Автор Тема: Кораб на извънземни на Луната  (Прочетена 28269 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Кораб на извънземни на Луната
« -: Март 10, 2010, 14:00:31 pm »
Измама или невероятна сензация? Астронавти на НАСА са открили останки от огромен космически кораб (4 км дълъг и 500 м висок), намиращ се на естествения спътник на Земята - Луната. Това е свидетелство за една непозната за нас цивилизация, пише германският таблоид "Билд".
Обектът е бил открит по всяка вероятност през далечната 1976 година по време на мисията "Аполо 20". Официално тази мисия никога не се е състояла, като причина за това са били "финансови затруднения".

78-годишният Уилям Рутледж, който е бивш служител на "Еърфорс" обаче твърди, че мисията е била таен проект и в крайна сметка е била осъществена. Хора, запознати с тази мисия, дискутират от дълго време случая, но едва сега го правят обществено достояние.

Ежедневникът в Княжество Лихтенщайн "Volksblatt" за първи път разкрива детайли около тази тайна мисия. През август 1976 година от базата Ванденберг на "Еърфорс", намираща се в щата Калифорния, е била изстреляна ракета "Сатурн-5". Нейната мисия е била да разкрие подробности около забележителен феномен, който се намира на тъмната страна на Луната.

За първи път този феномен е бил документиран, когато са направени снимки на Луната по време на мисията "Аполо 15" през 1971 година. Обектът с формата на цигара в лунния пясък изглеждал като скала. На място след това е било установено, че обектът има технически произход и не по-стар от 1,5 млрд. години.

Компютърна симулация по-късно е реконструирала, как е изглеждал космическия кораб. Той е имал силно издължен корпус, изграден от непознат материал. В предния си край е имал пулт за управление. Нямало и следа от предполагаемите строители на кораба.

Фактически има само една направена от НАСА снимка на въпросния космически кораб, на която той се вижда до огромен двоен лунен кратер.

Официално мисия "Аполо 20" никога не е имало, но Уилям Рутледж ще продължи да се бори, за да излезе истината на бял свят. Според него рано или късно всички трябва да разберат за това откритие, направено през далечната 1976 година. Видеоматериалът показва разкритият снимков материал на НАСА, доказващ съществуваването на огромния космически кораб, намиращ се от към тъмната страна на на повърхността на Луната.

Във видеото от НАСА е показан снимковия доказателствен материал за съществуването на истински космически кораб на повърхността от тъмната страна на Луната, която не се вижда от Земята.

цък

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #1 -: Март 10, 2010, 14:59:41 pm »
Може да има известна доза съмнение.

Ок, американците изстрелват тайно 3000-тонна ракета, сякаш СССР/Русия няма да разбере за това и да проследи какво са намислили американците. Съответно руснаците да разгласят какво точно става.

Другото, което е, нали има модерни телескопи в момента? Защо не снимат всеки камък, всяка следа по Луната и тогава да правят каквито и да е изводи?

Само на няколко километра от база Ванденберг има няколко населени места, където все някой ще е станал свидетел на изстрелването на ракетата, освен ако тогава не е имало гъста мъгла, която да попречи. :P

И не на последно място, аз лично смятам, че е твърде вероятно там на Луната да има нещо, за което НАСА все още си мълчи!
Dreams are messages from the deep.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #2 -: Декември 18, 2010, 14:39:21 pm »
Последният официално обявен полет до Луната от НАСА е Аполо-17. Преди Аполо-20 трябва да има и 18 и 19. За тях нищо. А че НАСА крие 95% от това, до което се е докопола е очевадна истина. Снимките на "кораба" се виждат в сайта ramistrip.com. Повече прилича на картоф.

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #3 -: Декември 18, 2010, 21:52:02 pm »
Сега видях , че видеото от линка е изтрито.
Но аз го имам някъде на компа, така че истината все пак ще излезе наяве, въпреки цензурата  8)

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 12:58:25 pm »
Ето ви линк в ю туб с кораба:

Ето ви и във в бокс, още по-добър:
http://www.vbox7.com/play:72418a39

Ето ви и клип с мумията открита в кораба, Мона Лиза:

Гледайте докато не са баннати и тези клипове!Истината не е угодна за някой, нали!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #5 -: Януари 06, 2011, 22:37:48 pm »
Предполагам вторият клип е сниман от кабината на "Аполо-20". Т.е. кораба лети над Луната, а такова нещо няма- камерата е неподвижна. И само една снимка на такова откритие? Пътека щяха да направят до Луната.Американските истории около Луната са много мътни. И изгубиха в архива на НАСА всички  филми от полетите до нея? ???
Третият клип какво иска да покаже?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #6 -: Януари 06, 2011, 22:48:01 pm »
Предполагам вторият клип е сниман от кабината на "Аполо-20". Т.е. кораба лети над Луната, а такова нещо няма- камерата е неподвижна.

