Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 586812 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #855 -: Ноември 18, 2010, 08:51:41 am »
знамето е оранжево, не е червено  ;)

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #856 -: Ноември 18, 2010, 10:11:31 am »
Интересно е, и какво символизира тази "невиждана" емблема на червения фон, на тази йога щкола  ::) ;D

Компилация от стари свещени символи, окъкани през последните столетия. Тези от снимката, като ги гледам, сигура продължават да се изхождат отгоре им.
Така наречената "давидова звезда", я кепазят и днес юдеите.
Свастиката, я опорочи техния представител на световната сцена-А.Х.
"Давидовата звезда"/Къдрава Звезда, както я наричат българите/, Слънцето и Свастиката си ги има в много стари наши килими, други тъкани, а и не само по тях. Виждал съм ги на снимки.
Как не са пльоснали и IYI?!?

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #857 -: Ноември 18, 2010, 12:16:38 pm »
Ето инфо от първоизточника  ;D

Миналата година живях с хора от тази секта в Стокхолм. Бачках за тяхната био-фурна ;) Като цяло съм скептично настроен спрямо организацията, иначе голяма част от монасите и монахините са прекрасни хора, само дето главния им ачария излъчва кофти вибрация хахаха Като ме посвещаваше в мантра каза, че ученика трябва на 100% да следва своя гуру и да му отдаде съзнанието си ;) Готино ,а? Но аз нали съм си сам гуру не му се вързах :P А на тези снимки виждам един познат :) Dada Shivaprasad :) супер готин виетнамец :) Респект за него!
преди 55 минути · Харесва ми

я го питай кво значи синволиката на знамето
преди 55 минути · Харесва ми

Аз заради знамето я качих снимката, аз в твоя профил я видях де и ми стана ясно че си згазил виетнамския лук :)))
преди 53 минути · Харесва ми

Според тях триъгълника надолу е свързан с вглъбяването в себе си (ако медитираш само върху него ставаш интровертен), а тригълника на горе е свързан със свецките неща (ставаш екстровертен), а така тази звезда постигала баланса между духовния и физическия свят. свастиката е изгряващото слънце. космическото съзнание или нещо от сорта. Това е според тях!
Според мен цялата им схема е създадена от извънземни или човек имащ контак с астрални същности (основателя е Shri Shri Anandamurti) Хубави идеи имат като цяло, както и повечето new age секти, ама да си отдадеш живота за д аим служиш в името набожественото съзнание е е ментак!
преди 50 минути · Харесва ми

Лук не ям :D
преди 49 минути · Не харесвам ·  1 човек

Имали инициаци + инсталации работата е ясна, то от километри си личи ква е целта енерджи дринк. Ама се зачудих в началото кво ти търсиш там :))) Сега всичко е ясно, и аз навремето се бях набутал в една ню ейдж енерго ферма и минах само инсталацията и дано да съм дал фатал ерор към техния астрален сървър. Тука като гледам нашите френдове има доста такива донори на енргийната напитка. Братя събудете се и спрете тока на асталните енерго пиячи !!!
преди 42 минути · Харесва ми ·  1 човек

а за "звездата на давид" четох на едно място че обърнатия надолу триъгълник е символа на орионската армия, а обърнатия на горе триъгълник е знака на генно-инжиерският им отдел ;)
преди 41 минути · Не харесвам ·  1 човек


Брато, техния главен ачария щеше д аме инициира, за д ами даде първите уводни стъпки в медитацията. И като започна да ми ги говори едни ме побиха супер силни тръпки. Направо цялото ми тяло се втресе. Усетих на къде отива работата и спрях да го слушам какви ми ги дрънка, дори и мантрата която ми каза не запомних. Той май се усети, че го блокирах. Не им хареса, че не се присъединих към култа, а и също че направихме революция във фурната с 2ма от колегите като извоювахме по високи заплати и по малко работно време. Имаче членовете на "техния клуб" бачкаха безвъзмездно ;) хаха и то як гърч. Баси злетата са тия секти!
преди 35 минути · Не харесвам ·  1 човек

Така е батка ,аз видяли на живо астрална пиавица вадя шамарите и бой докато не си каже всичко :) После ги изправям на дъската да пишат 1000 пъти аз повече няма да пия енергия от хората само от себе си :)
преди 30 минути · Харесва ми ·  1 човек

