Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868263 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #990 -: Април 04, 2011, 18:51:10 pm »
Отделно има теории, че някой е дал на нацистите тези скици. ;D
Колкото до СССР/Русия, както и Китай, за техните разработки много по-малко се знае/говори, отколкото за тези на САЩ. Явно умеят да спазват дискретност.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #991 -: Април 04, 2011, 20:16:48 pm »
Разбира се, на мен ми се струва че САЩ, показвайки че има тези технологии, иска да накара другите да се страхуват или нещо подобно.
" Trust no one."

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #992 -: Април 05, 2011, 06:05:18 am »
Много е наивно само върху САЩ да насочваме вниманието си,когато стане дума за ХАРРП оръжията.Както се вижда не само те го имат.След конфликта за Курилските острови с Русия ,Япония е била заплашвана точно със земетресение.Т.е. ако продължават да настояват ще им се случи това и това.Най-близо до ума е,че веднага след това последвалото ги бедствие е причинено точно от Русия.Обаче-дали?Толкова ли са глупави Русия да  обръщат целия свят срещу себе си?Понеже нищо не остава скрито,ако наистина те имат пръст  много ясно,че  скоро целия свят ще узнае.
Или който има изгода,той е виновния-Русия няма изгода да обръща целия свят срещу себе си.Пък и макар притежаваща такова мощно оръжие.Според мен това с Курилите бе подходящ момент някой с ХААРП да ударят по Япония,за да падне вината върху Русия.Пък после иди доказвай ,че нямаш сестра....
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #993 -: Април 08, 2011, 17:33:30 pm »

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #994 -: Април 08, 2011, 19:27:49 pm »
Надявам се да не се изгради още един в южното полу кълбо защото ще покрие планетата 100%!
...Infernal Works...

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #995 -: Април 14, 2011, 15:07:14 pm »
Chemitrails над Варна

" Trust no one."

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #996 -: Април 14, 2011, 16:10:41 pm »
Edge of Sanity,тънката следа е от кондезиите на двигателите на самолета. Не ги бъркай с химията. Нарочно съм наблюдавал такиве следи. Тези от моторите бързо се губят, но понякога при безветрие остават повече време. Забелязах една дебела следа на клипчето в началото-това вече може да е химия. Според мен на България по-малко внимание ни обръщат, но все пак не ни изпускат от обработките. Все още на живо не съм забелязал химиследи. :hi:

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #997 -: Април 14, 2011, 21:10:05 pm »
Не помня,тук ли четох за някакви прахови частици-нанороботчета,които влизат в тялото ти и те контролират,като това е само една от възможностите им.Могат да се изпращат към тях определен тип вълни,които да повлияват здравето ти,психиката и т.н.???
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #998 -: Април 15, 2011, 12:36:45 pm »
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
     