Внимателно изгледай втория клип с по-ясното изображение, което е и в по-близък план. Там ще видиш как играе изображението на екрана. Неподвижна (?), виж пак...
Когато се снима с вариообектив никога изображението не е спокойно, ако камерата не е неподвижно закрепена на статив и не я духа дори вятър.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #7 -: Януари 07, 2011, 11:40:58 am »
СМС, не си ме разбрал, няма смяна на ъгъла.Много внимателно гледах клипа. Камерата играе, но няма движение в хоризонтална посока. Предполагам си гледал филмчетата от кацането на Луната на Аполотата.И пак питам, а какво стана с предишните "Аполо-18 и 19"? Последният официален полет беше "Аполо-17".

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #8 -: Януари 07, 2011, 12:00:30 pm »
тени ако нищо интересно не са заснели или намерили 18 и 19 просто нямат какво да покажат, ако ме разбираш или пък все още не са разкрити кадри от тези мисии.Третото клипче показва мумията открита в кораба от предните 2 клипа.Аз вярвам че този кораб е там, за мумията не знам, но ще се разбере скоро, чакам един филм в който ще се разкриш истината и то подкрепена с доста силни факти ;)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #9 -: Януари 07, 2011, 13:45:55 pm »
Надявам се и ние да видим този филм! Дано е по-скоро!
Личното ми мнение за филма с мумията: нищо не доказва по никакъв начин, защото всеки киноработник по специални ефекти може да направи такава кукла. Няма подробности, показват само лицето и нищо друго; пък на мен ми е интересна вътрешността на кораба.

Интересното е друго. В началото си, клипът за кораба на Луната, започва с изображение на обединяваща емблема между американското знаме и това на СССР. Това трябва да ни казва доста неща за нарушената студена война по него време и съществуването на тайните проекти. Може би тъкмо поради общата работа на двете държави, официално в най-лошия си пероид на студена война, никога няма да бъдат разкрити информации за последните мисии "Аполо".
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 13:58:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #10 -: Януари 07, 2011, 16:07:59 pm »
Да и аз така мисля, и за мумията и за отношенията САЩ – Русия.....ето че трябва да си и наблюдателен, някой неща ще ни избодат очите ама не ги виждаме......особенно някой хора  8)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #11 -: Януари 07, 2011, 18:49:18 pm »
Значи, ако съм разбрал правилно, това е мумия изнесена от вътрешността на ЕТ -кораб. Т.е. космонавтите от 20-та са кацнали до кораба, влезли в него и като най-интерсно взели тази мумия. Няма снимки отвътре и отвън на кораба, няма други предмети/освен тази/ :unknown:. Извинявай Луничке, обаче много ми намирисва на евтина сензация или по-точно укриване на някоя по-голяма истина, както сме си и говорили с теб.Повдигнат леко, от единия край завесата и пак я спуснат и ставаме ::)
 А за тайните  съвместни руско-американо-германски проекти е писано много.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #12 -: Януари 07, 2011, 19:34:26 pm »
Ами аз не знам това дали не е снимано от кораба, ако въобще е реална тая мумия де, което малко ме съмнява, както ти казах :) Има 2 варианта за мен, ако е релна значи крият още по-големи тайни, като цяло вътрешността на кораба (ако въобще са били вътре), технолигии, други мумии или тела, апаратура и какво ли не още.А ако мумията е фалшива е ясно защо няма други кадри  ;D и като нищо това може да се фалшифицира, то е ясно :) ако е 2 вариант, някой се е възползвал от разкриването на кадрите за този кораб, щото аз лично мисля че той е реален :)

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 10:28:51 am »
Честно казано, тази мумия ми прилича на симпатичен китаец. Или е земен жител, взет от пришълците, изследван, проучен и зарязан на кораба...Нищо във физиономията не е нетипично, освен, предполагам само, големите, и малко раздалечени очи, но такова лице може да се срещне и днес...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Кораб на извънземни на Луната
« Отговор #14 -: Януари 08, 2011, 11:07:04 am »
Това е тема от миналата година и даже има доказателства, че е този кораб е фейк.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27