Автор Тема: Издирват се козунаци  (Прочетена 2558 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Издирват се козунаци
« -: Март 24, 2010, 18:50:14 pm »
В тая нашата ненаречена столица остана ли фурна която да прави качествени козунци?

Аман от вносни ...

Без качествен козунак няма да има фън ...
Тия като завишат и 150% цените на вносните и пет козунака = 100 лева ...

Изисквания:

Да има вкус на козунак а не на ръчен хляб със захар.
Желателно е да има стафиди. А стафидите да не са от тия дето са по горчиви от кафе зърна. Задължително да не е за диабетици - вече думата икономия се впряга екстремно. На последък съм ял такива чудеса който се подвизават за козунаци че срамота. Ще е хубаво ако в козунака няма повече Е-та от колкото в бутилка евтино газирано безалкохолно. Виждам съм козунаци в които има повече консерванти от колкото други съставки...

Някакви предложения?
« Последна редакция: Март 25, 2010, 23:54:02 pm от Invisible World »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Издирват се козунаци.
« Отговор #1 -: Март 25, 2010, 07:13:35 am »
Намери някой, който има домашна фурничка за хляб, с нея стават разкошни козунаци.  :yes:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Galka5

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Издирват се козунаци.
« Отговор #2 -: Март 25, 2010, 12:59:56 pm »
Не зная за столицата, но при нас в провинцията има поне 5 вида от местни производители , не са скъпи под 2 лв и доста приличат на домашните.
Идеята с хлебопекарната е добра, аз също си правя в нея със стафиди и орехи стават чудесни  ;)

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Издирват се козунаци.
« Отговор #3 -: Март 25, 2010, 15:08:38 pm »
Не зная за столицата, но при нас в провинцията има поне 5 вида от местни производители , не са скъпи под 2 лв и доста приличат на домашните.
Идеята с хлебопекарната е добра, аз също си правя в нея със стафиди и орехи стават чудесни  ;)

Тия фурни от които ядах до сега вече ги няма, а не съм обикалял града на длъж и на шир скоро за да знам нови места.
На женския пазар преди от всички пекарни поне имаше една дето правеше читави работи.

Да приличат на домашни тука е лукс, в момента дори не напомнят за тях камоли да приличат...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27