Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 585174 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Живеем в свят, където всеки ден виждаме как злото взима връх. Ние знаем, че все повече хора се пробуждат и стават по-добри (или поне се опитват). За всеобща жалост това все още не може да се почувства в глобален мащаб, защото тъмнината е обсебила много повече хора. Въпросът е, че ние, като най-обикновени хора, можем до една степен да се предпазваме, откриваме и съобщаваме манипулацията на хората.
Те имат слаби места. Едно от тях е прекалената им показност. Те обичат да се "пъчат" по специален начин. Чрез символиката си, която вече ни заобикаля от всички страни. Тук ще дам само някои примери за символи и логота, които срещаме ежедневно, но на които не обръщаме нужното внимание. А трябва. Трябва и да се съобщават на другите, колкото и отчайващо безнадеждно да изглежда начинанието. От 100 опита, ако 1 е успешен, мисията ни се насища със смисъл и всичко придобива значение. Предлагам всички да се включат и да постват други неща, които са открили и които им правят впечатление. Аз ще започна с няколко нещица.

Емблемата на Алфа Ромео - Когато я видях в този вариант, който вие виждате долу припаднах, защото тя не е същата каквато е била. На картинката долу, ясно можете да видите как се изменяла през годините емблемата на този гигант в автомобило строенето. Ясно личи темпларският червен кръст на бял фон, който ясно ни казва в очите, откъде фамилията Ромео има своят капитал. По-страшното обаче е змеят. От 1972 година, емблемата е сменена окончателно и е останала в днешният си вид (който доскоро аз единствено познавах). Като гледате съвременната емблема си мислите, че това, което излиза от устата на змея е огън. Ооо, не. Човек е. Това е жертвоприношение. Коментара е излишен. Рептилиите имат пръст тук отдавна. В по-старите емблеми има и увито въже като осмица. В математиката това е знак за безкрайност. Дали ясно не ни казват, че света вечно ще е техен? Все пак си мисля, че за Илюминати този символ има друго значение, аз не го знам, ако някой има идея, да каже моля ;)

Символът на Bohemian Grove - Символът на Молох/Сатана/Сет. Повече за Bohemian Grove и сатанинските ритуали, които се извършват там във филмът на Алекс Джоунс.

Символът на British Telecom - Старото им лого. Смениха го, защото много хора се усетиха. Две преплетени змии, които ако не се загледаме внимателно приличат на човек.

Логото на телевизоонния гигант CBS - Око в пирамидка - невинно. Няма нужда от коментар, сещате се кой го държи...

Marine Patches - Нашивки на морските части и служби. Символиката говори сама за себе си...

Логото на NOKIA - 3 пъти по 6 чертички = 666.

Кралският английски печат - Дърт змей, показващ корена на английското кралско семейство. Ануннаки.
_
« Последна редакция: Май 08, 2009, 19:15:07 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #1 -: Септември 02, 2005, 18:58:04 pm »
Емблемата на Texaco - Петолъчка - Нямам коментар, защото е излишен... Най-голямата петролна компания. Няма как да е другояче...

Вечният пламък - Луцифер - Носителят на Светлината. Статуята на Свободата - подарък от франкмасоните на американскте си братя.

Символът с рогата - Показван от всички метъли, без дори да знаят какво значи... Рогата на дявола. Буш, Блеър и кралицата на Англия периодично си го показват - снимков материал мога да осигуря доволно много...

Емблемата на ООН - 13 клончета от двете страни. 33 деления на кръга - колкото са масонските рангове на посвещение.

Емблемата на Vodafone - може би най-големият GSM оператор в момента в света. Змия, захапала опашката си.

Крилат Дракон на входа на Лондон - с Темпларски щит в ръка.

Емблемата на Chrysler - Египетският крилат диск. Стар окултен символ. Масонска компания.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #2 -: Септември 09, 2005, 03:24:37 am »
Ватикана е тяхнa отдавна. Откакто внедриха човек чрез КГБ...
« Последна редакция: Септември 09, 2005, 03:28:29 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #3 -: Септември 09, 2005, 05:46:17 am »
по този повод бих оставил долната картинка да говори вместо мен ;D ;D ;D
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 19:18:58 pm от Eon »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #4 -: Септември 09, 2005, 11:12:29 am »
Иначе, хора, един въпрос ме тормози докато чета тази тема. И настоявам за отговор. Тези общества като са толкова "тайни", защо си лепят символите и знаците под път и над път ?!

Аз ако си сложа някъде змия за лого, това прави ли ме автоматично рептилофен. Повечето от тези знаци и елементите в тях се използват от векове в каква ли не сфера. Надали хората, които ги избират за своя продукт знаят всичките им значения и смисъла вложен в тях. Така че не трябва да се "обвинява" така автоматично.

