Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 585204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MartOh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #810 -: Октомври 27, 2010, 10:48:26 am »
На тазо картинка се вжида масонският шахматен под, от новото видео на рияна и дейвид гета...
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 10:49:46 am от MartOh »

Неактивен MartOh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #811 -: Октомври 27, 2010, 10:52:28 am »
А ето и още няколко рзкрития.

-На първата и вотрата картинка и сами се досещате за какво иде реч.
-На третата виждаме няколко шестици горе в дясно.
-На третата ясно ве вижда звездата и пирамидата ( ляво и дясно), това е от песента але алехандро, але алехандро...

Неактивен MartOh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #812 -: Октомври 27, 2010, 11:13:47 am »
Извинявам се, че качвам всичко в различни постове, но ето ви още...

-Първите три картинки са от видеото на Рияна - rude boy,явно момичето обича к..а и славата повече от духовните ценности и положението на света, за това и се е присъединила към тези отрепки.
-на четвъртата виждаме Кание Уест, който също без съмнение се е продал на тях, вижда се ясното очертание на пирамидата и този кадър е буквално стотни преди края на песента, така че за съвсем кратко време се образува пирамида.
-На петата картинка виждаме Ke$ha, вижте й окото пък сами преценете дали има нещо гнило тук или не.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #813 -: Октомври 27, 2010, 18:15:56 pm »
респект  MartOh  :drinks: продължавай в същия дух  ;)

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #814 -: Октомври 27, 2010, 18:25:44 pm »
Цитат
Да.Но интересни са и спиралите по тая архитектура. Двете спираловидни колони от черен мрамор, както и спиралите от двете страни на ангела долу.
Колоните ми приличат на част от змии (или спирала на ДНК).Какво ли символизират спиралите до ангела?
По принцип, спиралите и меандрите символизират основното движение на материята, в смисъл - завъртането на галактиките, на водовъртежите, на кафето, когато си го разбъркаш в чашката и въобще на всичко. Подобна символика имат и свастиките. Сувастиките (обратни свастики) пък символизират обратното, т.е. обратната посока на въртене, която би следвало да е присъща на т.нар. черна материя или антиматерия. Не зная обаче дали това има нещо общо с тайните общества.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #815 -: Октомври 27, 2010, 22:26:17 pm »

Благодаря. А не е ли част от църквата сама по себе си тайно общество.Има толкова неща който не знаем за нея.Не казвам, че е за добро или лошо.
Та за снимката от една катедрала в Глостър /Gloucester/,която ни предостави znaesht.Снимката е с много висока резолюция и понеже всички се вижда ясно, я поразгледах.Тъй като има някои непознати за мен неща.И при по-силно зумване нещата се виждат ясно.Много интересни ми се видяха два позлатени орнамента, които излизат от двете страни (отзад и не се вижда от какво) на фигурата най-отгоре, в която се виждат два ключа.От краищата на тези орнаменти излизат нещо като яйца, които са струпани по-долу, разположени между двете дъги на фронтона. Не знам точно какво символизира това.Чудих се, но не ми прилича на нещо познато.Мислих и за роговете на изобилието, не приличат на рогове.(Може да звучи смешно, но ми приличат на родилните тръби на кралицата на пришълеца, когато снася яйца). Та тук правя връзката с мисълта на oknele, че всъщност църквата е дом на рептилии. Някакви други идеи ? ...
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 00:00:27 am от Mirotvorec »

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #816 -: Октомври 29, 2010, 01:08:16 am »
   Ами за катедралата какво да кажа повече ,ето го сайта и : http://www.gloucestercathedral.org.uk/ . Лично мене ме обзе много неприятно чуство, когато влязох в нея  :nea: . По коридорите има много старинни гробове ,включително и на мътрвородени деца,които ти ,като минаваш трябва да газиш. Не ми се качват снимки от тия гробове ... за това, което съм снимал ,мога да кажа, че виждам пясъчни часовници с крила , който е египетски символ ,мисля , но едва ли тук е с много положително значение . Виждам също така и черепи, които са забучени (или набучени на нещо като тръба).Виждам и мидата ,която, както Еленко изяснява е Символ на Посейдон (който е зловеща фигура). Виждам и черния гарван , както и главата (без тяло ) на малко ангелче (което сякаш,че плаче). Да застанеш срещу цялата тая работа в тоя катедрален полумрак, наистина е много неприятно чуство .  :bad:


  Та тук правя връзката с мисълта на oknele, че всъщност църквата е дом на рептилии. Някакви други идеи ? ...

 
  Емм , не бих се изненадал , с тея човешки черепи и мотики ...
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 01:11:25 am от znaesht »

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #817 -: Октомври 29, 2010, 01:16:00 am »
     Тая снимка е от Лондон ... пусто, забравих вече къде съм я правил , но със сигурност е на много важна сграда . Една от двете е - или Бъкингамския дворец или Парламента . Това съм сигурен .
     Обърнете внимание на свастиките и на суувастиките (обърнатите свастики), както и на гадните преплетени змии ,които се намират на плочата ,държана от ангела .
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 01:20:02 am от znaesht »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #818 -: Октомври 29, 2010, 07:46:54 am »
Отново моля всички, които имат снимки, да не ги прикачат, а да използват таг-а img, като преди това качат снимките някъде в нета.

Страницата се натоварва много и се пълни сървърното място.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #819 -: Октомври 29, 2010, 15:25:06 pm »
Знаещ, този фриз със свастики от нашите зами едва ли го знаеш!? ;)
Преди мноооого години е правен.


Ако се вгледаш, начина на свързване на свастиките е един и същ, както на твоята снимка.
=================================
Символи, като петолъчки, "давидови" звезди, пирамиди, свастики и мн. др. си ги има по нашите земи от хилядолетия. Разликата е, че сега се използват от тъмната сила завладяла човечеството. Както се изразяват старите хора:"Кепазят ги".




Неактивен Araon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #820 -: Октомври 29, 2010, 20:49:14 pm »
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 22:36:29 pm от Araon »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #821 -: Октомври 29, 2010, 21:09:51 pm »
Araon, това, което си пуснал, по какъв начин се вписва в темата "Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества"?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #822 -: Октомври 29, 2010, 21:20:33 pm »
Araon, това, което си пуснал, по какъв начин се вписва в темата "Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества"?

Вероятно има в предвид това:





« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 22:18:41 pm от deznam »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #823 -: Октомври 29, 2010, 21:32:34 pm »
Така де, то другото е само текст, но къде е тук тайното общество, къде му е символът или логото?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #824 -: Октомври 29, 2010, 21:35:48 pm »
Цитат
Araon, това, което си пуснал, по какъв начин се вписва в темата "Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества"?
Логото на американския университет е пирамида с око, или пергел, или и двете. Mirotvorec, явно още не си толкова брейнуошд, че да забелязваш веднага конспирацията  ;D 
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 22:42:45 pm от Mirotvorec »
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27