Автор Тема: UFO Captured over Giza  (Прочетена 7282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fisk

  • Гост
UFO Captured over Giza
« -: Април 01, 2006, 15:06:43 pm »
Това са снимки от официален сайт на Гиза, Египет egyptcam.com, подобни уебкамери има на повечето забележителности по света и на няколко секунди правят снимка, / в щатите в Лос Анджелис, Ню Йорк, Лас Вегас, Сиатъл, Атланта и още 20 града има публично онлайн стрииминг видео по главните улици,  има много знаснети паранормални обекти по този начин, но тези са от най-доброто попадение/ снимките  са  направени преди седмица, абсолютно категорични чак настръхвам  8)

/ едни от най-успешните документи през  последните 2 мес..
/фароните се завръщат!

Eon

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #1 -: Април 01, 2006, 15:08:43 pm »
Мнооого интересно....

Да имаше апаратура да се измерят някои неща на място

хихихихи

 8) 8)

Дъвиан

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #2 -: Април 01, 2006, 21:51:14 pm »
Спомням си като съм чел разни книжки, как се описва начин за записване на духове. Пускаш за запис касетофона и така трябва да се записва на пълна тишина, и след това, в някои случай може да се чуят най-различни приглушени звуци, дори отделни думи...Има записани хиляди подобни случаи и изследвания. Спомних си като прочетох за онлайн камерите по градовете. Наистина интерсно!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #3 -: Април 01, 2006, 23:45:28 pm »
Ъх-ъх-ъх!
Браво фиск!
« Последна редакция: Април 02, 2006, 00:26:04 am от Horus »

Eon

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #4 -: Април 02, 2006, 08:29:31 am »
Хехехехее :)
Дъвян съмнявам се че касетофончето ще помогне в този случай, аз говоря за електромагнитно излъчване


 ;D

Дъвиан

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #5 -: Април 02, 2006, 09:04:43 am »
Аз само казвам какво се сетих. Не съм си и помислял, че може с "касетофонче" да се записват хвърчащите НЛО ;D

Eon

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #6 -: Април 02, 2006, 09:07:46 am »
знам
шегyвкам се само
 ;D

angel2

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #7 -: Април 02, 2006, 19:32:44 pm »
 :D много сте сладки когато единия не е разбрал другия какво има напредвид,а иначе снимките са супер,то не ,че вече може да ни изненада,а дали са истински или не то е ясно,че в момента доста силен интерес предизвикваме от страна на други цивилизации....

angel2

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #8 -: Април 02, 2006, 19:44:04 pm »
Нещо май не се изразих правилно исках да каже,че интереса към нас силно се е покачил :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #9 -: Април 05, 2006, 06:39:32 am »
Дъвиан, аз гледах едно предаване, в което развенчаха този метод с касетофончето. Основният довод, че това не са звуци от призраци, беше доста интересен. Та скептиците казаха, че всяка машина, било то компютър, видео или нещо друго издава определени звуци при работа. Може да са много тихи, но ги има навсякъде. В случая с касетофончетата доказаха, че звуците от тези записи са всъщност собствените звуци, които произвежда касетофончето докато бачка. Нали рабираш накъде бия? Кастофончето записва самот себе си. Това го доказаха като направиха запис пред камерата и после пак се чуваха звуци като от призраци.
 Това не означава, че няма призраци. Просто казвам, че тоя метод за откриване нИ струва. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #10 -: Април 05, 2006, 16:39:53 pm »
Ами радвам се, щом са изнамерили по сигурни средства на запис на духове :P Това е шегичка разбира се!

Така! Първата книга, която прочетох на подобни теми е на Франсоа Брюн - "Мъртвите ни говорят". Изключителна книга, препоръчвам я на всеки скептик. Та, вътре има много данни за записи на гласове от отвъдното. Главните пионери са Фридрих Юргенсон и Константин Родив. На 12.06.1959 г. Юргенсон (той бил художник и оперен певец) записвал някакви птичи крясъци в покрайнините на Стокхолм, когато след това, прослушвайки записа за огромна изненада се чуло соло на тромпет и после "един човешки глас на норвежки му говорил за нощните птичи крясъци." Разбира се, в началото помислил, че апарата е повреден, но след месец се случило отново да записва нещо и там вече се записали различни гласове, които му говорели. Нещо повече - тези записи, както и множество други, са изследвани през 60-те години в Института по парапсихология към Фрайбургския университет, а и в различни други.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #11 -: Април 09, 2006, 12:26:14 pm »
Абе само аз ли забелязах че публикацията на fisk е от 1 Април - деня на шегата  :P :P :P което ме навежда на мисълта че отново си е играл с фотошопа  ;)

fisk

  • Гост
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #12 -: Април 09, 2006, 13:02:15 pm »
Мда, Alien, хвана ме, :D първо хакнах   www.pyramidcam.com , после направих шота и го качих  на главната им страница, след което трябваше да сваля и техния домейн сървар, заз да не свалят сайта . (в Египет дали имат първи април като нашия )  :P



/с UFO шега не се прави!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #13 -: Април 09, 2006, 13:49:31 pm »
Ами 1 Април не е  български ден на шегата а международен такъв  ;) Така че аз на публикации от този ден мноо не вервам  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: UFO Captured over Giza
« Отговор #14 -: Април 10, 2006, 02:19:31 am »
Мда, Alien, хвана ме, :D първо хакнах   www.pyramidcam.com , после направих шота и го качих  на главната им страница, след което трябваше да сваля и техния домейн сървар, заз да не свалят сайта . (в Египет дали имат първи април като нашия )  :P



/с UFO шега не се прави!

Ахахахаха

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27