Автор Тема: Йeти - извънземно или не?  (Прочетена 18832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Йeти - извънземно или не?
« -: Април 09, 2006, 03:54:19 am »
Аз имам някои снимки на Йети. Само да питам причисляваме ли го към извънземните или е нещо друго?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Йeти - извънземно или не?
« Отговор #1 -: Април 09, 2006, 08:03:11 am »
Има твърдения че йeти е вид извънземно (Справка: Видовете Изв. от А до З), но може и да е някаква мутация...

В крайна сметка нищо не ясно (поне за мен).

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Йeти - извънземно или не?
« Отговор #2 -: Април 09, 2006, 10:07:13 am »
Иети се  води една от земните раси и също като земните хора е генетичен експеримент. Първоначално разбира се расата му произхожда от друга планета, но това се отнася и за човека. В една от книгите на Лиляна Антонова има подробно изложена историята на Йети така както я представя една раса извънземни.

fisk

  • Гост
Йeти - извънземно или не?
« Отговор #3 -: Април 09, 2006, 13:23:20 pm »
 Йети не е извън земно в този  му смисъл ( според мен след като сме се родили тук, майка ни е земята,  :)въпреки  извънземния ни произход), като нас, вид, то е като дарвинизма, произлезли сме от маймуните, а защо те още си висят по клоните.  ;DЗагадъчното при него е информацията която носи гена му, бяха останали няколко семейства, „учените” предполагам са прибрали и укрили почти всички видове които са могли да хванат.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #4 -: Април 09, 2006, 18:09:57 pm »
Йети нали бил липсващото звено :P
И аз съм чел, че е извънземно.
asdfghjkl, какво се ослушваш, давай снимките!!! ;)
Те са само едни де. Доколкото знам :D

Eon

  • Гост
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #5 -: Април 09, 2006, 18:32:32 pm »
SASQUATCH aka BIGFOOT & YETI

Големи, космати хуманоиди, които са обикновено пещерни обитатели, въпреки че за тях се знае, че бродят през планините или гористите местности на повърхността търсейки корени, горски плодове, треви и ядки, които съставляват тяхното меню. За тях се вярва, че притежават повишени "усещания", които им позволяват да избягват допира с човешко влияние. Те са повече хора, отколкото животни според някои съобщения, въпреки че често са бъркани с животни. Често са описвани като имащи човешко лице и маймунско тяло. Те са главно стриктни вегетарианци, което може да се обясни с възможността, че те вероятно са хибрид между праисторическия човек и Хомо Сапиенс. Подобно кръстосване ако е било възможно в миналото, със сигурност не е възможно в днешните времена поради увеличаващите се разклонения на генетичните жилки между двете групи. Повечето Sasquatch явно притежават "матрична-душа". Често са описвани като 6-7 фута високи докато други клонове са може би по-малки. "Космати хуманоиди", едновременно големи и малки "подобни на джуджета", в някои случаи са наблюдавани във връзка с НЛО срещите, или подземните срещи. Sasquatch атакуват хората само за самозащита (понякога хвърляйки големи заоблени камъни за да изплашат нахалниците). Също има и космати хуманоиди, които притежават характеристики на "роботи" или "амфибии", предполагащи био-генетична манипулация за създаване на "биологични машини" или "киборги". Има възможност други същества, вероятно клонящи към животно отколкото към човек, да са резултат на кръстосване между хуманоид-Sasquatch или нечовек-Сапиен, или генетична манипулация; в този случай резултатът може да е повече човек или звяр по природа, но това е просто спекулация. Друг тип на "космат хуманоид", според твърденията е резултат на генетична манипулация, и е било съобщено, че се намира в подземни бази в Северозападно Ню Мексико и Южна Невада. Sasquatch очевидно притежават способността спонтанно да предизвикат невидимост чрез продуцирането на електромагнитен психичен щит около себе си, и се говори че може да преминават между нашето измерение и "страната на 5-тото измерение".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.unexplained-mysteries.com/media/displayimage.php?album=6&pos=1
http://www.unexplained-mysteries.com/media/displayimage.php?album=6&pos=0


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #6 -: Април 10, 2006, 02:26:33 am »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #7 -: Април 10, 2006, 02:30:39 am »
Bigfoot - филм от колибка, който беше прецакан, дано сега са сложили работеща версия :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #8 -: Април 11, 2006, 02:24:09 am »
Какво се ослушвам? Ами не съм видял темата. :)
« Последна редакция: Април 11, 2006, 02:27:25 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #9 -: Април 11, 2006, 02:33:52 am »
Еон, твойта последната снимка съм я виждал в по-голям вариант и ясно се вижда , че това е човек. На маняка му е студено и е с качулка и ръкавици, освен това на гърба му се различава кожена торба. За мойта последната има съмнения, че е монтаж. И аз така мисля, защото ловците като, че ли сочат лосовете, отколкото Йети ( а и биха го убили нали?). За втората предполагам, че е реална. Йети бяга в дълбоката трева (ясно се различава ръката му), а оня маниак е посрал гащите. Имаше твърдения за тази снимка, че е заснета мечка, ама мечките не бягат на два крака и там където е снимано няма мечки. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

hristog

  • Гост
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #10 -: Април 11, 2006, 21:05:58 pm »
първите снимки на Еон и Хор са най-известните, другите сефте ги виждам, това с козите и пастирите е яко монтаж...




Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #11 -: Април 11, 2006, 21:22:30 pm »
Ами тези снимки са кадри от филмчето на Патерсън. Това досега е най-доброто доказателство за съществуването на Йети. Записа естествено е с лошо качетво, но ясно се различава, че нещото което е заснето не е човек в костюм. Личат си мускулите на животното, а и прпорциите на крайниците не отговарят на човешки.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #12 -: Август 14, 2008, 17:17:51 pm »
В САЩ откриха труп на йети

дата : 13 август 2008 г. 17:02 ч.

Най-големите специалисти по изучаване на снежния човек ще се съберат в петък в гр. Пало Алто, щата Калифорния. Според организаторите на конференцията на разположение на учените е попаднал уникален материал: труп на йети, съобщи CBS5.com.

Тялото на огромното човекоподобно същество, покрито с рижи косми, е било намерено от жителите на щата Джорджия в САЩ Матю Уитън и Рик Дайер, които са предложили на учените да го купят за 10 млн. долара.

Според Уитън и Дайер, чудовището е било ранено при сбиване с други същества от същия вид. Когато двамата американци го намерили, йети още дишал.

Наличието на сензационната находка е било потвърдено и от ръководителя на групата криптозоолози Том Бискарди, който единствен е видял тялото. Сега специалисти изследват образци ДНК, получени в резултат на първичен анализ на тленните останки.

Досега най-големите животни, обитаващи щата Джорджия, са мечката и белоопашати елени.

Имената на възможните участници в изследването не се съобщават. По информация на руския в. "Комсомолская правда" обаче, за консултации в САЩ ще пристигнат и руски учени - кандидатът на историческите науки, председател на Международния център по хоминология Игор Бурцев, а също Дмитрий Баянов. БТА


http://science.actualno.com/new_175297.html

Според мен дори и да е "истинско" най-вероятно е да потулят случая - те ако искаха и досега можеха да го покажат. Въпроса е дали обаче няма офанзива за разкриване на тези "феномени" с оглед на останалите "разкрития" от "авторитетни" хора свързани с извънземен разум. Но може би е още рано...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #13 -: Август 14, 2008, 18:39:54 pm »
Според мен дори и да е "истинско" най-вероятно е да потулят случая - те ако искаха и досега можеха да го покажат. Въпроса е дали обаче няма офанзива за разкриване на тези "феномени" с оглед на останалите "разкрития" от "авторитетни" хора свързани с извънземен разум. Но може би е още рано...
Не ми се вярва случая да бъде потулен. Пък, освен по темите с НЛО, офанзива трябва да има и по другите "горещи" теми... Нали? Защото нещата са свързани.

На мен ми е интересно друго. Какво, аджеба, представлява съзнанието на йети/снежния човек. Как се е стигнало дотам това същество да изчезне, ако го е имало по-масово на Земята? Аз не знам да има някакви палеонтологични и антропологични данни за намерени останки. Някой от съфорумците знае ли за такива данни, в случай, че няма потулване по въпроса? И с какво чак толкова ни е пречело, че днешния човек го е унищожил, ако въобще това същество не е от друга реалност и идва на Земята през свръхпространствени преходи от други реалности.
Темата за йети/снежния човек е изключително интересна и поражда много въпроси. Според мен истината за тези същества е записана в древните библиотеки на изтока. Но ако има запознати съфорумци с информация за йети, добита от древни източни литературни източници, нека направи изложение по въпроса!

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Йeти - извънземно или не?
« Отговор #14 -: Август 14, 2008, 21:05:44 pm »
В САЩ откриха труп на йети

дата : 13 август 2008 г. 17:02 ч.

Най-големите специалисти по изучаване на снежния човек ще се съберат в петък в гр. Пало Алто, щата Калифорния. Според организаторите на конференцията на разположение на учените е попаднал уникален материал: труп на йети, съобщи CBS5.com.

Тялото на огромното човекоподобно същество, покрито с рижи косми, е било намерено от жителите на щата Джорджия в САЩ Матю Уитън и Рик Дайер, които са предложили на учените да го купят за 10 млн. долара.

Според Уитън и Дайер, чудовището е било ранено при сбиване с други същества от същия вид. Когато двамата американци го намерили, йети още дишал.

Наличието на сензационната находка е било потвърдено и от ръководителя на групата криптозоолози Том Бискарди, който единствен е видял тялото. Сега специалисти изследват образци ДНК, получени в резултат на първичен анализ на тленните останки.

Досега най-големите животни, обитаващи щата Джорджия, са мечката и белоопашати елени.

Имената на възможните участници в изследването не се съобщават. По информация на руския в. "Комсомолская правда" обаче, за консултации в САЩ ще пристигнат и руски учени - кандидатът на историческите науки, председател на Международния център по хоминология Игор Бурцев, а също Дмитрий Баянов. БТА


http://science.actualno.com/new_175297.html

Според мен дори и да е "истинско" най-вероятно е да потулят случая - те ако искаха и досега можеха да го покажат. Въпроса е дали обаче няма офанзива за разкриване на тези "феномени" с оглед на останалите "разкрития" от "авторитетни" хора свързани с извънземен разум. Но може би е още рано...
На мен пък ми се върти в главата, че те са го застреляли.  :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27