Неактивен ItsPossible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #858 -: Ноември 20, 2010, 13:13:01 pm »
Първата снимка е направена в Мол Пловдив, в магазин Tempo.
http://img140.imageshack.us/img140/6359/12112010375.jpg


А това е снимка на рекламен картон, който беше раздаван на главната в Пловдив, на него също е изобразена пирамидата със всевиждащото око.
http://b.imagehost.org/0761/DSC00287.jpg


Неактивен mirqka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Хеви метъл с висок октан
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #859 -: Ноември 25, 2010, 20:53:59 pm »
Онзи ден в работата, докараха субару импреза за ремонт. Като го вдигнах на подемника се разкри нещо доста интересно. На диференцияла има пентаграма, странното е ,че излята с диференцяла не е правена след тово а е заводско излезнала така.  Ето и няколко снимки.

http://img155.imageshack.us/img155/2808/abcd0016s.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/508/abcd00150.jpg

http://img408.imageshack.us/img408/6039/abcd0014q.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/7104/abcd0014ts.jpg

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #860 -: Ноември 25, 2010, 21:24:05 pm »
Това не е пентаграм, а звездата дето я имаще по гербовете на много социалистически държави. ;)  :hi:

Неактивен mirqka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Хеви метъл с висок октан
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #861 -: Ноември 25, 2010, 21:47:08 pm »
Ако я гледаш на живо и от близко , си е точно пентаграма.
А и защо кола след 2000 година ще има комунистически символ. При положение ,че сме правили и други коли от сащата марка и нямат пентаграма на диференцяла.

П.С. ето един интересен блог.
http://best-ad.blogspot.com/2008/08/evolution-of-logos.html

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #862 -: Ноември 26, 2010, 00:18:50 am »
100% е пентаграм, явно са някакви масони производителите...  :diablo:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен DundyTM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
  • !!!DEUS IUDEX EST MEUS!!!
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #863 -: Ноември 26, 2010, 15:04:02 pm »
Пентаграм е равно на масони?!?  :o Те просто използват този знак!И ти може да използваш този знак,ако знаеш как :) Аз използвам този знак и не съм масон!Баууу! :) Не забравяй едно основно правило-Всеки сам избира как да използва инструментите,каквито и да са,и сам решава кое,как,защо,кога!Правото ти на избор!Но ако не знаеш един от основните закони-Енергията,която изпратиш,ти се връща 3 пъти(зат'ва Христос ъпдейтва Мойсеевият закон:"Стига с това око за око,давай по-добре и другата буза,та да счупиш тоя порочен кръг и да се освободиш,карма,Самсара,кой както иска"),по-добре да не боравиш с дадени инструменти...Просто ще са скрити и ще трябва да ги търсиш следа по следа,които от своя страна са начертани така,че да се ъпдейтваш и ти,за да достигнеш готов,иначе няма да се появи следващата следа:)Притесняваш се,че тук присъстват и религиозни моменти ли?! :) Инструментите...Намасте!
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 15:09:53 pm от DundyTM »
11:11

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #864 -: Декември 01, 2010, 00:31:37 am »
>:(

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #865 -: Декември 01, 2010, 14:19:32 pm »
bad_w0lf, тази снимка откъде е?
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #866 -: Декември 01, 2010, 18:12:33 pm »
Ако я гледаш на живо и от близко , си е точно пентаграма.
А и защо кола след 2000 година ще има комунистически символ. При положение ,че сме правили и други коли от сащата марка и нямат пентаграма на диференцяла.

П.С. ето един интересен блог.
http://best-ad.blogspot.com/2008/08/evolution-of-logos.html

Да mirqka този блог- ( http://best-ad.blogspot.com/2008/08/evolution-of-logos.html)
, който даваш, наистина е интересен, като история на авто- и другите емблеми.

И от всички тях е показателна емблемата на Алфа Ромео от 1910 г. насам.Единствената, в която са съчетани християнски кръст със змия.  :( :)
Колата иначе си е супер, спор няма (особено ако по-нова)..



« Последна редакция: Декември 01, 2010, 19:16:07 pm от marhs »

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #868 -: Декември 01, 2010, 21:41:40 pm »
marhs искаш да кажеш тамплиерски щит  ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #869 -: Декември 02, 2010, 01:25:42 am »

Може. Не се бях сетил. Нещо повече за тоя щит ?  :drinks:
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 08:34:27 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27