    Цяла сутрин летят самолети над Хелсинки и пуснаха огромно количество вещество коуто в продължение на два часа се разтла по небето като перестите облаци но не точно.Следите оставаха и се разширяваха с времето ,като последният самолет свърши веществото по средата и отпътуво.Правеха го на решетка ,първо от запад на изток,после от юг на север.При последният самолет имаше и едно уфо което като инспектор обикаляше наляво надясно около следите.Ще чакам и наблюдавам за ефект върху мен и довечера ще се отровя от пиене.Според мен използват веществото като отразител или увеличитул за харпп технологията,а и тук е една от инсталациите подобна на тези в Аляска.Ще ми се да няма наноботи химикали и прочие,но от филми разни казват че основно е алуминиев прах,което не е добре ,но се връзва с харп технологията.Другото странно нещо беше ,което и миналата година наблюдавах,а именно,пускат ги когато небето е много ясно и има някакво въздушно течение горе което отнася цялата мрежа на юг,може би над антените за да могат да пуснат лъч или каквото там правят.
  Тези над София гиправеха по същият начин през март.Пускат ги над Костинброд и течението ги отнася като готова мрежа нанякъде.В К-брод има останала стара заглушителна станция с много-чмного антени и мрежи които напомнят снимки от Аляска на тамошната инсталация.
  Едно от твърденията беше ,че ползват България като опитно поле ,което може и да не е само за химикалите но и за икономически похвати и предварителни проучваня за реакциите на хората.
  Нещо много странно беше преди няколко години ,когато станахме част от мрежата на НАТО,пускаха джипиес чипове или така казаха,в парчета храна която щяла да е за маркиране на лисици(вероятно хитри :lol:)и предупредиха хората да не ги пипат.Аз лично не намерих нито едно ,но може да поставят чип маркери по цялата планета през 200 метра и след това могат да кажат на ракетата иди там.Възможно е да е сащо част от хръп технологията и да е нужно нещо и на земята и във въздухът ,а също ми се върти и деята за поставяне на чипови точки на земято ,последвани от посипване с алуминиеви частици и нано-нещо си които да направят една мрежа на повърхноста която може да отчита всичко което е стъпнало на нея.Може пък и да правят гигантска мрежа около земята и там да изнесът цялата комуникация за да се получи едно голямо земно сазнание съставено от милярди подвижни носители на инфо на земята ,а може и още много неща но щом прикриват значи има нещо гнило в Дания.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #999 -: Април 15, 2011, 13:27:30 pm »
Аз друго странно нещо забелязах, сайта  HAARP на не работи поне от 11.04 когато беше втория по-як трус в Япония. Toгава наминах там да видя какво показва индукционния им магнитометър, но не се отваря.
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1000 -: Април 15, 2011, 18:31:51 pm »
Здравейте!

Тъй като работя в телевизиони среди(което си има и плюсове и минуси)и от край време се опитвам да наложа темите, които обсъждаме в този форум като истинските проблеми пред човечеството, за моя приятна "изненада", това постепенно започна да се случва и в България. Молбата, към тези които проявяват интерес, разбира се, е ако имате ваши видео материали и записи на следи в небето над градовете ни, с хубаво качество (по възможност да не е снимано с телефон :)), да ми пратят, за да можем да направим репортаж по темата "Какво е Chemitrails и съществуват ли те над България?", за да запознаем невежите, доколкото можем. Хора като Еленко и други, които тръбят по важните теми в ефир, не трябва да бъдат оставяни сами! А и още нещо...Аз мразя и ненавиждам това, което са медиите и манипулативните формули, по които работят, но там има страшно много млади хора,които се събуждат или са будни, но още се страхуват да говорят открито в това, в което вярват. Смятам, че такава малка крачка, може да вдъхне смелост на тях и чрез нашата помощ, телевизията да помогне на други. Нека използваме оръжието на тези, които ни управляват, срещу тях самите! Не знам дали репортажът ще бъде пуснат в ефир, не знам дали ще се получи такъв, какъвто го искаме, но знам че по-добре е да опиташ, отколкото отчаяно да мъмриш : "Не, не, не...това не може да стане!"

за тези които могат и искат да помогнат, нека пишат на този email: [email protected]

Ако имате желание да застанете пред камера и да говорите по темата пишете!

И нека силата бъде с нас! :)
« Последна редакция: Април 15, 2011, 18:36:10 pm от Halfwild »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1001 -: Април 15, 2011, 23:02:28 pm »
Тази безумна тема продължава да се развива в невероятни посоки. Явно наистина някой нещо пръска.

Rio

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1002 -: Април 16, 2011, 13:56:02 pm »
В момента е напръскано яко над центъра на София.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1003 -: Април 16, 2011, 14:05:28 pm »
И над Пловдив се пръска. Току що видях кемтрейл, с прелитащ над него обикновен самолет, чиято следа си изчезваше.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1004 -: Април 16, 2011, 20:24:47 pm »
Sangre, и аз днес бях навън след обяд, но не забелязах следи. Само облаците бяха нянкак ивичести, но не бих ги приел химиследи. Друго ми направи впечатление- на таблото в центъра където се отчитат от ГО разни метеопоказатели, сега не се показваше радиационната обстановка, а преди около месец-два имаше показания. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27