Автор Тема: Документиран случай на отвлечения от НЛО Фредерик Валентич  (Прочетена 12175 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
На 21 Октомври 1978...

http://en.wikipedia.org/wiki/Valentich_disappearance

Valentich: "Има огромен летателен апарат на 4 000 фута пред мен.
Melbourne control: "Какъв летателен апарат"?
Valentich: "Не мога да потвърдя. Има 4 ярки светлини. Летателното средство току що мина над мен на 1000 фута".
Melbourne control: "Може ли да потвърдите"?
Valentich: "Да. С тази скорост с която се движи има ли други самолети наоколо"?
Melbourne control: "Negative". 7.08 pm.
Valentich: "Мелбърн, обектът идва от Изток към мен. Сякаш си играе с мен. Лети със скорости, които не мога да определя.
Melbourne control: "На каква височина сте"?
Valentich: "4 500 фута".
Melbourne control: "Може ли да потвърдите, че не можете да идентифицирате обекта"?
Valentich: "Да". 7.09pm.
Valentich: "Не е самолет. Това е... (губи се радио сигналът)
Melbourne control: "Можете ли да опишете какво виждате"?
Valentich: "Минава зад мен. Има продълговата форма. Не мога да кажа повече. Идва към мен. Гравитира около мен и аз около него. Има зелена светлина и металическа такава отвън. Изчезна...".
Melbourne control: "Потвърждаваме, че изчезна".
Valentich: "Affirmative. Можете ли да кажете какъв самолет беше това? Военен"?
Melbourne control: "Не, няма военни самолети наблизо. " 7.12 pm.
Valentich: "Двигателят издава странни звуци".
Melbourne control: "Какви са ви намеренията"?
Valentich: "Продължавам към King Island. Неизвестният самолет е отново над мен".

Скоро след това кулата губи връзка с пилота. Той не само, че не стига до King Island, ами и не се завръща в Мелбърн. Самолетът не е намерен и до днес :)



« Последна редакция: Юни 15, 2010, 15:14:04 pm от Peacekeeper »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Според един руски изследовател (ако не се лъжа прословутия Ажажа), в пустините на Монголия е намерено писмо, авторът на което твърди, че е въпросния Валентич и в момента е пилот на извънземен кораб...шашава история.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Цитат
Скоро след това кулата губи връзка с пилота. Той не само, че не стига до King Island, ами и не се завръща в Мелбърн. Самолетът не е намерен и до днес


Гаранция , че са го отвлекли .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен cok1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Самият Фредерик Валентич обяснява че работи на извънземен космически кораб на Обратната страна на Луната. Там има и други отвлечени хора. Също така той казва че те крадат кислорода от земята. С помощта на големи "съдове" както ги нарича той те всмукват чистият кислород от атмосферата. Според някой Фредерик Валнетич изпраща на Земята капсула със информацията за това което става и че тази капсула е направена от неизвестен материал който на Земята не съществува. Почеркът е сравнен с неговия и съвпадението е 99,9 %.
ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ !

Неактивен karbovenski

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
    • Имоти Варна
много интересно... мистика...

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Ако някой може да даде повече инфо, че ми стана интересно ....

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
cok1, откъде ти е тая информация, можеш ли да дадеш линк нещо?
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
С помощта на големи "съдове" както ги нарича той те всмукват чистият кислород от атмосферата.

Това ми напомни за "Продавач на въздух" на Беляев.

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Има ли го някъде това писмо?

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
И на мен ми е интересно дали го има някъде това писмо и ако някой въобще знае нещо свързано с това нещо да го сподели тук. Знам, че темата не е активна от 120 дни, но все пак е интересно и ще е хубаво да се възобнови ако някой има някаква информация.

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Здравей. Бях го намерил преди 3-4 месеца.
Ей това е:

“I am Frederick Valentich, Junior, pilot. I was captured together with my plane Cessna-182 by a UFO on October 21 1978 145 miles south of Melbourne. Because of very limited time and of extreme danger to my state, here is what is most important.

What was proposed to me was beyond my imagination. Later I came to the conclusion that several factors influenced my psyche, at first, the reality of the UFOs and their pilots, and secondly, their proposal for me to become the pilot of one of their aircraft (!).

Here is proof of contact with another civilization and the man who achieved this is I, Frederick Valentich. That was what I thought. But the most tempting was their fantastic proposal for me to stay in my same physical body, so I have not aged over my current 25 years of age (my age when I signed such a “contract” with the aliens). This proposal “eclipsed everything” even those few purely human affections I’ve had. At the moment of the deal I remembered only that my mother had died, I am single with no children. I didn’t even remember my aunt and two of my ex girlfriends I have been close with, this is additional evidence of a strong psychological influence put upon me.

The giant UFO I have to work in is a “cargo ship”. The crew, except those humans which were captured just like me, are 2-3 aliens. All belong to a civilization located in the Pleiades constellation and represent an interplanetary organization with 6 civilizations from Orion, Swan and the Big Dog constellation; our Solar system is also part of it.

Like us they’re also albumen organic entities, breathing oxygen and of similar body build.

Answering such questions like, what are they doing here, they stated on numerous occasions that they were engaged in research work. But according to my own observations that is only a mere screen covering their “real” activities and to calm the conscience of other earthlings who signed such compelling contacts like mine.

Our basic load from Earth---is liquid oxygen obtained from plants installed onboard the ship. These “researchers” impudently steal the most valuable part of Earthly atmosphere. And idiots like me are actively helping them in this. The main route of our craft—Earth and Jupiter’s satellite Callisto where a huge constantly operating base is located.

Oxygen is loaded into balloons made of plastic-metal. Volume can be estimated in weight---the large balloon weighs no less than 110 pounds, the smaller ones—2 times less than that. The maximum quantity of balloons that our ship has taken for one flight to Callisto is more than 12,000 large and 5k small balloons. Imagine how much oxygen they take from Earth! We make 2 flights per week sometimes. God help me and those who find this letter! Russian or Chinese---I ask to give this capsule to the Australian embassy and to the representatives of our embassy, give it to scientists for further study!!!”


Дали наистина е 1 към 1 не знам.
източника с още информация: http://ufoexperiences.blogspot.com/2005/10/frederick-valentich-update.html
« Последна редакция: Юни 29, 2013, 22:33:27 pm от ₪ Eon ₪ »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27