Автор Тема: Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?  (Прочетена 28021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #15 -: Декември 29, 2010, 11:55:00 am »
Сигурно строят и космически кораби за тая цел вече.А и постоянната обитаема МКС вече е факт от 5-6 години.Не вярвам да се работи само в едно направление.
Въпросът е от коя страна на Алтернативите сме ние. >:(

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #16 -: Декември 29, 2010, 12:34:29 pm »
Обикновения човек едва ли има алтернатива. Въпроса е да доживеем до декември 2012. Пък тогава ще видим.

Rio

  • Гост
Алтернатива 3 филм
« Отговор #17 -: Декември 30, 2010, 14:11:46 pm »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #18 -: Декември 31, 2010, 03:27:19 am »
По спомен ги обяснявам, може да има и грешки.
"Алтернативите" са планове, които да се справят с неизбежния колапс на Земята, поради ускореното влияние на човека над планетата.

Алтернатива 1 е свързана с неомалтусианството и намалянето на населението на Земята до числото 500 000 000 чрез различни болести, изкуствено създадени събития и т.н.

Алтернатива 2 е да обявят със закон военно положение и да направят недействителна конституцията на САЩ (откъдето да започне и световна акция) под предлог, че някаква група терористи е влязла в страната с ядрено оръжие и с планове да го взриви в голям град, всички дисиденти да бъдат вкарани в концентрационни лагери, а пресата и медиите – национализирани. Всичко това – ако информацията стане достояние на обществеността преди те да желаят това, или ако извънземните се опитат да поемат нещата.

Алтернатива 3 е проект, който предвижда създаването на колонии на Марс, където Елита да се изнесе преди рухването на Земята и да продължи човешкия род. Това вече е направено, има и книга по въпроса на български език. Казва се "Космическата Конспирация".

Превод на Гуглето от линка на  Rio:  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/alternatatives123.htm

Алтернатива 1 е да се използват ядрени устройства за взривяване на дупки в стратосферата, от която топлинна енергия и замърсяване може да избяга в космоса. Тогава те ще променят човешки култури от този на експлоатация в културите на опазването на околната среда. От трите тази е взето решение да бъде най-малко вероятно да успее, поради наследи характера на човека и за допълнителни обезщетения на ядрени взривове ще създаде.

Алтернатива 2 е да изгради широка мрежа от подземни градове и тунели, в които изберете представителство на всички култури и професии, ще оцелее и да продължи на човешката раса. Останалата част от човечеството ще бъде оставен да се оправят сами на повърхността на планетата. Ние знаем, че тези съоръжения са изградени и са готови и чакат за малцината избрани да бъдат нотифицирани.

Алтернатива 3 е да се възползва от чужди и конвенционална технология, за да може малкото избрани, да напуснат Земята и да създадат колонии в Космоса. Аз не съм в състояние да потвърдя или отрека съществуването на "партида пратки" от човешки роби, които ще бъдат използвани за ръководство на труда като част от плана. Луната, под кодовото име Адам, е била предмет на първоначално интерес, следван от планетата Марс, под кодовото име EVE. Аз съм вече в притежаването на официални снимки на НАСА на една от базите на луната. Вярвам, че колония на Марс също е реалност.

3-те алтернативи                 Филма
« Последна редакция: Декември 31, 2010, 04:50:43 am от Hacko »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #19 -: Декември 31, 2010, 13:20:44 pm »
НАСКО:Аз съм вече в притежаването на официални снимки на НАСА на една от базите на луната. Вярвам, че колония на Марс също е реалност.

Наско, дай тези снимки. Филма го имам и аз. Доста смело твърдение правиш за снимките. НАСА да се издъни така?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #20 -: Декември 31, 2010, 13:42:31 pm »

3-те алтернативи                 Филма


Руско-американско кацане на Марс през 1962 год?  ::) Май е поредният бъзик.Защо-ами същите мъгляви,мърдащи и чезнещи кадри, които може да се от мароканската пустиня, и за които после казват, че са били фейк. ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #21 -: Декември 31, 2010, 13:58:12 pm »
Марш, Ян Хеселинг твърди, че кадрите от кацането са истински в книгата си "Не пипай тази книга". Останалото е въпрос на догадки.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #22 -: Декември 31, 2010, 14:04:12 pm »
Марш, Ян Хеселинг твърди, че кадрите от кацането са истински в книгата си "Не пипай тази книга". Останалото е въпрос на догадки.

Не че не може да е истина, на като няма истински доказателства, всеки се съмнява.Колкото и да допускаме, ако не ни убеди нещо 100% все си остават съмнения. :)

А и колко пъти досега са ни засипвали с лъжи по тези въпроси.Като видеото за извънземния звездолет на Луната, на милиард години.Изглеждаше като истински.А после даже показаха как са го правили.Да не говорим за НЛО фейковете. :drinks:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #23 -: Декември 31, 2010, 19:47:04 pm »
Наско, дай тези снимки. 

teni, аз не твърдя че  имам снимки, а Джон Лиър говори за бази на Луната.

SECRET NASA the Moon и Сайта на Петър Симеонов - Peshakof

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #24 -: Декември 31, 2010, 20:18:30 pm »
Наско извинявай. Вече се шашнах от информации. А филма на Симеонов го имам.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #25 -: Януари 01, 2011, 01:13:09 am »
Наско, дай тези снимки. 

teni, аз не твърдя че  имам снимки, а Джон Лиър говори за бази на Луната.

SECRET NASA the Moon и Сайта на Петър Симеонов - Peshakof

Хубаво де, къде се доказателствата,пак, някъде там, неизвестно къде. Докога ще ги крият...................................

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #26 -: Януари 01, 2011, 14:49:48 pm »
Марш,истината е някъде там. ???Няма да има доказателства докато не разрешат от КОМИСИЯТА. Знаеш коя, защото има много имена. :hi:

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #27 -: Януари 30, 2011, 11:23:57 am »
е нали уж никой не е кацал на Луната, как така изведнъж се оказва, че и бази са построени  и може да се живее там.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #28 -: Януари 30, 2011, 11:44:34 am »
Кой каза, че не се е кацало на Луната? :) А иначе на Марс официално не са кацали. За неофициалното, всеки може да се досети и сам.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Какво е Алтернатива 1, 2 и 3?
« Отговор #29 -: Януари 30, 2011, 11:53:58 am »

Въпросът е от коя страна на Алтернативите сме ние. >:(

Ние ще сме от губещата страна.

Обикновения човек едва ли има алтернатива. Въпроса е да доживеем до декември 2012. Пък тогава ще видим.

Ти лично какво очакваш от и след 2012г.? Нали не мислиш, че ще се случи някакво чудо, което ще е в наш интерес?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27