Автор Тема: Езотерика и Пари  (Прочетена 26805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Езотерика и Пари
« -: Юни 11, 2010, 23:23:49 pm »
                   Езотерика и Пари
« Последна редакция: Юни 22, 2011, 06:28:02 am от Mirotvorec »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #1 -: Юни 12, 2010, 00:44:44 am »
Аз пари като давам никога не искам да ми бъдат върнати само ако човека поиска да ми ги върне. Примерно и като правя нещо аз не го правя за пари, а просто така. Това като го казвам на някой в повечето случай ме гледа като извънземен. Когато разполагам с пари винаги гледам да ги оползотворя за качествена храна или пък за нещо което ще ми обогати знанието. Тези две неща са ми приоритет. Между другото съм на 18 години. Много на моите години мислят само за секс и купони което е жалко.
Ако разполагах с повече финанси щях да ви подкрепя. За в бъдеще ако искате ще ви подпомогна когато разполагам с повече финанси. :)  
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #2 -: Юни 12, 2010, 00:47:26 am »
Благодаря sedere :)

Като каза "не искам да ми бъдат върнати" се сетих за нещо друго, което пропуснах.
Аз лично като ми връщат в магазина ресто моля да ги оставят на плота, а не от ръка на ръка. Има значение.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #3 -: Юни 12, 2010, 09:41:22 am »
Цитат
Банкнотите и монетите сами по себе си са силно радионично натоварени с множество програми (който не знае какво е радионика и каква разликата между радионика и психотроника – да се информира) още на фабрично ниво (да, разбира се че умишлено), което се прави от специални хора със специална апаратура. Това означава, че когато ги държите, вие не ги искате (защото това е един от основните заложени отпечатъци). Вие искате да се отървете от тях, затова ги харчите. Когато видите някой друг да ги държи си мислите същото. Това се прави, за да сте постоянно без средства, затова са и тези шопинг-мании.

Това и аз съм го забелязал.
Също доста често ми се е случвало да взимам в магазина от ръцете на човек и съм усещал как преминава студена вълна през ръката ми.
Взимал съм с лявата и дясната ръка. На лявата ми е било по-силно усещането.
Един път си спомням как като исках да ги взема ръката сама ми се дръпна надолу и то рязко. Друг път си взимах едни обувки продавача беше циганин и като си взех рестото после целия ден ме втрисаха буквално студени вълни или вибрации.
Явно не трябва да ги взимам от ръката директно.

« Последна редакция: Юни 12, 2010, 09:49:41 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен El Freegano

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
    • www.myspace.com/xsanitymonkx
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #4 -: Юни 12, 2010, 12:35:35 pm »
Когато човек харесва нещо и желае то да продължи да съществува, той би го подкрепил по какъвто и да е възможен начин. Интернет пиратството е много хубаво, когато се използва срещу големите корпоративни играчи в матрицата, но за хората като нас, влагащи своята енергия, време и средства, за да реализират проекти, от които не очакват да забогатеят, а го правят, единствено подтиквани от силно вътрешно чувство...  тогава е нужна подкрепа. Баланс според мен се намира в идеята "от всеки според възможностите, за всеки според нуждите", но за лицемерите, харчещи пари за глупости и същевременно оплакващи се, че нямат пари за съответната книга, музикален албум, концерт или прочие.... Среден пръст за тях!
Поздрави на колектива от "Паралелна Реалност" за будителската дейност! :good:
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 12:37:51 pm от El Freegano »
Total Liberation

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #5 -: Юни 12, 2010, 13:50:05 pm »
Цитат
Банкнотите и монетите сами по себе си са силно радионично натоварени с множество програми (който не знае какво е радионика и каква разликата между радионика и психотроника – да се информира) още на фабрично ниво (да, разбира се че умишлено), което се прави от специални хора със специална апаратура. Това означава, че когато ги държите, вие не ги искате (защото това е един от основните заложени отпечатъци). Вие искате да се отървете от тях, затова ги харчите. Когато видите някой друг да ги държи си мислите същото. Това се прави, за да сте постоянно без средства, затова са и тези шопинг-мании.

