Автор Тема: Необяснимо присъствие  (Прочетена 5504 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Max

  • Гост
Необяснимо присъствие
« -: Февруари 11, 2010, 18:07:54 pm »
Събудих се и видях до леглото си няколко стълба синкава светлина. Преливаха към фигури и отново в светлинни стълбове. Сякаш не успяваха да се материализират. Когато започнаха да се очертават ясно, изпаднах в паника и опитах да скоча. Бях парализиран / при мен е често явление/. Крещях и знаех, че няма да ме чуе никой. Във виковете ми имаше необичайна за мен  ярост. Вероятно и нещо друго, защото ясно очертаните вече фигури отново се размиха и преминаха в стълбове синя светлина преди да се стопят.

Имал съм и други случаи на присъствие в стаята, но съвсем различни.
Освен да се крещи, какво ли друго може да се прави в такива случаи, за изгонване на натрапниците? :)

Очаквам да споделите, ако имате подобен опит. В смисъл опит как се гонят подобни... каквито и да са там...
« Последна редакция: Март 03, 2010, 02:08:34 am от H. »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2010, 10:46:41 am »
 Интересно присъствие, всъщност то си е направо среща.
 Да не би да си се съдудил/ла в съня съня си, а след това още един път? Случвало ми се е. Старя се обективно да вникна в нещата въпреки, че с преживяното от теб, ти си най запознат. Ще ни Разкажеш ли  нещо за другите случаи на присъствие в стаята, нищо че са по различни?
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 11:03:59 am от fishbone »

stiver

  • Гост
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2010, 11:47:00 am »
Здравей Макс. До колкото знам, най-добре е човек да не се изпада в паника при сънна парализа а да се съсредоточи върху дишането си. Да започне да диша дълбоко и равномерно, за да снабди мозъка си с кислород и да спомогне за възстановяването на връзката с тялото.

Звучи като добър съвет, но паниката все още надделява и при мен. Само преди няколко дни се събудих, защото някой ме дърпаше за пръстите на краката. Опитах се да остана спокойна и да си преговоря всичко което знам за сънната парализа, но пак цяла нощ подскачах при най-малкия звук.

Видението ти звучи наистина много интересно и дори донякъде красиво. И аз бих искала да ни разкажеш за другите ти посещения. 

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2010, 13:34:30 pm »
Не искам да ви спамя в темата но предчуствам че в апартамента има някой не съм сам !! Ми добре се чуствам като изключим болките на пръста  на левия ми крак и лекото главоболието.Други проблеми  съм нямал освен... имаш лс  :P
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 13:45:03 pm от devil4e »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2010, 13:36:19 pm »
по подробно описание дай,как си се чуствал...така постнато наистина е СПАМ.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2010, 18:07:45 pm »
Съгласна съм с Roswell - Добре казано, разкажи с повече подробности относно тази случка а за останали те ще чакаме да ни пишеш пак с подробности.
Не смятам че си прав да гониш нещо което дори не знаеш какво е? Според мен е дори тъпо. :negative:
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен memory of a flower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Необяснимо присъствие
« Отговор #6 -: Януари 15, 2011, 21:57:21 pm »
 :writer:дали е страшно да те анатемосат като "неверник" или "луд" или незнам какъв, ако си срещал по друг начин присъствието им и знаеш, че в тази  разширяваща се вселена на енергия-материя мислите ни стават НЕЩАТА, каквито ги помним и усещаме...тогава начинът, по който се срещаме лично ние с извънземните са различни за всеки един ...преди година един човек ми каза,  че е извънземен и идва от планета извън слънчевата система, която му липсва...трябва ли непременно в дошлите незнайно откъде спомени "из-вън-земните" да изглеждат като малко известни  :):) земни видове животни и насекоми, които national geographic показват във филмите си...ако те сме ние? на никого ли не му се е случвало да се чувства на странно място тук на земята, заобиколен от ненужни и странни отношения, стремежи, странно изглеждащи места, обитатели, говорещи на неразбираем език... да се е усещал на чужда и силно враждебна планета, на която е пришълец и турист от другаде...пак стана досадно дълго :yes:
<3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27