Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 586483 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #435 -: Март 09, 2008, 13:12:23 pm »
Ето ви едно грифонче.

Защо ли са го сложили там?

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #436 -: Март 26, 2008, 02:34:47 am »
Постер на британското правителство.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #437 -: Март 26, 2008, 10:20:39 am »
Май в Англия наистина първа ще се развие сценария "V for Vendetta"!

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Елементарен човек!

Неактивен Julcifer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #439 -: Април 20, 2008, 22:48:56 pm »
Като видях тази тема и се сетих за плаката на един кмет на един град ... ето кмета за който говоря http://azmoga.com/kalendar.html .. забележете пръстите на ръката му .. неволно ли е това или е нарочно? предполагам че ако е неволно са щели да направя втори дубъл на тази снимка за да не седи така ... много ми е странно че са го оставили така ? вие как мислите ? какво означава това ако въобще значи нещо ? освен peace  ;D

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #440 -: Май 10, 2008, 18:46:04 pm »
Успях да прочета всички менения до сега, ура!!! От това, което прочетох стигам до извода, че тук има конспирация. И то каква конспирация само, като разгледах всички логота и други картинки установих, че "врагът" ме е обкръжил. Колата ми е произведена от "врагът" и на всичкото отгоре си позволява да ми продава резервни части.
Just a moment please! Сиреч един момент моля.
Първо нека да изясним нещо относно животинската символика.
Орелът, драконът, лъвът, а също така и скорпиона са символи на власт, положение и т.н. от хилядолетия.
Малък пример - скорпионът, орелът и лъвът са символи на преторянците (тези, които са охранявали императорите в рим) Относно твърденията за световна конспирация (както съм писал и на други места във xnet) няма такава или не във вида, в който се представя. Да знам, че много от вас не биха били съгласни, но какво да се прави. Какво ще кажете ако ви кажа, че имената или предполагаемите личносит, за които говорите са просто хора.
Ето ви един пример от древен Рим. Императора е най-висше стоящият. Тогава защо тези, които са го охранявали са сваляли императори и са избирали такива. Говоря за преторянците. А от историята знаем, че просто императорите не са плащали обещаното. Ето ви една тема, огледайте се колко охранителни фирми (говоря глобално) има. Да ли пък те не контролират тези, за които вие твърдите, че са конспираторите, и то не защото следват някакъв таен план, ами просто защото могат да "резнат гръкляна" на всеки един. Ами ако те просто искат да си зимат паричките и да си живеят без да се пънат много, а това световен контрол, бизнес да им е точно през .... (сещайте се). Та така не мога да проумея също защо символи, които от древността са използвани за описание на висши знания и тълкуването им е било разкривано само на посветени сега се приписват на някакви си хорица (колкото и да са богати и "могъщи"). Недейте да тълкувате неща, чийто смисъл не знаете.
Ако искате да бъдете свободни бъдете, но свободата означава и смърт (в буквален и преносен смисъл). Моля извинете ме ако можете разбира се, за острия тон, но след като успях да прочета доста неща във форумите на xnet стигам до следният извод- прочетете написаното като изповед на един посветен или нещо такова. Да този които го е написал или казал е много прав, силни сте само на думи, а "като опре ножа до кокъла" няма никой.
Дори си мисля, че може да ми забранят достъпа до този форум, но ако ще се пробужда някой (сиреч хората), няма нужда да им се замъглява съзнанието с празнодумщина и да бъдат подтиквани да ходят и да дебнат няма ли някъде симовл на "врагът". Символи много.Празнодумци още повече. Куражлии да живеят така както искат малко. Ако искат да проумеете какво е значението на символите, то бъдете сигурни, че трябва да ви се ибясни (да ли ще е човек или ще ви се предаде знание чрез т.н. просветление), но за да стигнете до там, бая трябва да се потрудите първо върху себе си и собственото си възпремане на света.
Силен е този,който умее да прощава на себе си.
Благодаря за вниманието.



Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Breath

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #442 -: Юни 10, 2008, 18:53:49 pm »

Много е добро клипчето. Типичен пример за това как ТВ лекичко прокарва определени идеи.
А като се замисля и MTV каква е, и кои са собствениците й, съвсем всичко си идва на мястото. Лошото е, че повечето хора никога не биха обърнали внимание и никога не биха се замислили.
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 18:54:35 pm от Breath »

Bell

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #443 -: Юли 27, 2008, 23:53:00 pm »
Обръщам внимание на третата картинка, която е от резиденцията на Берлускони - ламя, ядяща човек - като емблемата на Алфа Ромео? Сигурно за декорация и "красота"?! Странни разбирания...
По-скоро почитание пред господарите...

>:( >:( >:(

Прав си, не се бях замисляла нямаше и да го забележа, тва си е направо върхът как нещата са пред очите ни без да си даваме сметка. Емблемата на алфа ромео има тамплиерски кръст и самия гущер с корона отгоре пък и "Алфа", направо си е кралски рептил изяждащ безпомощен човек! Каква нагла мерзост!

П.П., добавям картинката, защото е по-детайлна и фрапираща от тва на терена на вилата на Берлускони. Ама сигурни ли сме, че не е монтаж това специялно на вилата, доста странно изглежда.

« Последна редакция: Юли 27, 2008, 23:55:00 pm от zzzz »

Неактивен Крайчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #444 -: Юли 28, 2008, 13:54:15 pm »
Допускам че не е монтаж защото в филма Сикрет Спейс 2 на Евърард също бе показана снимка на този символ насред моравата на Берлускони.

А и при положение че под носа на всички са го изтипосали в емблемата на Алфа Ромео дори и стилизирано си е без съмнение човек поглъщан от змия.  :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #445 -: Юли 29, 2008, 16:29:02 pm »
Хехе любимото ми от тази тема. Помня преди години като го открих как се втрещих. Затова е и първата картинка от първата страница, с която съм отворил топика :)

Ето тук съм я качил (click "Open"). Можете да видите как се е променяла емблемата през годините. Вижте най-първите - ясно личи че е човек. Докато непосветения наблюдател днес може да помисли, че излизащото от устата на змея е огън (както винаги съм си мислел аз, преди да открия истината).

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #446 -: Юли 29, 2008, 22:52:45 pm »
Ето какво открих за тази емблема:

"Емблемата е резделена вертикално на две половини; Кръста от ляво и змията от дясно. Това са символите на двете господващи фамилии в Милано през 11-ти век. В този период от историята двете фамилии са финансирали армиите в първия кръстоносен поход. Местният епископ дал на едната от армиите като символ една голяма змия, предполагаемо от Библеиски произход, да ги пази всевишния на бойното поле. Другата армия, коята не била по-слаба, приела червения кръст на Кръстоносците на бял фон.

Първият Кръстоносен поход бил сполучлив и преди да се завърне едната от армиите, “поставила” в устата на змията победен Сириец-Арабин.

През решителния 15-ти век двете фамилии обединили сили (както и флагове), за да създадат мощните графове “Висконти”. Австрия, коята по това време управлявала Италия, разрешила “полагане” на корона върху главата на змията, за да олицетвори благородното потекло на тази връзка. Дори след запада на Висконти , коронясаната змия и кръстът останали като символ на града."
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #447 -: Юли 30, 2008, 02:06:01 am »
Интересно :) Да не забравяме все пак че това е официалната история по въпроса :) Какъв е източника Миро? Може да бъркам...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #448 -: Юли 30, 2008, 16:56:44 pm »
А тези почнаха и в българските пощи да си слагат емблемите...


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #449 -: Юли 30, 2008, 18:18:02 pm »
Е то има марки на масоните почти от 50 години вече май. По пощата има плакати с тях :P Даже бях слагал някъде назад в темата като че ли от по-стари емисии.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27