Автор Тема: Въпрос относно същността на Анунаки  (Прочетена 19438 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Има две организации - www.joyofsatan.com и Temple Of The Ancients(House Of Enlightenment) - на последните саитовете им са нещо неактивни, които твърдят, че Анунаки са Нордическа раса, която иска да помага на човечеството, докато тук чета, че са рептилии. В гореспоменатите сайтове рептилиите се разграничават от Анунаки и също са обявени за лоши.

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #1 -: Май 13, 2010, 23:07:07 pm »

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #2 -: Май 14, 2010, 12:12:51 pm »
Има две организации - www.joyofsatan.com и Temple Of The Ancients(House Of Enlightenment) - на последните саитовете им са нещо неактивни, които твърдят, че Анунаки са Нордическа раса, която иска да помага на човечеството, докато тук чета, че са рептилии. В гореспоменатите сайтове рептилиите се разграничават от Анунаки и също са обявени за лоши.
Брат махай се от тука ! Само лъжат, тука в този форум конспирацията я првят още по-голям и супер много объркват. АНУНАКИТЕ НЕ СА РЕПТИЛИ РЕПТИЛИ НА ЗЕМЯТА НЯМА В МОМЕНТА И ОТ ВЕКОВЕ НЯМА ! Анунаките са един вид дясната ръка на Създателя и скоро време ще доидат за да ни помогнат

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #3 -: Май 14, 2010, 17:45:02 pm »
Никой няма да ти помогне, ако ти сам не си помогнеш. Не знам защо вечно чакате някой за помощ :-X
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен sinedrion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #4 -: Май 14, 2010, 20:04:28 pm »
Има две организации - www.joyofsatan.com и Temple Of The Ancients(House Of Enlightenment) - на последните саитовете им са нещо неактивни, които твърдят, че Анунаки са Нордическа раса, която иска да помага на човечеството, докато тук чета, че са рептилии. В гореспоменатите сайтове рептилиите се разграничават от Анунаки и също са обявени за лоши.
Брат махай се от тука ! Само лъжат, тука в този форум конспирацията я првят още по-голям и супер много объркват. АНУНАКИТЕ НЕ СА РЕПТИЛИ РЕПТИЛИ НА ЗЕМЯТА НЯМА В МОМЕНТА И ОТ ВЕКОВЕ НЯМА ! Анунаките са един вид дясната ръка на Създателя и скоро време ще доидат за да ни помогнат

Напълно съм съгласен. Тези, които са "малки" да не се застояват тука. Щото ще Ви объркат още повече. Лъжата е голяма. Тя е не само в НОВА и БТВ. Тя е и тук. АНАНУКИТЕ - това е ГОЛЯМА измислица с цел да забогатее СЪЧИН. Няма висши същества, които от своя ген да създават други същества и да ги правят роби. Все едно аз да впрегна моите синове и дъщери да ми станат слуги. Цялата теория е взаимно изключваща се без дори един ФАКТ. Ако анануките са истина. То значи египтяните са имали електричество и лампи. Хайде сега някой пак ще почне да ме убеждава, че древните фараони са имали ел. крушки  :lol:

Има висши същества, които ни направляват. Те са ни научили да се трудим и развиваме свободно. Тези същества имат един цар. Това е голямо царство с един владетел. Там всички са равни. Всичко е любов, истина, светлина.

Това е царството на царствата. Той е Царя на царете - Иисус Христос.

« Последна редакция: Май 14, 2010, 20:08:37 pm от sinedrion »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #5 -: Май 14, 2010, 22:26:29 pm »
Цитат
Тези същества имат един цар. Това е голямо царство с един владетел. Там всички са равни. Всичко е любов, истина, светлина.

Това е царството на царствата. Той е Царя на царете - Иисус Христос.

Бил ли си в това царство, че толкова убедително разказваш?
Кои са източниците на твоята информация за Анунаките?

« Последна редакция: Май 14, 2010, 22:27:49 pm от xnet_user »

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #6 -: Май 14, 2010, 23:32:45 pm »
Тази тема е за Анунаки, не за проповядване, моля придържайте се към темата.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #7 -: Юли 31, 2010, 22:32:00 pm »
Dark History 4: NECRONOMICON Anunaki Anunnaki Reptilian Alien Grimoire: Tracy Twyman & Peter ...[/b[/color]]

http://vodpod.com/watch/4094444-dark-history-4-necronomicon-anunaki-anunnaki-reptilian-alien-grimoire-tracy-twyman-peter-

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #8 -: Август 01, 2010, 00:08:54 am »
Аз лично може би съм съгласен до нянякъде,че епохата на Анунаки  е отминала и  съм скептичен към теорията,че в момента управляващите са рептили.Въпреки това съм на мнение,че в миналото Анунаки са оставили такива които да управляват и имат голяма част от техните гени,за това кралските и аристократични семейства пазят "синята" си кръв.Както повечето в този сайт знаят,че тези кралски семейство управляват и днес под прикритието на демокрацията.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #9 -: Август 01, 2010, 00:13:18 am »

Естествено...промените на физическо ниво,са си естествен еволюционен процес..Едва ли някой очаква,наследниците им,т.е."елитът"да са с рога и копита..или пък с драконови крила...
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 21:44:55 pm от Mirotvorec »

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2010, 18:37:06 pm »
Цитат
Има висши същества, които ни направляват. Те са ни научили да се трудим и развиваме свободно. Тези същества имат един цар. Това е голямо царство с един владетел. Там всички са равни. Всичко е любов, истина, светлина.

