Автор Тема: Определяне възрастта на душата и новият уред за измерване на аурата  (Прочетена 17039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Astronomer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Здравейте на всички. Бих Ви помолил да ми разясните някакъв метод за изчисляване възрастта на душата. Веднъж, преди няколко месеца направих подобен опит и изляза, че наистина съм доста стара душа, на над 7500г. ако помня добре, но не съм сигурен в автентичността на метода, а искам да се убедя, защото това за мен е важно. Все пак аз пък и всяка душа в тяло на човек трябва да знае на колко години е реално. Защото годините в този мимолетен живот на физическо тяло не значат почти нищо :)

Един друг метод за измерване на аурата чрез техническо средство видях от Еленко Ангелов, който демонстрира по една телевизия как става измерването и кой спектър какво означава. Потърсете за аура камера в гугъл и ще я намерите.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Веднъж, преди няколко месеца направих подобен опит и изляза, че наистина съм доста стара душа, на над 7500г. ако помня добре, но не съм сигурен в автентичността на метода, а искам да се убедя, защото това за мен е важно.
Че 7500 години много ли са..И това ако е стара душа... :(
И изобщо не мисля,че възрастта на душата може да бъде определена по този начин

Неактивен Astronomer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Относително стара, на фона на други, които са на по 2000г. Ако знаеш начин, кажи, ще ти бъда благодарен :)

Неактивен loige

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Една жена ми каза , че годините на душите се познават по очите. Когато гледаш направо , ако ти се вижда отдолу бяло , значи си стара душа защото ириса ти е нагоре- а обратното е при млада душа.
Добротата е нужна за душата, както здравето за тялото! /Толстой/

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
        Възраста  на  душата  не  може  да  се  изчисли  по  никакъв  начин!  Може  чрез  цвета  на  аурата  да  се  определи  нивото  на  развитие  и  то  приблизително!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Четох книга преди време която беше написана от психолог, които беше описал случайте с пациентите си и определиаше нивото на духът им.
Но това ставаше под хипноза разбира се и когато духът излизаше от тялото им.
Книгата беше интересна наистина.

Според мен има начин да определиш нивото на един човек по неговото ниво на съзнание.
Аз не мога да го обясна но аз Когато видя един човек и разговариам с него мога наистина да определа дали е стар или нов дух!
То се усеща и  съм сигурна че всеки един от вас може да направи същото. ( Зависимост също нашето ниво на съзнание какво е)?

Не забравяйте само че не годините определят нивото на съзнанието!

Относно Аурата знам че колкото по тъмна става толкова по опитен ставаш и се издигаш в духовно ниво!


Може да си се преродил 100 000 пъти тук на земята и духът ти да е на двойно повече години но нивото на съзнание да ти е ниско!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Каква възраст, след като душата се преражда като изгражда личности. От гледна точка на душата всички прераждания се случват едновременно. А личността не се преражда след смъртта, просто бива изтеглена в душата :) А и тези 7500 години как ги изчисли. Нормално е всеки, който е в момента на Земята, да е имал 2000-2500 прераждания (само тук).

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Отговорът е прост и ясен.
Душата е на една вечност възраст. Точно.
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
С развитието си съзнанието преминава през различни възрасти. „Възрастта на душата” сочи нейния ръст и опит, натрупан на планетата, а не просто количеството преживяни животи.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
   Да  така  е!  А  който  каже,  че  може  да  изчисли  броя  животи  на  друга  личност  е  ......
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Не само... Ако някоя душа е по-стара от Земята? В какво се измерва това... в години? Кое е по-точно е обикаляло около слънцето, че да се мерят години преди същестувването на Земята?

И въобще как може да се измери времето преди същестувването на Земята в години!

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Определяне възрастта на душата и новият у&
« Отговор #11 -: Май 18, 2010, 12:56:07 pm »
СриусАнгел, ащо след като казваш, че аурата на напредналите души ставала по-тъмна (да, зная за тази теория), но аурата на т.нар. хора - светци, пророци, Учители и др. е все в слънчево-жълто-оранжевата гама и бяло, като започва бялото първо, а често бялото е като мощна струя нагоре около главата?

 :)

Този въпрос си го задавам от известно време!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Хадзапи,

Почваш да изброяваш цветовете/степените или ако искаш видовете електромагнитни лъчения. И те свършват. Но придължаваш да наблюдаваш вибрациите на по-висока честота от достигната до теб, щото вибрациите могат да бъдат продължени до безкрайност. И, според теб, от кой цвят трябва да започнеш, когато получиш възможност съзнателно да навлизаш и работиш в следващото измерение? Не е ли пак от първия, но който първи цвят вече има съвсем други, по-високи, характеристики?

Просто започваш всичко отначало, но вече на по-високо равнище, в други честоти и в друго измерение или ако щеш друг вид електромагнитно лъчение. Немислимо е да има други цветове освен съществуващите, когато преминем на друго ниво.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
А как някой ще обясни цветовете на слепец? Може да се научи да говори, може да се научи да чете с пръсти, но не може да разбере какво са цветове.

Ще му кажат "Там, където се намираш, всичко е черно". И нима за тоя човек съществуването на други цветове не е абсолютно немислима идея?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
И нима за тоя човек съществуването на други цветове не е абсолютно немислима идея?

Разбира се, че е немислима. Ако тези други цветове евентуално съществуваха, защо нямат имена, защо в историята никъде не е споменавано за тях, защо не са залегнали в психологическите ни представи и понятия даже? Още въпроси да измислям ли?

В русия има школи, които обучават незрящите на свръхсетивно зрение, директно от мозъка. Процесът на обучение е изследван в Института на Човешкия мозък в Москва и лично Наталия Бехтерева е публикувала резултатите от изследванията, които недвусмислено говорят, че се получават не само реални резултати, но и лицата, които се обучават могат да виждат по-добре, отколкото нормално с очи.
Само в Москва има поне две такива школи. Мисля, че има даже и в Киев. Но мисълта ми е за друго. В първия документален филм, който съм гледал за този феномен, един учител по физическо се ентусиазирал, измислил сам упражнения и обучил дете на 12-13 години, което ПО РОЖДЕНИЕ НЯМА ОЧИ И СИ Е РОДЕНО БЕЗ ОЧИ. Детето демонстрираше във филма вкарване на топка в баскетболен кош, игра за реакции с ръце, описване на картина, представена пред лицето му с най-малките подробности и цветове. Но по отношение на този феномен, в който се демонстрира свръхсетивно виждане на хора, родени без очи, никъде в този филм и в информацията в нета не съм срещал ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ НИ ЦВЕТОВЕ ГАМИ, освен познатите ни.Ако имаше такива, пое щяха да ги назоват, като някакво невероятно откритие - не мислиш ли Спорте!?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27