сравнително леки предмети, но след това го загубих така да кажа, защото видях, че други не го правят и спрях. Сега не мога да го правя пак, защото дълбоко в себе си съм се програмирал, че не го могат хората пък и заради всички отрови, които ни сипят това ни се отразява на енергетиката ни и се проявява само в крайни случай.
Не е нужно никакво изследване това си е нормално само трябва да се научи да си владее емоциите си.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #8 -: Юни 24, 2010, 11:02:47 am »
Да,но ако неможе сам?Нали трябва някой да му помогне?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #9 -: Юни 24, 2010, 11:05:50 am »
Само той може да си помогне никой друг.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #10 -: Юни 24, 2010, 11:07:39 am »
Само той може да си помогне никой друг.
Да,но ако се програмира като теб?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #11 -: Юни 24, 2010, 11:15:19 am »
Пак казвам всичко си зависи от него. Ако имам желание пак мога, но не искам, защото ще на влезна в неща, които не мога и аз добре да контролирам, а за да се науча трябва да правя опити и тренировки, но някъде където няма хора и е тихо и спокойно и където няма това излъчване на всякакви честоти от телефони, компютри и тн.
На Радо му казах вече и пак ще се повтора всичко си зависи от теб и по спокойно с емоциите, защото те отключват голямо количество енергия която или се проявява като твоя случай или захранва някои 4D същества.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #12 -: Юни 24, 2010, 11:50:19 am »
........................Пиша за да споделя с вас най-странното събитие в живота ми.Не очаквам нито обяснение,нито вяра.Понякога човек само иска да сподели :)

Вчера в животът ми настъпи един много драматичен обрат и както винаги в момент на гняв и разочерование се прибрах докато се "охладя" и овладея.Седнах в стаята си и просто стисках зъби.В един момент ми причерня,може би за секунда,може би за десет.Яснотата в погледът ми се завърна с плътен трясък от всички страни.Всичко стълено в стаята ми беше на парчета-прозорци,чаши,пепелници,огледало.Приятелката ми си дойде и помисли че съм изпотрошил всичко,въпреки че знае колко умело контролирам своята агресия.За мен вариантите бяха два-да го забравя или да го споделя.Не съм човек който се срамува от това което е(пък каквото и да е то),и ето на,споделям.Досега никога не са ми се случвали неща от подобно естество,нито пък казвам че аз съм го предизвикал.Нямам обяснение и няма да го търся,дано не се повтори.

С Уважение,

Радо.

Простете любопитството ми, но ако не е прекалено лично, бихте ли споделили нещо повече за "драматичния обрат". Или за другите такива моменти, когато пишете, че се "прибирате", за да се "охладите". За първи път се чупят разни неща? Или просто сте се оказал в стая с тези неща...ако бяхте на пусто място...в полето или в гора...
Защо се "прибирате", за да се "охладите"?

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #13 -: Юни 24, 2010, 12:18:05 pm »
rado89, мисля, че не е много препоръчително да споделяш , това което ти се случило пред специалисти и др. Може да ти се случи случка.... да те отвлекат някъде и да те ползват за опитна мишка, както каза frynji.
Тук не става дума за някакви си екстрасенси, а за много голяма сила на мисълта и способността ти да материализираш емоциите си, да деформираш околната среда само с мисъл. Ония отгоре не биха позволили такива хора да се разхождат свободно из улиците. В твое предимство е по-малко хора да знаят за това. Ако можеш да намериш начин да развиваш способностите си сам би било най-добре...
това е моето мнение.

късмет!

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Нямам обяснение....
« Отговор #14 -: Юни 24, 2010, 12:36:13 pm »
rado89 от тогава забелязваш ли нещо ново в теб неестествено ?
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27