Това и аз съм го забелязал.
Също доста често ми се е случвало да взимам в магазина от ръцете на човек и съм усещал как преминава студена вълна през ръката ми.
Взимал съм с лявата и дясната ръка. На лявата ми е било по-силно усещането.
Един път си спомням как като исках да ги взема ръката сама ми се дръпна надолу и то рязко. Друг път си взимах едни обувки продавача беше циганин и като си взех рестото после целия ден ме втрисаха буквално студени вълни или вибрации.
Явно не трябва да ги взимам от ръката директно.

Това е така, защото лявата страна в човешкото тяло е за навлизащите енергии в твоето поле, а дясната - за излизащите. Затова е нормално да го усещаш по-силно отляво.
Хубаво е да се взимат с дясна и то от плота.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #6 -: Юни 12, 2010, 16:12:34 pm »
99 от 100 книги написани днес са само и единствено маркетинг.

Книгите са написани вече!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #7 -: Юни 12, 2010, 19:50:29 pm »
Днес четох в един вестник за съдбата на тези, които са спечелили от тото.
Повечето стават още по-бедни,други се самоубиват. Като преди това похарчват тези пари за скъпи коли, къщи и забавления.
Също лично знам една история на един ученик, който не ми е приятел ами познат. Баща му спечелва от лотарията сумата от 15 000 лв, купува си кола за 6 000 лв и още първия ден загива в катастрофа с нея. Останалите пари крадци им ги открадват.
Доста хора си мислят, че като имат доста пари и край вече ще са щастливи. Сигурен съм, че повечето ще ги изхарчат за глупости, които само ще им навредят.
Преди време долу под моят блок едни деца играят на комар на залагания и един от тях ги изметни и другите буквално щяха да го убият добре, че други хора се намесиха. Парите бяха само 10 лв  ::) Явно там където е текло, пак ще тече.. ;D
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #8 -: Юни 12, 2010, 19:56:39 pm »
Ванга мисля, че беше казала, - "Пари, спечелени на лотария не водят към добро".
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 22:06:18 pm от sidewinder »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #9 -: Юни 12, 2010, 20:25:02 pm »
Не купувай това, що ти не трябва, да не продаваш това, що ти трябва.   8)
Сега се сетих за тази поговорка.

Цитат
Това е така, защото лявата страна в човешкото тяло е за навлизащите енергии в твоето поле, а дясната - за излизащите. Затова е нормално да го усещаш по-силно отляво.
Хубаво е да се взимат с дясна и то от плота.

Има ли начин за неутрализиране на навлизащите енергии независимо какви са ?
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 20:28:08 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #10 -: Юни 12, 2010, 22:07:26 pm »
Индивидуални оценки.
Аз пък винаги съм търсел човешкия контакт в тези конкретни отношения и мразя да ми оставят нещо на плота, смятам го за, в известна степен, неуважително към моето присъствие.

Но пък няма как да не сваля шапка на труда, хвърлен за написването на тая тема, който в сравнение с простото рекламиране на книгата, изглежда колосално ненужен  ;D

Пък ако някой почне да развива кухарски теореми за тва че трябва да си помагаме с безплатна информация и да почне да пита що книгата не е безплатна, да си бега като не му аресва.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #11 -: Юни 13, 2010, 00:36:06 am »
Днес четох в един вестник за съдбата на тези, които са спечелили от тото.
Повечето стават още по-бедни,други се самоубиват. Като преди това похарчват тези пари за скъпи коли, къщи и забавления.
Също лично знам една история на един ученик, който не ми е приятел ами познат. Баща му спечелва от лотарията сумата от 15 000 лв, купува си кола за 6 000 лв и още първия ден загива в катастрофа с нея. Останалите пари крадци им ги открадват.
Доста хора си мислят, че като имат доста пари и край вече ще са щастливи. Сигурен съм, че повечето ще ги изхарчат за глупости, които само ще им навредят.
Преди време долу под моят блок едни деца играят на комар на залагания и един от тях ги изметни и другите буквално щяха да го убият добре, че други хора се намесиха. Парите бяха само 10 лв  ::) Явно там където е текло, пак ще тече.. ;D

