Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 148149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #180 -: Август 12, 2008, 23:47:58 pm »
просто изумително как години преди това тези неща са се знаели.

И ако това нещо е съвпадение, кво правим бе Алиене? Ти това приемаш ли го като вариант?

Защото според мен си е съвпадение.  ;)

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #181 -: Август 12, 2008, 23:49:35 pm »
И според мен е съвпадение.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #182 -: Август 13, 2008, 17:03:37 pm »
Определено не е съвпадение защото в анимацийката има и други неща които се свързват с целия масонски ритуал по срутването на кулите.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #183 -: Август 13, 2008, 17:10:59 pm »
Нали знаеш, че ще те помоля да ги кажеш сега...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #184 -: Август 13, 2008, 17:17:54 pm »
Нали знаеш, че ще те помоля да ги кажеш сега...

Ами направо ще ти дам линк за десет минутно видео в което има и други кадри от анимацийката излъчена през 1997г.Има кадри и от други филми - особено интересни са тези на Магьосника от ОЗ  ;)  ТУК

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #185 -: Август 14, 2008, 17:00:53 pm »
Още едно 10 минутно видео на малко по-различна тематика и подлагащо на сериозни съмнения наличието на "истински самолет" при блъскането на втората кула. Просто защото при  прякото предаване на сблъсъка от страна на един новинарски канал самолет не се вижда!!! Докато с друга камера от много сходен ъгъл се вижда самолет но записа не е излъчен пряко а в  новините. От трета камера пък се вижда съвсем различна траектория на предполагаемия самолет, което допълнително подсказва манипулация. Има много сериозни анализи защо при всяко положение самолета трябва да се вижда а има само експлозия в прякото предаване на тази камера, която снима от хеликоптер.Коментаторката също не вижда и не споменава за самолет  а само се изненадва от експлозията.На всичко отгоре има и манипулация на скоростта на експлозията която също лесно се установява. Вижте видеото ТУК
« Последна редакция: Август 14, 2008, 17:03:48 pm от Alien »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #186 -: Август 14, 2008, 18:26:09 pm »
Alien-е,
Това видео е в подкрепа на видяното от мен на забавен каданс по Канал 1 на БНТ преди години, когато видях как втората кула се взриви от другата си страна /не където самолетът влиза в нея/ още преди самолетът да е влязъл в сградата и намиращ се на десетки метри от кулата.
Не съм се сетил, че влизането на самолета в кулата може да е монтаж. Мислех, че може да е изстрелял ракети. Но сега виждам, че не съм бил прав. Ако самолетът беше изстрелял ракета, то върху срещулежащата му стена щеше да има някакъв малък взрив при влизането на ракетата в сградата, а не както го бях видял, взрив първо от другата/задната страна на сградата на влизането на самолета.

Егати манипулацията, дето са я спретнали!!! И още има хора, които вярват на версията на америкаското правителство и бушовци!

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #187 -: Август 15, 2008, 11:11:30 am »
Накрая да не излезне че са снимали филм те по отношение с кино ефектите знаем че са номер едно :D Не се учудвам че това е монтаж със самолета още при прякото излъчване 2001 ми се стори че по странен начин така неестесвено падат като круши двете кули :) После и като гледах и документалния филм как плющят отвътре взривове и светнах закакво иде реч ::) А за Пентагона просто е очебийно и немога да разбера що хората във Вашингтон се правят на гръмнати  :-X

И в книгата на Дейвид Айк пише за какво става въпрос-http://star05.net/books/e-books/obshtestveni.nauki/conspiracy.ufo/David.Icke-The.Secrets.of.The.Matrix-Part.3.pdf
« Последна редакция: Август 15, 2008, 12:21:39 pm от Plutos »

Неактивен ton

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #188 -: Август 29, 2008, 04:45:17 am »
Eвреите в САЩ и Мосад стоят зад атентатите!

