Автор Тема: Восъколеене  (Прочетена 4467 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vosak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Восъколеене
« -: Май 24, 2010, 10:57:04 am »
Здравейте! Искам да разкажа как сам си лях восък а именно:
Купих си църковни свещи, разтопих ги сложих под купа с вода снимката си. Лях три пъти общо. Първия път отливката представляваше мъжко лице като на някакъв дядо. А отдолу набраздена беше отливката като змийчета разни и др. Така второто восъколеене се показа баба със забрадка. На третото се показа жена с дълга коса. Със всяко леене все повече се изчистваше самато отливка. А от долната страна разни странни възели и завойчета имаше.
Но сега какви са тия лица на тези хора, от някой идва нещо ли - магия, злоба или др. не знам.
Страшно ми е интересна тая тема и просто дали от самовнушение, дали от друго имам чувството, че сега съм много по-жизнен, по-концентриран и така.
А иначе изчетох много за восъколеенето и че восъка е магнит за всички лошотии и негативна енергия, че чисти аурата, душата и въобще все хубави неща пише.
Четох също така, че който е болен восъка му пада на дъното на купата като камък.
И нали е лесно, пък и нищо не струва, човек влага цялата си мисъл и може би и затова самият ефект е доста силен.
Мисля за по-нататък пак да си лея, хем за доизчистване, хем пък превантивно. Хем е бързо, евтино и си знаеш, че го правиш за себе си.
Много ще ми е интересно да тълкуваме и анализираме темата, респективно, чудото, наречено восъколеене.

П.С. Разбрах, че леенето на куршум било доста слаб ритуал - само за моментен страх, докато восъка пише, направо, че променя човешката съдба, ако няма преувеличение естествено.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Восъколеене
« Отговор #1 -: Май 31, 2010, 08:56:24 am »
Ще препоръчаш ли нещор което си чел за да видя и аз за какво иде реч :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27