Защо това е така?
Защо всеки спечели от тотото фалира?
Защото тези пари са желани от милиони хора. И когато един спечели - целия негативизъм отива за него.
Как можеш да трансформираш енергията на милиони? Трудно...
Също така - защо са всички тези лотарии, игри и т.н. - какво прожектират като идея? Че нямате. Че имате липса. Че винаги ви трябва нещо външно.
Помислете върху това.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #12 -: Юни 13, 2010, 02:00:59 am »
Колко има книги по въпроса как да привлечем пари как не знам си какво си. Пък има врачки, ясновидци и там каквито се наричат те самите. Хората си дават парите за такива неща вместо да се вземат в ръце самите те. ???
Едни ми казват, че от всичко трябва да гледаш да имаш изгода. Други пък ми казват, че трябва да давам всичко на всички така ще сме по-добри. Много добре си ги написал двете полярности. Аз пък понеже съм инат и си държа на моето и то е да помагам с каквото мога, да не давам пари за глупости, а за нещо полезно.
Правил съм си експеримент съученици и други знаят, че мога да преинсталирам windows. Правил съм следното като експеримент обикновено таксата за преинсталиране в сервиз за компютри е 20лв(в някои повече в други по-малко). Преди да му го преинсталирам windowsa му казвам, че искам 20 лв за тази услуга (правя го на тези които преди не съм им услужвал) и ми казват много благодаря, но ще си викна друг приятел нямам тези пари.
По принцип как процедирам отивам с нагласата, че ще му помогна с каквото мога ще си побъбрим и ще ни е приятно и тн. без никакви мисъл за пари.
Накрая този човек ми дава много повече от сумата която е по принцип и даже настоява да я взема.
« Последна редакция: Юни 13, 2010, 02:03:47 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #13 -: Юни 13, 2010, 02:03:16 am »
Значи аз за тва съм сто кила. ;D Третото ми око е притворено. ;D
Светлите обожават да припява мантрата „всичко за всички”. Това е типична тяхна фантазия, която НЯМА КАК да бъде осъществена на тази планета, защото противоречи на дизайна ѝ априори. Въпреки това ню-ейджърите обичат да се къпят колективно в подобен род глупости, не осъзнавайки, че всичко това е свързано изцяло с тялото, а не с духа, както те обичат да вярват – нещо, което е невероятно незряло. Човекът на духа, знае, че не всичко е за всеки и че това, което е интегрирал лично е станало по Пътя на ученето и защото е ТРЯБВАЛО. „Всичко за всички” е ориентирано изцяло към тялото, защото тази мантра предполага лесния път, а по него еволюция няма. Противно на представите ви, това е просто друг вид консумативизъм. Ако всеки има всичко, то вие толкова бързо ще се отегчите от живота, че единственото, което ще ви интересува от тази пре-задоволеност е как да си теглите ножа, просто защото не сте готови на ментално ниво да имате всичко. Повтарям – не сте готови за това! Също така не сте проектирани да имате „всичко” така, както социума го разбира. Напълно възможно е да имате „всичко от което имате нужда”, но това е нещо много различно от другото.
Майтап наистина, моите уважения ако трябват на някой, но не съм съгласен тук H.
Иначе истината звучи в думите ти, за това спор няма.
Радвам се, че се завърна, а и надявам се всички. Без теб форума не е същия.
 :drinks:
« Последна редакция: Юни 13, 2010, 02:30:48 am от fishbone »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Езотерика и Пари
« Отговор #14 -: Юни 13, 2010, 03:17:55 am »
Знам, че много хора няма да са съгласни и това е ок :)

Не съм се върнал във форума, нека няма илюзии за това.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27