Хорусе, специално това за Алфа Ромео никога няма да ти го простя. Италианците са родени дизайнери, хора с усет към красивото. Как можа.
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 19:17:22 pm от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #5 -: Септември 09, 2005, 16:18:04 pm »
captain_picard, ако прочетеш добре началните ми думи ще разбереш отговора на първият си въпрос.
Второ - не няма да станеш рептолоиден, но няма да си навлечеш хубава енергия. Особено се отнася за тези, които си правят татуировки. Сигурно отново е случайно, че всеки втори е с татуиран змей нали?
За Алфа Ромео-то - сори. Трябва да ги разобличаваме ;)

« Последна редакция: Януари 26, 2007, 19:19:20 pm от Eon »

Eon

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #6 -: Септември 09, 2005, 18:55:49 pm »
Коментар относно картинките:

1. Алфа Ромео

Напълно съм съгласен за червения кръст. Той идва от Тамплиерите, които са
били т.нар. "мутри" на ранното средновековие.
За огъня също имам съмнения, защо не са го нарисували като нормален огън
а сякаш отстрани са му сложили ръце за да изглежда направо като човек

потъващ (излизащ) от устата на дракона.

2. Случая с Бохемците не ми е много ясен, нямам много инфо за тях.

Предполагам са същите като Баварците. Значи символът е бухала с човешки

крака. (???)

3.За Бритиш телеком видях само червената змия. Колкото и да се напрягам

синята не успях да я видя.

4. ЦБС БЕЗ КОМЕНТАР. ЯСНО И ТОЧНО. ВСЕВИЖДАЩОТО ОКО НА ИЛЮМИНАТИ. КАТО НА

ЕДНОДОЛАРОВАТА БАНКНОТА. МЕЖДУ ДРУГОТО НЯМА НУЖДА ОТ ТОЛКОВА МНОГО

ДОКАЗАТЕЛСТВА САМО ЕДНОДОЛАРОВАТА БАНКНОТА Е ДОСТАТЪЧНА ЗА ДА ПОКАЖЕ КОЙ

ДЪРПА КОНЦИТЕ НА ВИСШЕ НИВО. ТОЛКОВА ОЧЕВАДНО СА ГО НАПРАВИЛИ, ЧЕ ЧАК СТАВАТ

СУПЕРНАГЛИ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БАТ БУШ КОЙТО ОТ СУМА ТИ ГОДИНИ ПЛЯМПА ЗА НОВИЯ

СВЕТОВЕН РЕД....

5.Флотските пачове виж са друга работа, знаеш пилотите и останалите войничета в щатите много си се кефят на разни такива комикси и ето защо си
слагат като лога подобни животинки, нещо като баскетболните отбори.
Аз така мисля, но може и да е вярно и за тях.
А между другото Брантън (заедно с Купър и останалите от "тайфата") много тръби, че именно УС НАви-то (Флота) са дъ гууд гайс, срещу коалицията
ЦРУ/НСА/ВВС/СИВИ/ОРИОН

6.Нокиа - айде сега чак пък толкоз... Л:)))

7.Кралския английски печат - лъвове, дракони, може да е всичко (Стоножки и т.н.), ами Св. Георги който убива ламята.....
така че това според мен нищо не значи

8.Тексако - пак така, какво като е петолъчка...??? комунисти??? :)
просто така им харесало...мисля

9.Пламъците - ок има нещо в статуята на свободата, всичко което казваш е вярно но останалите пламъци ???? чак пък толкоз....

10.За ООН и Водафон - доста въображение и майсторство трябва за да изкопчиш нещо от тези знаци.... Съвпадение според мен за ООН и бройката...

11.Щита по долу - ами тамплиери нормално си е.....
То и знамето на Енгланд на мачовете е същото.....
и какво от това..... нали казах тамплиери, все едно на нашите мачове да развяваме конски опашки.....останали от прабългарите......аналогично е!

12.За Крайслер не съм запознат, щом твърдиш доверявам ти се....

13.Ватикана - плъзнали са навсякъде беееее......

Поздрави за изчерпателната снимкова база...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #7 -: Септември 09, 2005, 19:43:05 pm »
Eon :D Тези неща не си ги измислям аз  ;) Нито коментарите, нито снимките ;)

"За огъня също имам съмнения, защо не са го нарисували като нормален огън, а сякаш отстрани са му сложили ръце за да изглежда направо като човек"

Ами то е явно, само на емблемата от последните години прилича на огън. На старите емблеми личи, че е човек в устата на змей.

"Случая с Бохемците не ми е много ясен, нямам много инфо за тях."

