Автор Тема: Леко земетресение преди няколко часа - усетихте ли го?  (Прочетена 3845 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Днес гледам новините в News.bg и какво да видя - имало леко земетресение на 110 км югозападно от София преди няколко часа. Интереното в случая, е че котката ми днес късно вечерта се държеше странно. Беше уплашена и даже ходеше залегнала, с широко отворени зеници и се оглеждаше. Може да пусна и видео, защото я бях заснел. Само 1 път преди съм я виждал да реагира така.  ;D
Keep 'em occupied!

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Хаха пусни ще е интересно :D
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Keep 'em occupied!

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
И моята котка вчера бая се беше шашнала ;D. Оглеждаше се трескаво и от време на време хукваше да търчи на пред на зад в паника и да се крие под мебелите. Тя обаче е все още млада (на 8 месеца) и честно казано не сме и обърнали много голямо внимание защото по принцип си е диване и е доста игрива, въпреки, че в този случай беше по-скоро паникьосана.
Иначе аз лично нищо не съм усетила, все пак е било слабо и не бях разбрала. Сега като потърсих в гугъл и видях, че то бая често си имало подобни земетресения близо до София: 11 януари 2010, 3.1 по Рихтер, на 50 км. от София; 27 април 2010, 3.2 по Рихтер, на 19 км. от София; 29 април 2010, 3.5. по Рихтер, на 110 км. от София. Може да има и други не съм търсила.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Хаха, благодаря. Много е дяволита. Казват, че преди земетресения усещат. Може би има истина. Това беше първото, което ми дойде на ум като я видях.
Keep 'em occupied!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27