Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 586804 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #660 -: Май 23, 2010, 05:08:58 am »
А както е тръгнало, може би и целите олимпийски игри през 2012 няма да ни харесат... :unknown:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #661 -: Май 24, 2010, 09:08:55 am »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #662 -: Май 24, 2010, 13:41:08 pm »
Не бях виждал оригинал на табелата дедективите от Пинкертон. :good: Да, те никога не спят и бдят за сигурността на хората 8)Тук отвореното око символизира точно това (според мен). Но нали те не са тайно общество? А съвсем легална дедективска агенция за територията на щатите, а и извън нея.
« Последна редакция: Май 24, 2010, 13:42:10 pm от marhs »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #663 -: Май 24, 2010, 13:48:11 pm »
:flag_of_truce:  И ние, не спим вече !!!   :flag_of_truce:


Неактивен LatiumMCM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #664 -: Май 25, 2010, 16:28:17 pm »

http://anonymoustattoo.com/
Студио за татуировки, с доста интересна символика вложена в проектите и татуровките на клиентите им:








Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #665 -: Май 25, 2010, 17:57:39 pm »
Този си е продал душата на петата колона вече  :diablo:

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #666 -: Май 26, 2010, 14:03:51 pm »
Напротив, това е още от шумерско време, когато драконоидите са обитавали Земята. Оттогава насам символите се предават от тайните общества, първото, от което е Вавилонското братство. Като минем през Египет и така до днес. Дракона винаги е бил техен основен символ. Защо? Защото това са техните господари и до днес - Ануннаките. Всички илюминати имат гена на Ануннаки още от шумерско време. Затова се съвокупляват помежду си, за да запазят рептолоидният си ген. Това го има и в статията за рептолиодния мозък, която постнах вчера.
Ако се съвокупляваха помежду си, сега щяха да са по различни от нас. нямаше да приличат на нормалните хора. Тоест изроди.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Bird

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #667 -: Май 29, 2010, 19:15:33 pm »
Здравейте на всички  :) Чета фррума от около половин година, но едва сега се регистрирам.
Включвам се в тази тема, за да ви покажа какво снимах преди няколко дни в Студентски град. Налага се да разкажа малко предистория - нещото е нарисувано върху кадастрон и залепено на изоставена будка за вестници. Първото в този стил, което видях, беше на спирка в квартал Дървеница и представляваше хуманоидно същество с черна перелина с качулка и ушички като Батман, в краката му купчинка от черепи. Впечатли ме, защото определено рязко се разграничавше от обичайните графити и драсканици. Второто подобно видях на една будка за билети срещу Националния стадион - представляваше стилизирано човешко лице с 2 чифта очи - едни човешки и точно над тях - рептилски!!! Накара ме да се позамисля доста, но все пак реших, че не е нищо особено, като се има предвид, че героите на днешните анимации са хибриди от всевъзможни видове.
Третата ми снимка обаче ме остави извън всяко съмнение  :D Интересно ми е дали и други от вас, които живеят в София, са видели нещо подобно някъде. Вие как го тълкувате?

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #668 -: Юни 01, 2010, 12:34:47 pm »
Ето нещо интересно надявам се да не се повтаря.
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #669 -: Юни 10, 2010, 16:34:34 pm »

     Здравейте и от мен .. тук виждате няколко графита от Ямбол . Основна символика в тях се явява Око-то ,пирамидата и най-вече класическия случай - окото е в центъра на пирамидата- "Всевиждащото око" . Буквичките "N W ", шредполагам са ясни на всички -" Нов Свят " , а символиката говори сама за себе си  :D

Поста е залепен на [time]юни 10, 2010, 04:36:40 [/time]


Поста е залепен на Юни 10, 2010, 16:38:39 pm
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 16:38:42 pm от znaesht »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #670 -: Юни 10, 2010, 21:55:15 pm »
 :(И аз напоследък забелязвам подобни в София.Народът май наистина изперква

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #671 -: Юни 10, 2010, 23:33:48 pm »
Ако видя подобно нещо, купувам един спрей и замазвам положението или рисувам нещо отгоре, ебаси простотиите :negative:!

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #672 -: Юни 11, 2010, 01:06:05 am »
 мм.. в Ямболско си има доста евреи, може и някои от тях да ги прави , поне символиката напомня на такава ..    :unknown:

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #673 -: Юни 11, 2010, 21:57:16 pm »
:(И аз напоследък забелязвам подобни в София.Народът май наистина изперква

Не бъдете наивни. Народът не изперква, а на народа му се внушават необходимите неща
за да бъде манипулиран в програмираното направление. Нещата стават много сериозни против българщината, т.е. против нас българите.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #674 -: Юни 11, 2010, 23:07:04 pm »
Не виждате ли какво става? Хората не рисуват свастики и сатанистки символи, защото им харесва, а защото е модно. Какво по-яко от това да нарисуваш една пирамида с око. Не, че знаеш какво означава ама си гледал такива в някой филм и са те изкефили. Аз лично ползвам тези надписи за урок, Защото ако не знам нещо какво означава после го проверявам някаде. Опитайте много е полезно.
« Последна редакция: Октомври 31, 2010, 08:39:33 am от Mirotvorec »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27