Автор Тема: Една българка: Мъжете ни не стават за нищо  (Прочетена 33458 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #75 -: Май 08, 2010, 10:09:48 am »
...
А аз къде съм говорил за националности на мъжете, бе Амрита, че да си си мислиш, че съм се объркал.

Независимо дали говорш за български или за небългарски мъже, това твърдение, че нищо не можели да направят пак си остава смешно.

И какво очакваш да коментирам на личния ти живот. И за недосетливите е ясно, че за да правиш такива генерални заключения, значи масата от мъже с които общуваш е такава.
Що ме караш да обяснявам очевидни работи?

:) Напълно си свободен да мислиш, каквото искаш. Още повече, за хора, които не познаваш и съдиш за тях по няколко изречения в един форум.
Определено нямам намерение да продължавам безсислени разговори, в които липсата на аргументи от твоя страна се прехвърля в коментари към строго лична зона.
Бъди така възптан да не обиждаш хората от моето обръжение - не че нещо ми пука за мнението ти, а по простата причина, че не те касаят :) Така както и твоят личен живот ме: факт, който не съм си позволявала да коментирам.
Ако имам нужда от анализ на средата ми, бъди сигурен ще се обърна към теб. ;D
Не разбирам, кой ти вменява чувство на вина.
Трябваше просто да обясниш, че за твоите умозаключения е достатъчен само един екземпляр от каквато и да било националност (защото по същата логика, всички чужденци би следвало да ги слагаме под общ знаменетел, така както и всички български мъже).
Точно ти,не би могла да ми"вмениш"каквото и да било..камо ли пък чувство за вина..А това,че според теб вадя умозаключения само от един екземпляр говори само колко си зле..Казах,че съм пътувала и живяла в чужбина.Едва ли съм срещнала само един екземпляр там..За Бога,та по света е пълно с мъже!Или ти мислиш,че в другите държави си имат само по един"екземпляр"?!?
п.с.И дори не си разбрала моята логика!Та аз именно това казах!Че не може всички мъже да се слагат под един знаменател!
Ок, сподели кои държави си посетил/а? Ще бъде интересен сравнителният анализ на човек, пътвал много, с богат междуличеностен и междунационален опит, но подкрепено с повече факти :)При добро желание разбира се. Моят коментар визираше, че човек трудно може да е категоричен, дори и на база на това, което е изживял, ако впечатленията му не са много разнообразни откъм национални прототипи, но може и да греша и да си пътувал/а и видял/а страшно много :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #76 -: Май 08, 2010, 13:13:05 pm »
Ок, сподели кои държави си посетил/а? Ще бъде интересен сравнителният анализ на човек, пътвал много, с богат междуличеностен и междунационален опит, но подкрепено с повече факти :)При добро желание разбира се. Моят коментар визираше, че човек трудно може да е категоричен, дори и на база на това, което е изживял, ако впечатленията му не са много разнообразни откъм национални прототипи, но може и да греша и да си пътувал/а и видял/а страшно много :)
Amrita,абсолютно ненужно ми се струва да ти"споделям"каквото и да било!Вече изказах становището си и който го е разбрал,разбрал!
п.с.Категорична съм и никак не ми трудно да  бъда такава!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27