Преди години конспиратолога Алекс Джоунс, вкара тайно камера на един сатанински ритуал на елита. Това се случва в Bohemian Grove - гора, окупирана от тайните общества. Филмът се казва Dark Secrets Inside Bohemian Groove. Има го по торентите, намери си го ако те интересува ;)

"За Бритиш телеком видях само червената змия. Колкото и да се напрягам синята не успях да я видя."

Прав си моя грешка. Една е достатъчна нали ;)

"много тръби, че именно УС НАви-то (Флота) са дъ гууд гайс, срещу коалицията ЦРУ/НСА/ВВС/СИВИ/ОРИОН"

Много ми е странно, как те са едва ли не отделена организация... Моля те, знаеш от кой се контролира всичко ;) Никое лого не е случайно. Защо всички са змейове и рептилии? За комиксите даже няма да го коментирам.

"Нокиа - айде сега чак пък толкоз..."

Тогава същото можем да кажем и за еврото и пирамидата с 13-те етажа на долара и 33-те камъка. Всичко си има значение. Много странно съвпадение е, че навсякъде са три пъти по 6 чертички. "Случайно" е.

"Тексако - пак така, какво като е петолъчка... комунисти???"

Кабалисти, не комунисти :P На Рокфелер е ако не се лъжа, а петолъчката е сатанински символ, безспорен.

"Пламъците - ок има нещо в статуята на свободата, всичко което казваш е вярно но останалите пламъци ? чак пък толкоз..."

За пламъците бъди абсолютно сигурен. Символът на Луцифер - носителят на "светлина". Гъмжи от тях особено по всички масонски сгради, едва ли е от прищявка на декоратора им ;) По обелиските им също.

"За ООН и Водафон - доста въображение и майсторство трябва за да изкопчиш нещо от тези знаци.... Съвпадение според мен за ООН и бройката..."

Сигурно е и съвпадение на американския долар дето орелът държи 13 клончета и 13 стрели. Както и 13 звезди над главата му ;) Няма съвпадения. Трудно "случайно" биха станали 33 деления и пак "случайно" 13 клончета. ООН е създадено от тях за параван.

Очаквайте още много снимки ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #8 -: Септември 09, 2005, 20:13:32 pm »
1 euro - 6 звезди + 6 линии + още 6 звезди = 666!!!

Двуликият Янус - Символ на Великата Шотландска Фримасонска ложа, от която повечето масонски общества копират ритуалите си. Двойният орел гледащ в противоположни посоки - символ на Вавилонският Нимрод, по-късно познат като Двуликият Янус. Отново в кръг от крилатите Нибируански змии.

Двуглавият орел, в по-голям размер. Лого на ложата в Мемфис (ако не се лъжа). "Ordo ab Chao" от латински означава "Ред без Хаос". Въведено през 1395 година (енциклопедия на Маки). Триъгълник с "33" вътре, без коментар.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #9 -: Септември 09, 2005, 20:51:39 pm »
За драконите смятам че са не толкова обозначение  на рептилиите  или скрити илюминатски символи колкото това, че драконът е символ на силата...Не случайно Крал Артур е Пендрагон-главният дракон
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #10 -: Септември 09, 2005, 21:08:23 pm »
Напротив, това е още от шумерско време, когато драконоидите са обитавали Земята. Оттогава насам символите се предават от тайните общества, първото, от което е Вавилонското братство. Като минем през Египет и така до днес. Дракона винаги е бил техен основен символ. Защо? Защото това са техните господари и до днес - Ануннаките. Всички илюминати имат гена на Ануннаки още от шумерско време. Затова се съвокупляват помежду си, за да запазят рептолоидният си ген. Това го има и в статията за рептолиодния мозък, която постнах вчера.

Атила

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #11 -: Септември 11, 2005, 15:06:59 pm »
има и други видове символика в лого-тата

примерно БМВ

затворена свастика - кръст с кръг около него

или на Мерцедес

тройна затворена свастика

.... въпроса е в коя посока е затворена свастиката

ако е в посока на часовниковата стрелка означава - смърт и разруха
ако е в обратна посока означава - любов и мир

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #12 -: Септември 11, 2005, 17:37:35 pm »
Както и на НАТО емблемата е сгъната свастика.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #13 -: Септември 14, 2005, 03:01:33 am »
2 x 666 в логото на Walt Disney. Отпред-назад и отзад-напред. Две шестици на W (нормална и обърната). Една шестица на Т (нормална). Една шестица на D (обърната) и една на S (обърната). Една на Y (нормална).
Преди да ме обявите за луд, прочетете долното материалче на Текс Марс ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #14 -: Септември 14, 2005, 03:07:04 am »
Това на "T" не ми прилича на 6, защото не се връзва със другите 6-ци. Според мен горната част на "i", прилича повече на 6.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27