Това е царството на царствата. Той е Царя на царете - Иисус Христос.


Тея за където говориш са точно Плеядианците(Марсианците )със свой цар Исус от Плеяди .Това са най гадните извънземни,от мен да го знаеш  .  ;)Гадините са приели  човешки образи и си правят каквото си искат с нас .Гадините много добре вадеят психотропните оръжия и са много сладкодумни ,пазете се от тях.Сами си показаха маските ,като пускаха собщения от камандира им Алайе -ГАДЕН ,МРЪСЕН СЛАДКОДУМЕН ЦИРКАДЖИЯ.
Плеядианци са най-гадинската раса  с един  куб бул шит спиритуални глупости .
Ще ми се налагат те и ще ми казват как да медитирам и как да живея ,мръсниците.   >:(
Прочетете ги и ще разберете какво представляват .
Самия им командор   казва така:"Плеядианци, сме високо еволюирали и с огромни познания"
Мам***им мръсна гадинска, дано се удавят в свойто сладкодумие .
Те са създали самия бог, Исус от Плеядия.Плеядианците са много хитра раса ,трябва да се има напредвид .Самите те казват ,че ще дойдат един ден със своя Христос и пак ще ни наговорят един куп глупости ,но както и те самите знаят ,това не е най -удачния   начин .Вече ги няма  глупиците който да им повярват ,както на времето са им вярвали ,та за това пускат собщения  по интернета.
И новите технологи за масова психоза ,кой мислите ги прави?Рептилите ,Анунаките,Плеядианци.Кой от всички ?Рептилите и те имат  пръст,но най-лошите от всички са плеядианците . Дори има хора от цял свят който им се връзват още .Тоя Комаддора им ...ей, това е самото доказателстов как използва самия  контрола и всякакъв там контрол ,който се изпалнява чрез самата  вяра .
Вярата е оръжието което ползват ,а самото оръжие е самата вяра .
Четете библята пример и повярвате ли и, и оръжието се задейства и ще ви влияе .
 
Били велики,били вискоко развити и бла ,бла . Къде ми е пушката да ви науча аз вас .  :blum1:
 С уважение :Алайве!!  :hi:
Цитат
"Там всички са равни. Всичко е любов, истина, светлина.

Свят в който има пълна хармония ,светлина, любов и истина е парадокс, според мен.
 Вие вярвате ли на  това?

Цитат
Хайде сега някой пак ще почне да ме убеждава, че древните фараони са имали ел. крушки
Ха ,фараоните не знам дали са имали ,но древните шумери който са по стари от тях са имали .  ;D   :lol:Ти дори не си и чувал .
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 23:39:35 pm от ALive »

Неактивен CadeFoster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #11 -: Декември 03, 2011, 15:06:32 pm »
Цитат
Хайде сега някой пак ще почне да ме убеждава, че древните фараони са имали ел. крушки
А ти да не мислиш че са се разхождали из пирамидите с факли? незнам откаде кислород в тия пирамиди за факли само, запалка гасне в погребалната камера в голямата пирамида поради липса на кислород.
или може би с огледала като във филма Мумията?
Пробвали са и този начин, с медни огледала, светлината се разсейва след 2-рия завой.
Та прегледай си пак теорията за крушките да не вземе да излезе вярна.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #12 -: Януари 29, 2012, 19:19:03 pm »
Само да направя една забележка. Нов съм и не знам дали няма конкретна тема за това, но все пак искам да се изкажа. Специално за крушките в пирамидите. От не малко време е нашумяла една огромна русунка от египетска пирамида (не си спомням точно коя) и на този стенопис е изобразено според официалните изявления "Раждането на божество' За съжаление, не мога да ви пратя снимка, но предполагам сте запознати с това, за което говоря. Преставлява нещо подобно на голяма крушка с нажежаема жичка, придържана от хора и захранвана от делва пълна с нещо (очевидно - батерия). Съвсем очевидно е, че това е прототип на крушка, при това голяма и респективно достатъчно мощна че да можем да спрем да си мислим, че древните египтяни са се разхождали из пирамидите с факли. Меко казано е абсурдно! :)
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 23:37:09 pm от Mirotvorec »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #13 -: Януари 29, 2012, 19:22:47 pm »


Ето за това говорех!!! ;)
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 19:23:55 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Moment 4 Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Въпрос относно същността на Анунаки
« Отговор #14 -: Септември 16, 2012, 20:19:10 pm »
Има две организации - www.joyofsatan.com и Temple Of The Ancients(House Of Enlightenment) - на последните саитовете им са нещо неактивни, които твърдят, че Анунаки са Нордическа раса, която иска да помага на човечеството, докато тук чета, че са рептилии. В гореспоменатите сайтове рептилиите се разграничават от Анунаки и също са обявени за лоши.
Брат махай се от тука ! Само лъжат, тука в този форум конспирацията я првят още по-голям и супер много объркват. АНУНАКИТЕ НЕ СА РЕПТИЛИ РЕПТИЛИ НА ЗЕМЯТА НЯМА В МОМЕНТА И ОТ ВЕКОВЕ НЯМА ! Анунаките са един вид дясната ръка на Създателя и скоро време ще доидат за да ни помогнат
тебе не съм сигурен дали и психиатъра може да ти помогне..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27