Автор Тема: Бави ли се идването на НСР?  (Прочетена 9070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bird

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Бави ли се идването на НСР?
« -: Май 31, 2010, 00:19:22 am »
Здравейте, искам да споделя с вас малко лични наблюдения, защото ми е интересно дали има и други, които мислят като мен.
Казано накратко - след всичко прочетено относно НСР имам чувството, че по неизвестни причини налагането му постоянно се отлага. Казвам го, защото според почти всички източници, които съм чела и голяма част от които са доста стари, към дадения момент той трябваше вече да е факт. Да, но не е  ;)
Привеждам и няколко примера - Ян ван Хелсинг говори, че според програмата на Албърт Пайк за трите световни войни, третата трябваше да е настъпила 1996 ... Много се изписа и за това, че след 9/11 ще има и други исценирани терористични атаки, крайната цел на които ще е човечеството само да си поиска "по-голяма сигурност". Оттогава минаха 9 години, но никъде по света няма нещо подобно с такъв мащаб и жертви (слава Богу!).
Вие как мислите - има ли наистина нещо, което спъва НСР и ако да, какво може да е то?
Обръщам се и към една част от вас, които участват и в чужди форуми - на мен английския ми е прекалено слаб, за да чета на подобни теми и искам да попитам има ли към момента нещо по-актуално по темата?
 :)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #1 -: Май 31, 2010, 00:32:48 am »
Не знам да е имало точна дата . А като се огледаш наоколо не усещаш ли , че той вече е почти факт.Следене в нета.Скенерите по летищата.Биометричните данни.....стъпка по-стъпка .... :diablo:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Bird

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #2 -: Май 31, 2010, 01:32:18 am »
Да, но само стъпка по стъпка ... а това се е правило и доста преди нас, във времето, което са били организирани двете световни войни. Но поне аз доколкото съм разбрала същността на НСР, "стъпка-по-стъпка" би трябвало да е периода на преход, в който ние се намираме вече доста дълго време.
Ще ти дам един пример - сега се издават нови лични карти с биометрични данни, но поне за момента в закона е записано, че и старите си важат. Моята е валидна до 2016 и аз засега няма да я сменям не само защото не искам да си давам личните данни наляво и надясно, а и защото не ми се дават излишни пари и не ми се виси на опашки.
Ако се измисли закон, който ще ме накара да я сменя от днес за утре, защото вече не отговаря на някакви си изисквания, вече серионо ще се уплаша  :D
Но засега такова нещо няма и ние сме точно на пътя "стъпка-по-стъпка" Самият факт, че нещо задържа така събитията, ме накара да се замисля, че НСР се бави по някакви причини  :unknown:

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #3 -: Май 31, 2010, 09:05:27 am »
Светът винаги се е променял и ще се променя, т.е. обновява. А ред, дори и понякога неразличим, също винаги е съществувал. Затова, че самото определение „нов световен ред“ е малко безсмислено. Всъщност каквато и промяна да стане, някои автори ще я приведат като потвърждение на теориите си. Това е доста хитро, защото теориите им при всички случаи ще се окажат „верни“. Всъщност обаче единственото сигурно нещо е, че нещата няма как да останат едни и същи. Няма нищо по сигурно от промяната. В проявения свят няма нищо вечно и неизменно. Вечна и неизменна е същността на нещата, но не и формите чрез които тя се проявява. Затова че нов световен ред ще има, само че той може да се окаже доста по-различен от представите на повечето хора. Но както вече казах, за авторите на конспиративни теории това няма да се окаже сериозен проблем.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #4 -: Май 31, 2010, 11:48:09 am »
За какво им е НСР като старрия си работи добре? Е промъкват се и нови неща като чипове и други. Пък дали ще  затъваме или ще се подобряваме зависи всичко от всеки по отделно как ще си развие личния си потенциал.
« Последна редакция: Май 31, 2010, 11:49:18 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #5 -: Май 31, 2010, 12:34:34 pm »
То лошо няма,всеки да си развива личния потенциал.Ама мисля,че те ни чертаят посоката на развитие.Така,че пак сме в тяхните ръце.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #6 -: Май 31, 2010, 21:19:18 pm »
Няма да ти чертаят посоката на развитие ако се вслушваш в себе си (Висшият ти Аз). Може да ти се чертае посоката ако твърде много се вглеждаш в Ню Ейдж глупостите и тн и следваш някакви общи неща на организации и други подобни неща.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #7 -: Май 31, 2010, 21:29:06 pm »
Аз нямах напредвид в духовен аспект.Говерех,във финансов.Там искаме не искаме , ги следваме като послушни кученца  :---
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #8 -: Май 31, 2010, 23:51:16 pm »
Независимо в какъв аспект може да не ги следваме като послушни кученца. Примерно си даваме пари за сметки и за качествена храна колко се може. За друго не даваме нямаме кредити и не чувстваме никаква криза каквато се опитват да натякват на хората. Просто аз и моето семейство си играем собствена игра до колкото можем като тяхната е второстепенна.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #9 -: Юни 01, 2010, 01:39:53 am »
НСР ще дойде 11 години след 11 септември 2001, така както 11 години преди това на същата дата (9.11.1990) Буш старши обяви за НСР в речта си. Сиреч през 2012  :diablo:
Смятам че е доста правдоподобна теория, вие как мислите.  :)

