Автор Тема: Сивите и генетичния им проблем  (Прочетена 5864 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sinedrion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Сивите и генетичния им проблем
« -: Май 09, 2010, 10:55:36 am »
Сивите имали голям проблем щото не можели да се възпроизвеждат. Как се възпроизвеждат е по-интерсно. След "оплождането" трябва женския индивид да снесе яйце от което се излюпва сив.
За доказателство - вижте филма за Розуел. На него се вижда зрял индивид, който няма пъп и гърди. Половият му орган е прикрит с нещо, което знаят само тесен кръг хора.

Сивите имат сходен проблем с американската генно модифицирана царвица.

Приблизително цялата реколта от царевица, която бе загубена през 1970 г. в САЩ, беше плод на монокултурата и прекалената употреба на твърде тясна генетична база, а това е предвестник за това, какво би могло да се случило и на клонираните животни.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #1 -: Май 10, 2010, 00:56:41 am »
Проблемите на Сивите с възпроизвеждането са мит.

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #2 -: Май 10, 2010, 20:37:28 pm »
Има теория, че сивите просто са биологични роботи (създадени от друга раса). Така че те не се възпроизвеждат, а биват създавани.

Неактивен sinedrion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #3 -: Май 10, 2010, 21:09:32 pm »
Проблемите на Сивите с възпроизвеждането са мит.



Ти си знаеш.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #4 -: Май 10, 2010, 21:12:54 pm »
Ако още един път ми се направиш на интересен или не пишеш по собствената си тема -  изхвърчаш.

Неактивен sinedrion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #5 -: Май 10, 2010, 21:16:55 pm »
Ако още един път ми се направиш на интересен или не пишеш по собствената си тема -  изхвърчаш.

Значи ще ми е за втори път  :-*
« Последна редакция: Май 10, 2010, 21:21:18 pm от sinedrion »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #6 -: Май 11, 2010, 16:54:12 pm »
А колко видове и подвидове "сиви" има ???  И едва ли всички ще мътят яйца или ще се множат изкуственно.
 Само оплождането им може да е нещо като "нашето" ин витро.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #7 -: Май 11, 2010, 17:36:37 pm »
Проблемите на Сивите с възпроизвеждането са мит.

Не са мит!
Имат проблем с възпроизвеждането, но това не означава, че е мит и че те самите искат да се възпроизвеждат.
Въпросът опира до това, кой ги възпроизвежда и защо именно има нужда от тях?
« Последна редакция: Май 11, 2010, 19:10:47 pm от Z-931 »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #8 -: Май 12, 2010, 09:06:46 am »
Имат проблем наистина - обаче ако четем масата дезинформация, която се пуска от тоя и оня. Ако човек седне и помисли малко над темата, ще види че няма такова нещо.
:)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #9 -: Май 12, 2010, 10:44:09 am »
Имат проблем наистина - обаче ако четем масата дезинформация, която се пуска от тоя и оня. Ако човек седне и помисли малко над темата, ще види че няма такова нещо.
:)
И аз това си мисля.Ако имаха проблем с възпроизвеждането как са оцелели във времето като вид?!?Едва ли ще да е,само с генетично инженерство..Логично би трябвало да са се затрили,ако имат подобен проблем.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #10 -: Май 12, 2010, 14:52:39 pm »
Това е раса сигурно с милиони години по-стара от нас. Някой прави ли си все още илюзиите и вярва ли на мантри от типа на:

"ние сме много напреднали, но не можем да се размножаваме, затова идваме при вас, и с ваша помощ да успеем да се размножаваме, и да оцелеем като раса"...

оххх... текна ми една сълзичка от оченцето. Горките Сиви, как може така, ще помогнем на нашите братя и сестри от космоса, ще им даваме генетичен мат'риал да могат да се научат как да правят секса... Малиййй... яко трещене. ???

Сивите нямат никакъв проблем с размножаването, защото:

1. Или рептилите ги произвеждат на конвейер, както ние iPod-ове

2. Или целта на посещението им е съвсем друга, а не така тривиална (не можем да се чукаме, научете ни как). Раса на милиони години по стара от нас, милиони пъти повече технологично развита и няма да може да се размножава... хайде бе.. ей ся отивам да им стана донор на сперма, нещастници.

или 1. и 2. наведнъж

Тея лафове да ги разправят на ония светлите, дето като видят летяща чиния в небето и почват да удрят чела в бетона и да пеят псалми и да танцуват разни танци в стил паневритмия, повтаряйки до обезумяване "алелуя", "нашите космически братя" и т.н.
« Последна редакция: Май 12, 2010, 14:54:03 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Сивите и генетичния им проблем
« Отговор #11 -: Май 13, 2010, 12:53:32 pm »
  Успоредно със заглавието "Сивите и генетичния им проблем" в ума ми застана и "Земляните и генетичния им проблем" Натрапчива мисъл някаква но в отговор и на двете ми изплува - мит.
  Дали проблема е проблем или естествен и търсен резултат, бил той такъв след съзнателни или несъзнателни действия? Само някой от генетичната кухня евентуално може да каже и малко вероятно "сготвения" да има представа.

  По този повод искам да споделя, че до сега не съм срещал каквито и да са научни изследвания или някакви материални свидетелства, показващи както проблем при "сивите" така и вмешателство в земния генетичен код. Мнения и думи - да, доказателства - не. Защото конспирацията е в ход.
 
  Сивите, и други неземни, разправят били изключително технологично и умствено напреднали. Техничари и телепати от класа. Искали да ни заробят или превземат. Обаче видите ли се крият.
  Защо?
  Нима бихме могли да им се "опънем" в нещо?
  Според разпространените "факти" - не. Изглежда само с това, че нашите тела са естествено оптимизирани за живот на тази планета - родната Земя.
  Ако продължаваме обаче да се отнасяме така просташки с планетата и себеподобните си ако не измрем ще мутираме или ще се наложи да се генноМодифицираме. Но последното е равносилно да поставим край на расата си в този и вид.
  Според мен оптималното решение е да опознаем сибе си. Ама истински, не "един ми каза, друг ми рече аз пък прочетох а друго видях". Ще се наложи всеки лично да положи усилие, да опознае своите наличности - знания, умения и потенциали.

   Само с мислене не става. Само с чувство - също.
  С Чувство, Умната и Съзнателно. (3в1 - очаквано добра комбинация. ;) )
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27