Автор Тема: Китаец продава на търг ... душата си  (Прочетена 2985 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Китаец продава на търг ... душата си
« -: Април 03, 2006, 23:21:58 pm »
Китаец продава на търг ... душата си

Двадесет и четири годишен китаец предложи ... душата си за продажба в Интернет и събра 59 оферти, съобщават вестниците. Мъжът от Шанхай предложил душата си за продажба на популярна Интернет страница за търгове. Най-високата оферта била за 85 долара. Тогава обаче търгът бил прекратен, съобщи “Саут Чайна Морнинг Поуст” от Хонконг. “На мен не ми трябва, бих я дал на някого, на когото трябва”, казал продавачът пред вестника. Мъжът казал, че ако продажбата се реализира, той ще изпрати на купувача сувенири и снимки от своя живот, за да сподели с него по-важните си спомени. Продажбата била прекратена от сайта за търгове www.tаobao.com с обяснението, че не е ясно как такава продажба може да се осъществи, пише “Саут Чайна Морнинг Поуст”. (Дарик радио)

Дъвиан

  • Гост
Отг: Китаец продава на търг ... душата си
« Отговор #1 -: Април 04, 2006, 21:43:54 pm »
Чел съм за един случай, когато човек, който като разбрал, че му остава малко време живот, продал тялото си за пари. Но по чудо се оказало, че може да оздравее и така останал с продадено тяло - хаха! Това съм го чел в едни книжки за куриозите. Много са интересни!

prestor

  • Гост
Отг: Китаец продава на търг ... душата си
« Отговор #2 -: Април 05, 2006, 00:21:48 am »
Имаше случай, в който човек продава тялото си (снимки на тялото си ) в интернет. Снимките се използвали предимно за реклама.

virtual

  • Гост
Отг: Китаец продава на търг ... душата си
« Отговор #3 -: Април 08, 2006, 19:25:50 pm »
разни хора разни идеали :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27