Missing Links
http://www.911missinglinks.com/

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #189 -: Септември 01, 2008, 20:47:55 pm »
Аз съм нов тук и доста изчетох и гледах по тая тема и всичко се базира около това, че американците сами са си виновни. Все пак мисля, че са терористи от алкайда. Не мисля, че Осама е най-големия светец на Земята, а и американското правителство няма да допусне няма да допусне да се развиват такива планове особено в new york.

Просто това е моето мнение - не вярвам точно това да е конспирация, а бедствие.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #190 -: Септември 01, 2008, 21:57:48 pm »
Аз съм нов тук и доста изчетох и гледах по тая тема и всичко се базира около това, че американците сами са си виновни. Все пак мисля, че са терористи от алкайда. Не мисля, че Осама е най-големия светец на Земята, а и американското правителство няма да допусне няма да допусне да се развиват такива планове особено в new york.

Просто това е моето мнение - не вярвам точно това да е конспирация, а бедствие.


Интересно тогава защо "ги допусна" в крайна сметка  ;) Първо когато говорим за "терористи" е добре да се знае кой ги управлява, кой ги спонсорира и дали "случайно" между тях няма "бивши" служители на ЦРУ или някоя друга тайна служба.

И най-важното е че когато има подобно събитие, което 100% е причинено от хора винаги трябва да се търси кой има най-голям интерес - и той е очеваден на много скоромна цена - няколко хиляди жертви (материалните щети не са от такова значение в случая) "някои хора" промениха тотално "правата" на своите а и косвено и правата на гражданите на всички държави. Вече я няма идеята че всеки е невинен по презумция - а точно обратното - всеки е потенциален "терорист" и затова трябва ВСИЧКИ  хора да бъдат следени и КОНТРОЛИРАНИ  непрестанно.
« Последна редакция: Септември 03, 2008, 17:52:42 pm от Alien »

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #191 -: Септември 03, 2008, 11:54:47 am »
Аз знаеш ли какво мисля.
Мисля, че някой си е нарочил американците и измисля куп глупости да залъгва  "децата" в интернет .
Не се ли замисляте, че всички конспирации са насочени към тях.

Става трагедия в САЩ - сами са си виновни.
Русия започва война - САЩ са виновни.
Заметресения в Китай - познайте кой е виновен :D
Сигурно и за урагана Катрина са виновни.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Breath

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #192 -: Септември 03, 2008, 12:16:45 pm »

Сигурно и за урагана Катрина са виновни.


Alien, какво мислиш, дали са виновни и за Катрина?  ;D

alhimika, във форума има тонове информация, достатъчни да четеш месеци наред без прекъсване. Не си падам много по раздаването на съвети, но ...чети, чети.......и мисли после.....

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #193 -: Септември 03, 2008, 12:31:12 pm »
Аз знаеш ли какво мисля.
Мисля, че някой си е нарочил американците и измисля куп глупости да залъгва  "децата" в интернет .
Не се ли замисляте, че всички конспирации са насочени към тях.

Става трагедия в САЩ - сами са си виновни.
Русия започва война - САЩ са виновни.
Заметресения в Китай - познайте кой е виновен :D
Сигурно и за урагана Катрина са виновни.

Когато поопознаеш света ще разбереш че почти нищо не става случайно. Много от процесите са планирани да изглеждат случайни,за да не се търси отговорност от изпълнителите. Нима не ти е ясно че американците, т.е. САЩ са сбор от националности управлявани от мазонството и ционизма над него.Та за масонството е гордост че е създало и организирало САЩ. Но в същото време САЩ са само инструмент в ръцете на ционизма за обиране на света.Къде ли няма американски бази за да защитават техните финансови интереси.

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #194 -: Септември 03, 2008, 13:38:40 pm »
Съгласен съм.
Можеш да ги обвиняваш за войната в Ирак, за това, че взимат петрола на хората, за това, че са паднали на футбол ако си заложил на тях.
Но за това,че ги нападат терористи и че вали сняг а не грее слънце - глупаво е.
Все едно да хванат и да те пребият някакви непознати и после да те осъдят че сам си се пребил.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27