Автор Тема: Кораб на извънземни на Луната  (Прочетена 28270 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен BatvAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #15 -: Януари 08, 2011, 14:03:48 pm »
Мдааа...
"На място след това е било установено, че обектът има технически произход и не по-стар от 1,5 млрд. години." :o

А отвътре се чували мощни удари и викове - "Бравата!".."Мамата!",според един друг, още по-сигурен източник, който няма да ви разкрия засега.  :P

Между другото ЧНГ и за много години, на всички, "не по-стари от 1,5 млрд. години." 8)
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 14:06:10 pm от BatvAN »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #16 -: Януари 10, 2011, 11:35:16 am »
Поредната глупост на НАСА е този филм с мумията. Не съм лекар, но и на децата е ясно, че в такива случаи се вземат МНОГО строги мерки за антибактериална защита. Аз не видях такива. Действително след като снимките са правени в студиото на Холивуд, от какво да се страхуват. А иначе държаха космонавтите, които уж са кацали на Луната по 15 дни под карантина. :o

Неактивен tres1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #17 -: Януари 10, 2011, 16:18:10 pm »
http://svejo.net/930036-to-chto-ot-nas-skr%D1%8Bvali-
Със сигурност има и други интересни неща, оквен споменатият кораб. :bad:

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #18 -: Януари 10, 2011, 17:46:58 pm »
Трес, определено има такива неща. Част от клипчетата си взел от филма"Конспирацията Орион", но там създателите здраво са си поиграли с фотошопа. Например на една от лунните снимки са снимали радиатор за охлаждане на транзистор на фона на лунните скали. Но има и наиситина впечатляващи фотоси.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #19 -: Януари 10, 2011, 18:11:14 pm »
Прекрасно клипче. Съдейки от него предполагам, че съм карък. Ми те извънземните и артефактите били навсякъде. Щом не съм извадил някоя разбита летяща чиния от градината, докато съм вадил картофите, значи съм карък... е т'ва е.   :(

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #20 -: Януари 10, 2011, 19:19:17 pm »
 :lol: айде сега не е нужно да сме иронични, наистина има досто фотошоп в този клип...но явно човека си вярва в него  ;D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #21 -: Януари 10, 2011, 21:12:51 pm »
http://svejo.net/930036-to-chto-ot-nas-skr%D1%8Bvali-
Със сигурност има и други интересни неща, оквен споменатият кораб. :bad:

Може и да има някои неща, дето хващат око, но повечето от лунните снимки така яко фотошопнати, че няма накъде ;D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #22 -: Януари 15, 2011, 18:58:55 pm »
Ето едно доказателство за фейка с космическия кораб на Луната.За това имах предвид в отговор 18 по темата.Но иначе видеото-фейк си беше майсторски фалшификат, доста хора повярваха в началото. ;)


Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #23 -: Януари 16, 2011, 11:51:40 am »
Но иначе видеото-фейк си беше майсторски фалшификат, доста хора повярваха в началото. ;)

Е аз още си вярвам, а тази снимка не може да ме убеди в нищо, какво искаш да покажеш с нея, написаното в горния ляв ъгъл.....нещо по снимката ли?Щото ако е надписа аз мога да ти напиша и трите си имена там ако искаш  ;D ;D ;D

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #24 -: Януари 16, 2011, 12:02:08 pm »
Луничке и аз вярвам твърдо, че не сме сами във Вселената, но този "кораб на ЕТ" си е чист фейк. Дори и начина на неговото показване. За глупостите около мумията, уж извадена от него, съм писал по-горе. @---

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #25 -: Януари 16, 2011, 12:16:42 pm »
Но иначе видеото-фейк си беше майсторски фалшификат, доста хора повярваха в началото. ;)

Е аз още си вярвам, а тази снимка не може да ме убеди в нищо, какво искаш да покажеш с нея, написаното в горния ляв ъгъл.....нещо по снимката ли?Щото ако е надписа аз мога да ти напиша и трите си имена там ако искаш  ;D ;D ;D

Никой не ти казва да не вярваш. :)Аз просто давам доказателства за друго мнение.
Нищо не ти пречи, да дадеш и ти нещо за своето-но не и задължително.ТУК просто споделяме мнения.
Не знам дали си промевила адреса, който е изписан на снимката горе- http://www.ramistrip.com,  и по конкретно http://www.ramistrip.com/000%20web%20pages/000%20home01.

Там е инфото по въпроса.А би ли повярвала на това, въпреки, че е просто за сравняване? Има такива майсторски програми за ефекти!




Но както казах, никой не иска да ти се бърка на вярата.Вярвай в каквото искаш. :)
И аз вярвам, че има други цивилизации във вселената, но явно още нямаме контакт, или се крие усилено.




 
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 12:18:09 pm от marhs »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #26 -: Януари 16, 2011, 21:48:12 pm »
А би ли повярвала на това, въпреки, че е просто за сравняване? Има такива майсторски програми за ефекти!
Но както казах, никой не иска да ти се бърка на вярата.Вярвай в каквото искаш. :)
И аз вярвам, че има други цивилизации във вселената, но явно още нямаме контакт, или се крие усилено.

Ами не бих повярвала то си личи че е фалш ;) Да радвам се че споделяме опит все пак затова са форумите, нали :)
относно контакта с Тях си мисля че контакт има, но се крие .... пак мое мнение :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #27 -: Януари 16, 2011, 21:55:51 pm »

относно контакта с Тях си мисля че контакт има, но се крие .... пак мое мнение :)

Ееее, с това сме съгласни доста ора тука  ;)

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #28 -: Юли 17, 2012, 14:24:43 pm »
Малко странен въпрос имам ... Защо този кораб няма формата на чиния ?  ::)
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #29 -: Юли 17, 2012, 15:48:24 pm »
Не е задъжително да е чиния :D макар че това е фейк,може да има и други модели не само кръгли :D както съм чел и за сивите дето ги знаем, не са истинските извънземни ами били създадени от истниските за да могат да пътуват на дълги разстояния и да изледват планетите и вселената тъй ,като никой човек или друго същество неможе да пропътува толкова дълги разстояния без храна,течности и други принадлежности но това е друга тема.А доколкото Лунта гледал съм клипа уж,който е секретен и показва изваждането на оная женска мумя ама си беше пълен фейк ,както и сградите на луната :) Но де да знам може да има нещо горе, един руски учен беше разправял че при кацането им на луната се чул тътен се едно била куха, има тероия че е изкуствено изградена нещо ,като онази от Стар Уорс филма :D, после каза че се появила ярка бяла светлина и излезнали някви букви, дето казвали че нямали право да стъпват там и затова вече толкова години никой не я изследва вече,но уви повечето това звучи като фантастика, но може и да има малка истина някъде там...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27