Автор Тема: Идея за технология за лечение  (Прочетена 13776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Идея за технология за лечение
« Отговор #15 -: Септември 10, 2010, 09:02:09 am »
Благодаря за отговора,може да го пробвам този начин като имам главоболие.

Аз си представям болката като струя поток и визуализирам как излиза от главата ми и се изстрелва във въздуха.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Идея за технология за лечение
« Отговор #16 -: Април 12, 2011, 00:17:12 am »
Аз пък мисля, че трябва да се насочим към това как сами с помощта на енергията ни да се лекуваме. Според мене имаме много големи възможности просто не сме се задълбавали и не сме ги изучавали. Древните народи са го можели както и някои хора и днес.
Повечето хора не го могат, защото разчитат на външните фактори, а не на себе си и тази способност е закърняла.
:good:
Има такава енергия, нарича се РейКи. Това е древна система за лечение, чрез полагане на ръце. Смята се, че Христос е лекувал точно по този начин. Изключително ефективна е (личен опит), но като започне човек с нея и може да му избият бушоните ако не е достатъчно подготвен за това, което му предстои...

Ако те интересува научната част разрови се из нета за една нова наука "Ноетика". Има и Институт за ноетични науки (ИНН).

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Идея за технология за лечение
« Отговор #17 -: Август 16, 2012, 15:54:49 pm »
Ето и моето мнение,доколкото знам биополето на всеки жив организъм е съвкупност от биополетата на отделните клетки които го изграждат, клетките са основните енергопроизводители в организма,в тях протичат химични реакции на окисление на глюкозата при което се отделя топлинна енергия,но клетъчните мембрани имат свойството да пропускат избирателно различни йони,така че като цяло клетката е неутрална но в определен момент може да се натовари положително или отрицателно,щом имаме някакви заряди нормално е и тези заряди да формират полета,вслучая биополета, не бива да забравяме че нервните импулси които се разпространяват по нервите по своята същност са електрически импулси,колкото по активна нервна деиност се извършва в даден организъм толкова по мощно ще е биополето му

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Идея за технология за лечение
« Отговор #18 -: Август 16, 2012, 18:49:45 pm »
Има такъв уред, създаден от руснаците в Таганрог, но се произвежда от холандска фирма. Общо название- СКЕНАР. Точно такива биотоци симулира и лекува, е не всичко. За повече инфо - в нета. Има много.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27