Също така бих казал, че тези, които са устроили живота си на базата на сегашната система и ред, ще изгърмят когато тя почне да се разпада. Това е като да построиш къща на слаби основи. Ако поддадат - падаш с нея. За жалост, както във Филма (да написъл съм го с главна буква ;D) Матрицата ни казват и аз го приемам за истина - твърде дълго хората живяха в тази система и ред и толкова са привикнали към нея, че ще се бият със зъби и нокти, за да я запазят, независимо колко тиранична и неефективна е тя и колко им вреди.


Само знам, че времето напоследък почна да тече много бързо и е наситено със всевъзможни апокалиптични събития. Замислете се. Наляво-надясно само земетресения, вулканична активност, петролни разливи, нажежаващи се конфликти, нетърпимост, световна задълбочаваща се финансова криза. И не вярвам на нито една новина за това, че вече Запада или България почнали да излизат от кризата-пълни глупости. Как може да излизаме от кризата, когато повече от 20 милиона американци са на купони за храна, а все повече хора в България губят работата си и с месеци не могат да си намерят друга, независимо колко са квалифицирани? О.к. отплесвам се малко от темата, за което се извинявам... ::)
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 02:44:38 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #10 -: Юни 01, 2010, 13:23:23 pm »
Sasho , така и така сме на темата НСР . Не ти ли прави впечатление , освен другите манипулации , които тези отгоре извършват , те ни зарибиха и с езотериката . Аз от години четя форума , ама в последната се притеснявам за мъжката част , От мъже и конспиратори се превърнаха в езотерици . Говорят за Буда , Христос , Визши ейерархии , вибрации .... абе общо взето нежни души . :diablo: Ето например , идва шефа на ЦРУ в България , идва еднооката маймуна от тандема Ран-Ът , пуска се тема по случая ..... 3-4 коментара . А под статиите за Христос , вибрации и др. , цялата нация се е разписала със философски мисли . А никой не обръща внимание , че нещо странно се случва  ??? ??? ??? Не знам , както се знае , че на среща на билдербергерите част от България ще я дадът на Турция , ако се окаже , че момента в дошъл !!! ШЕФА НА ЦРУ + еднооката маймуна!!!  ми ние кво ще правим  ??? Ще кажем на турците - сори пичове , изчакайте да си измедитиркам , за да си вдигна вибрациите , че по лесно да си сваля г...е ... :diablo: :diablo: :diablo:
Незнам пич , плаша се за нацията , много езотерични,просветлени и нежни души станахме ....Направо съм притеснен за България .... :--- :--- :---
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #11 -: Юни 01, 2010, 19:20:09 pm »
Еми, че Джордч Буш старши го обяви официално още през 90г. на миналия век.
Въпроса трябва да е какво влияние има вече над света.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #12 -: Юни 01, 2010, 23:17:13 pm »
Цитат
Въпроса трябва да е какво влияние има вече над света.

Ами аз казах , какво влияние има . Мъжете мажат съполи под езотерични теми , а жените станаха мъже . Ето Ви Нов Световен(обратен) Ред . Мъка!!! АЗ толкова мъже да се захласват по Христос , не бях виждал . Абе , тази езеторика обърна нещата . Мъжете станаха офффци(езотерици и просветени) . По -лесно да ги хапват илюминантите . Тва Е . ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #13 -: Юни 02, 2010, 15:47:00 pm »
Не говори глупости!!! Смешен си :negative:.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бави ли се идването на НСР?
« Отговор #14 -: Юни 02, 2010, 18:46:03 pm »
Не говори глупости!!! Смешен си :negative:.


Ами я се замисли по в дълбочина . Нещо мъжете станаха много сълзливи и смирени . Е  пък,тва не е ли манипулацията от езотериката . Да станеш мекотело . Ти помисли малко , и да си мислиш , че е карма , съдба и не знам си какви простотии . И така здраво се навеждаш , че .......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27