Автор Тема: Можеш ли да се видиш, но не в огледало?  (Прочетена 2051 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Веднъж в час по химиясе бях замислил и въобще не чувах г-та, но изведнъж в главата ми изникна някакъв  образ. Видях себе си и хората, които бяха около мен. Нямаше ни най-малка промяна. Всички бяха както си седят. Образа изчезна за секунда. Имали ли сте подобни преживявания? ::)
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Можеш ли да се видиш, но не в огледало?
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 23:10:23 pm »
nikoko, АЗ най-редовно си се виждам , когато сънувам . Разбираш ли ? Не било нормално , когато сънуваш да се виждаш . Така казват запознатите . АЗ лично винаги , когато сънувам , се виждам във филма(съня). А това означавало , че духът ми напускал тялото и се виждал от друго измерение . Дрън , дрън , та пляс . Глупости на кубици . Не са вдавай ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Можеш ли да се видиш, но не в огледало?
« Отговор #2 -: Юни 02, 2010, 15:44:56 pm »
Нямах предвид сън, а да се видиш в реално време. Междо другото имам съученичка, която гледа на карти таро има и ясновидски способности, и освен това може да излиза от тялото си. Винаги когато сме с нея се случва нещо странно. Веднъж ни нападна куче. Тя само го погледна и го блъсна кола.:oСлучаиност?  Кой знае. Може аз да си измислям, но не звучи чак толкова ъпсурдно.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Митко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Можеш ли да се видиш, но не в огледало?
« Отговор #3 -: Юни 03, 2010, 19:46:54 pm »

Вярвам,че има хора надарени с способности.Може би все пак не е случайност.
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 20:46:17 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27