Автор Тема: Ян ван Хелсинг - "Властта на тайните общества през ХХ век"  (Прочетена 15548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен haripetrov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Здравейте,
Вече може да четете или изтеглите качената от мен книга в chitanka.info:
ТУК   ;)

trader

  • Гост
To хубаво ама дай го в word формат или го зипни?!

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Благодаря, но как мога да я сваля? Видях, че другата е възможно, но тази не излиза при автора.

Неактивен haripetrov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
To хубаво ама дай го в word формат или го зипни?!

Първо книгата може да се чете направо от сайта.
Второ може да се свали като:
TXT.ZIP (265 KIB)
FB2.ZIP
SFB.ZIP (265 KIB)
FB2
SFB

Смятам, че тези формати са повече от достатъчни. Тъй като word (в частност .doc) не е свободен формат книгите могат да се свалят в горе описаните формати. Ако някой не му е удобно винаги може да направи "copy" и "paste" в word. Може да свалите книгата като влезнете ТУК и ще видите отдясно линкове към дадените формати.

Благодаря, но как мога да я сваля? Видях, че другата е възможно, но тази не излиза при автора.

Напротив, тази излиза след като напишеш в търсачката автора ЦЪК. Ето и резултата ЦЪК. Както виждате срещу името на книгата има форматите, в които може да я изтеглите.

Лично на мен ми е много удобно книгите да си ги чета направо от сайта това е причината там да качвам книги! В момента редактирам втората част. Всеки, който желае да помогне може да се включи ТУК. ;)

P.P. Забравих да спомена, че книгата може да бъде свалена и в html формат.  :)
« Последна редакция: Април 18, 2010, 13:32:15 pm от haripetrov »

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Toва с "цъкането" и търсачката го правих - все пак, познат ми е сайта и имам практика с ползването му, както изобщо с това на сваляне на документи в Интернет.
Може би проблемът е в моя "компютър", но отново ми излиза йкато резултат "Не пипай тази книга" само.
А за да ти помагаме за сканиране, не трябва ли да я имаме в книжен вариант?
Благодаря отново за труда, сигурно ще я чета онлайн :)

Неактивен haripetrov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Ян ван Хелсинг - "Властта на тайните общест
« Отговор #5 -: Април 18, 2010, 13:41:23 pm »
Да, но пропускаш нещо важно, тъй като не си влезнала с твоя профил не ти се показва актуалната информация на сайта. Това е така за потребителите, които не са влезнали със своите профили. Те използват "кеш" версията на сайта, която се обновява през ден.

Сканирането е най-малкия проблем, същината е в редактирането на книгата. В момента не се нуждая от помощ за втората част, но има много книги в "Работилницата", които чакат своя редактор.  ;)
Можеш без да имаш книгата в книжен вариант да помогнеш за нейното редактиране. Сваляш качения в електронен вариант текст и започваш редактирането му (грешки от сканирането, разпознаването и т.н.). Успех!
« Последна редакция: Април 18, 2010, 15:20:39 pm от Mirotvorec »

trader

  • Гост
Та не съм регнат в Читанка  :( но може да качиш книгата направо на блога с едно линкче(надали е по голямо от 400кб)

trader

  • Гост
книгата я качи в спиралата.нет!! там имамного пространство ама незнам дали трее да си регнат!!!

Неактивен haripetrov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
книгата я качи в спиралата.нет!! там имамного пространство ама незнам дали трее да си регнат!!!

Място не ми трябва, имам хостинг с достатъчно място. Въпроса е в начина, по който се вижда информацията. Ако не желаеш да се вписваш в сайта можеш да изчакаш максимум 2 дни и книгата ще се появи. ;)

Неактивен Djagfar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте съфорумници. :) Относно книгата --> ако може пак да я качите в спиралата, защото на сайта пишше, че "съдържанието е свалено от библеотеката" ---> http://chitanka.info/lib/text/15908
Всяка тъмна нощ, има светъл край !!!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Ето я книгата http://dox.bg/files/dw?a=577efdc140
Запазих си я на компютъра преди време и добре, че сега май я няма никъде. Книгата е мое оформление не много добро, но пак става за четене в word формат е.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Ян ван Хелсинг - "Властта на тайните общест
« Отговор #11 -: Декември 21, 2010, 23:47:51 pm »

Седере благодаря. :hi:
От тоя формат, който иска да чете черно на бяло, да копира на празен Уорд лист, да махне зеления цвят и да се наслаждава.Е иска малко подреждане , но това е удоволствие.Ако иска може да се смени и шрифта. :drinks:
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 08:02:18 am от Mirotvorec »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Е браво ! КАто минат изпитите ми ще я прочета.  :hi:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Djagfar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
sedere много ти благодаря :) Весели празници  :drinks:  :yes:
Всяка тъмна нощ, има светъл край !!!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37710 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12107 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12104 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27